Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Красиві груди після 40: хірургічні і консервативні методи

Красиві груди після 40: хірургічні і консервативні методи Розкішне декольте завжди було гордістю жінок. Але в красі делікатної зони форма і розмір грають зовсім не вирішальні ролі. Основна запорука краси бюсту - його здоров'я.

На стан грудей сильно впливає вироблення гормонів. Зміни гормонального фону, які наступають в організмі жінки після 40 років, сильно позначаються на здоров'ї молочних залоз. Уникнути типових проблем, зберегти красу зони декольте можна, прийнявши профілактичні заходи.

Фізіологія жіночих грудей

Жіночий бюст фактично представлений часточками молочних залоз, зрощених зі шкірою зв'язками Купера. Не дивно, що вікові зміни в шкірних структурах і зниження вироблення гормонів помітно позначаються на стані грудей. До 40 років залозиста тканина проходить ряд змін, викликаних ростом, вагітністю, лактацією.

Зниження вироблення гормонів після 40 років призводить не тільки до погіршення зовнішнього вигляду грудей, але і сприяє розвитку раку молочних залоз. Крім того, дослідження вчених-медиків виявили залежність між неправильним способом життя, нераціональним харчування в молодості і станом бюсту в подальшому. Безтурботне ставлення до свого здоров'я в молодому віці часто негативно позначається на нормальному виробленню естрогену, що призводить до виникнення мастопатії або онкології.

З нерегулярним статевим життям, абортами, відсутністю дітей, відмовою від годування грудьми, неконтрольованим вживанням гормональних медикаментів (в тому числі контрацептивів) порушення гормональної секреції, що призводять до стрімкої втрати бюстом привабливості, неминучі. Але втрата пружної, підтягнутої форми - не єдина небезпека неправильного способу життя. Сучасні дослідження говорять, що прийом алкоголю, токсичних препаратів, куріння - важливі фактори в підвищенні кількості випадків онкологічних захворювань серед жінок.

До патологій в стані залозистої тканини часто призводить надлишкове вироблення естрогену. При нормальному функціонуванні організму утилізацією надлишків гормону займається печінка. Куріння, алкоголь, вживання токсинів збільшують навантаження на цей орган, послаблюючи його фільтруючі функції. А це веде до гормонального дисбалансу, погіршення стану шкіри, форми, положення грудей, виникнення мастопатії і раку молочних залоз.

Щоб зберегти здоров'я і красу грудей навіть після 40 років, досить вчасно народити дитину, не відмовлятися від грудного годування, регулярно обстежуватися у ендокринолога та гінеколога, нормально харчуватися і відмовитися від шкідливих звичок.

За стан шкірних покривів в зоні декольте також відповідають естроген і прогестерон, які виробляються яєчниками і наднирниками, а також гонадотропіни, що виробляються передньою долею гіпофізу, представлені:

 • фолікулостимулюючим гормоном (ФСГ);
 • пролактином.

Гормональні збої, викликані гіпоталамо-гіпофізарною системою, негативно впливають на роботу всього організму, в т.ч. на фізіологічні зміни в молочних залозах і передчасне старіння шкіри.

Щоб подбати не тільки про красу, а й про здоров'я грудей жінка після 40 років повинна регулярно відвідувати мамолога та гінеколога. Найбільш точні результати мамограма показує на 5-12-ий дні менструального циклу. Дослідження результативне навіть для пацієнток з грудними імплантами.

Самостійний огляд молочних залоз також важливий для збереження здоров'я грудей. Жінку повинні насторожити асиметричність форми, зміна розміру, кольору шкіри в області грудей. Самостійний огляд рекомендується проводити щомісяця.

Повернути або зберегти ідеальну форму бюсту, а також уберегтися від небезпечних захворювань допоможуть:

 • правильний раціон;
 • фізичні вправи;
 • косметологічні процедури;
 • пластична операція.

Харчування

Красиві груди після 40: хірургічні і консервативні методи Багато жінок недооцінюють роль правильного раціону в збереженні здоров'я і краси грудей після 40-річчя. Щоб молочні залози залишалися здоровими, а шкіра - підтягнутою рекомендують обмежити вживання жирних, гострих, смажених, м'ясних продуктів. Основу правильного раціону складають овочі, злаки.

Особливу користь приносять овочі сімейства хрестоцвітих. Редиска, ріпа, капуста, гірчиця, броколі містять індол 3-карбинол, що допомагає утилізувати надлишковий естроген.

Щоб зберегти шкіру декольте пружною і еластичною, а молочні залози - здоровими, жіночий раціон повинен включати поліненасичені жирні кислоти, та достатню кількість вітамінів А, В1, В2, РР, Р, С. Біологічно активні речовини легко отримати з морепродуктів, риби, горіхів, рослинних масел, зеленого чаю. Останньому слід віддати перевагу замість чорного чаю і кави.

Також важливим є вживання продуктів, багатих на клітковину. Харчові волокна сприяють нормалізації травлення, виведенню токсинів, що позитивно позначається на стані шкіри.

Фізичні навантаження

Заняття спортом також дозволяють поліпшити форму бюсту, зробити його більш високим, підтягнутим. Незважаючи на те, що молочні залози зрощені зі шкірою, збільшення грудних м'язів коректує положення бюсту.

Для досягнення бажаного результату жінці необхідно активно займатися силовими тренуваннями протягом декількох місяців. Вправи можна робити не тільки в залі, але і в домашніх умовах. Головне щоб тренування були регулярними і не припинялися після появи результатів. Заняття спортом в комплексі зі спеціальними масажами також сприяють поліпшенню метаболізму, що призводить до омолодження всього організму.

Косметика

Після 40 років відвідування всіляких косметологічних процедур з метою поліпшення зовнішнього вигляду бюсту стає для жінок нормою. Добре зарекомендували себе:

 • таласотерапія;
 • мезотерапія;
 • мікрострумова терапія;
 • вакуумний масаж.

Використання грязьових аплікацій, листя ламінарії, екстрактів водоростей в рамках таласотерапії призводить до помітного поліпшення стану шкіри, повернення їй гладкості, пружності. Процедура особливо ефективна в комплексі з іншими способами косметологічного омолодження області декольте.

Мезотерапія - процедура, що дозволяє тимчасово повернути колишню красу бюсту. Введення мезококтейлю в глибокі шари дерми дозволяє стимулювати вироблення колагену, стимулює місцеві обмінні процеси, ріст нових клітин.

Вплив мікрострумами покращує місцевий кровообіг, а також сприяє зміцненню тканин, результат стає помітним через 10-15 процедур.

Вакуумний масаж не тільки активізує метаболічні процеси в клітинах шкіри, але і сприяє посиленню вироблення естрогену, що корисно для жінок, які досягли 45-річчя.

Для досягнення результатів рекомендується поєднувати кілька косметологічних методів. Але навіть найкраще консервативне лікування дає лише тимчасовий і досить помірний ефект в плані покращення форми і розміру бюсту.

Пластика грудей після 40

Красиві груди після 40: хірургічні і консервативні методи Хірургічні методи зміни стану грудей включають ряд операцій, спрямованих на поліпшення форми, розміру, розташування залоз на грудній клітці. Всі ці методики діляться на дві категорії:

 • мамопластика;
 • операції для усунення птозу (підтяжка).

Мамопластика включає зменшення або збільшення грудей, усунення асиметрії, поліпшення форми. Такі операції популярні і в молодому віці, так як допомагають вирішити естетичні, психологічні проблеми, набути впевненості у своїй красі.

Жінки з дуже об'ємним бюстом, що викликає дискомфорт в повсякденності, можуть вдатися до редукційної мамопластики. Ті, хто переживає через втрату форми і невеликий розмір грудей, можуть скористатися досягненнями аугментаційної мамопластики. Методика використання імплантів допомагає врівноважити пропорції тіла, скорегувати форму, висоту бюсту. Імпланти можуть імплантуватися через розріз в області:

 • пахвової западини;
 • соска;
 • підгрудної складки.

Оптимальний спосіб проведення операції підбирає хірург з урахуванням природного об'єму грудей, бажаного результату, особливостей організму жінки.

Провисання молочних залоз через вікові зміни або тривале грудне годування легко усунути за допомогою мастопексії. Підтяжка грудей включає комплекс маніпуляцій, спрямованих на повернення і фіксацію вихідного положення залоз, а також видалення надлишків шкіри.

Мамопластика в комплексі з круговою підтяжкою обличчя і шиї, правильним харчуванням і якісним косметологічним доглядом дозволять вам забути про старість і дивитися в дзеркало з гордістю і задоволенням навіть після 40 років.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
12-10-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Красиві ніжки - мрія будь-якої дівчини. Додати гармонійності силуету гомілок можна за допомогою сучасних методик - ліпофілінга або круропластики. За допомогою нескладної пластичної хірургії можна усунути такі дефекти, як Х-подібні ноги та О-подібні. Коригуючи форму та об`єм гомілок, можна досягти класичної симетрії. Кожен з методів відомий своєю ефективністю.
Невпевненість в собі і комплекси часто починаються з непривабливої зовнішності. Сучасна пластика дозволяє змінити природні дані у кращий бік. Наприклад, можна зробити контур обличчя чіткішим за допомогою нитяного ліфтингу, прибрати капловухість можна за допомогою отопластики, а додати гармонії обличчю можна змінивши форму мочки вуха. Переваги пластичної операції: Швидко. Хірургічна процедура триває в середньому півгодини-годину під місцевою анестезією.
Глянцеві журнали, фільми і відеопередачі щодня демонструють найкрасивіших світу цього. Безліч зірок шоу-бізнесу, акторів, актрис і інших артистів стають іконами для наслідування. А все тому, що їх зовнішність - це пропорційні риси та симетрія. Але не всі знаменитості з народження мають ідеальні риси. Деякі з них всього лише змінили форму вух, позбувшись капловухості за допомогою пластики вушних раковин.
Отопластика - це один з найпростіших і розповсюджених видів пластичної хірургії. В результаті такої операції відбувається корекція вушної раковини з метою виправити анатомічну форму вуха або усунути наслідки травми. По виду процедури, отопластика ділиться на: естетичну (корекція форми); реконструктивну (відтворення ділянки або всього об`єму вушної раковини); декоративна (наприклад, ельфійські вуха). Важливо пам'ятати, що капловухість не є обов'язковим показником до проведення пластики.
Підвищити рівень самооцінки, отримати більш привабливе обличчя, усуваючи візуальні дефекти сьогодні легко - достатньо хірургічним способом змінити форму носа. Один з найпопулярніших видів пластичної операції - це ринопластика. Наприклад, видалення горбинки або нова форма кінчика носа. Усунення дефектів можна продовжити ін'єкціями гіалуронової кислоти. Успішний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів.