м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Ринопластика - одна з найбільш затребуваних пластичних операцій. До хірургічної зміни форми носа однаково часто звертаються як жінки, так і чоловіки. За допомогою досвідченого хірурга можна прибрати ненависний горбочок, щоб ніс мав більш благородну прямоту, змінити форму кінчика, випрямити носову перегородку, тим самим не порушити або навпаки покращити дихальну функцію.
Ринопластику рекомендують проводити при:
Тонка робота хірурга дозволяє пацієнтові зробити риси обличчя більш гармонійними, але багато хто, незважаючи на уявну простоту операції, побоюються її проведення через ускладнення, що виникають в післяопераційному періоді. Чого дійсно варто побоюватися, а що - всього лише плід уяви недовірливих пацієнтів, допоможуть з'ясувати хірурги «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві.
Переважна більшість людей побоюються, що після проведення пластики ніс стане більш крихким і навіть несильний удар призведе до його перелому. Насправді це не зовсім так.
Остерігатися ударів варто безпосередньо в післяопераційному періоді. Як і будь-яку іншу прооперовану область, ніс потрібно захистити від травм. Після його загоєння звичайна міцність кісткових структур повертається. А цілий ряд фахівців вважає, що через утворення кісткових мозолів після ринопластики, носові кістки стають ще міцнішими.
Гематоми, набряки, помірні больові відчуття після ринопластики - норма, а не патологія. Такі явища супроводжують будь-яку пластичну операцію, тому не повинні викликати занепокоєння.
Чутлива біль спостерігається в перші кілька днів після проведення пластики. Потроху больові відчуття зменшуються і зникають повністю через 2-3 тижні після операції. Для усунення болю в реабілітаційному періоді лікарі призначають знеболюючі.
Набряклість виникає через скупчення рідини, викликане травмуванням судин. Набряк може зберігатися від 7 до 20 днів, поширюючись від області втручання до сусідніх областей.
Наявність синців під очима в перші тижні після пластики також не повинна лякати пацієнта. Гематоми є природним наслідком травмування судин після ринопластики і зникають за пару тижнів. Для їх якнайшвидшого розсмоктування лікарі призначають спеціальні гелі та мазі.
Ретельне обстеження перед ринопластикою, виключення протипоказань, відсутність системних патологій роблять настільки неприємний результат операції чимось з області фантастики. Носові структури надійно тримаються між собою, не тільки завдяки власним тканинам, але і завдяки розгалуженій сітці кровоносних судин. В руках недосвідченого хірурга ніс може вийти кривим, асиметричним, невідповідної форми, але ймовірність відпасти відсутня.
Період вагітності є протипоказанням для проведення хірургічних втручань, якщо немає загрози життю жінки. Ринопластика - не виняток. Лікарі рекомендують відмовитися від планування вагітності в період відновлення після пластики, а після пологів - дочекатися закінчення лактації для проведення операції.
Справа в тому, що відновлювальні функції організму матері в цей період знижуються, а всі ресурси йдуть на забезпечення плоду або дитини необхідними для нормального розвитку речовинами. Але якщо ви все ж завагітніли відразу після ринопластики, не варто побоюватися за результат втручання або безпеку плода. Єдине, що зміниться - час, необхідний для повного відновлення після пластики.
Схожі новини