Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпосакція для чоловіків: в чому особливість?

Ліпосакція для чоловіків: в чому особливість? До недавнього часу косметична хірургія вважалася прерогативою жінок. Але зараз все більше чоловіків звертаються до допомоги пластичних хірургів для корекції рис обличчя, обрисів тіла. Найбільше число звернень від представників сильної статі фіксують з приводу ринопластики або поліпшення м'язового рельєфу. Але в останні роки помітно зріс чоловічий інтерес до ліпосакції.

Навіщо чоловікові ліпосакція?

Неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, відсутність повноцінного відпочинку, гормональні зміни часто призводять до порушення нормального метаболізму і, як наслідок, відкладення надлишкових жирових мас. Фізіологічні особливості організму призводять до того, що жиру на деяких ділянках тіла досить важко позбутися навіть за допомогою інтенсивних тренувань і дієтичного харчування. Єдиним виходом для швидкого позбавлення від зайвої ваги стає хірургічне втручання.

Косметична операція дозволяє зменшити об’єм жирової тканини, чіткіше позначити м'язовий рельєф, скорегувати фігуру, поліпшити загальний стан здоров'я. Виконання процедури у представників чоловічої статі потребує більш скрупульозної роботи хірурга. У його завдання входить не тільки зменшення об’ємів тіла, але і збереження мужності силуету.

Ліпосакція «проблемних зон» у чоловіків

Методика проведення втручання однакова для обох статей. Лікар робить розмітку проблемної зони, знеболює обрану область. Після того як подіяла анестезія, в місці скупчення жиру робляться проколи. На жирові тканини впливають ультразвуковим випромінюванням, а зруйновані клітини висмоктуються вакуумом через спеціальні канюлі.

Основна особливість проведення операції у чоловіків - відмінні від жіночих місця відкладень. Найчастіше чоловіча стать вдається до:

 • зменшення грудей. Така потреба виникає при гінекомастії. Захворювання може супроводжуватися розростанням залозистої тканини, надмірним відкладенням жиру в районі грудей, стаючи причиною розвитку комплексів, виникнення психологічних проблем;
 • ліпосакції живота. Нераціональне харчування, вживання пива, що містить велику кількість фітоестрогенів, призводить до появи надлишкового жиру на животі. Позбутися його досить проблематично, тому навіть рельєфний прес може губитися;
 • ліпосакції спини. Некрасиві валики на спині можуть утворюватися навіть у спортсменів. При проведенні ліпосакції можливо не тільки зменшення об'єму жирових відкладень, а й видалення обвислої шкіри;
 • ліпосакції підборіддя. Чітке, вольове підборіддя - один з основних зовнішніх атрибутів мужності. Вирішити проблему його провисання за допомогою фізичних вправ неможливо, тому для повернення красивих контурів обличчя може знадобитися пластика.

Особливості підготовки до операції

Ліпосакція для чоловіків: в чому особливість? Підготовка до оперативного втручання починається за 1-2 тижні до його проведення. Спочатку слід відвідати пластичного хірурга для обговорення проблеми, визначення об’єму роботи і виключення протипоказань. З цією метою призначаються лабораторні аналізи, ряд діагностичних процедур (ЕКГ, УЗД), а також обстеження в ендокринолога, терапевта, стоматолога, флеболога.

У разі відсутності факторів ризику пацієнту рекомендують:

 • відмовитися від куріння, вживання алкоголю;
 • уникати відвідування лазні, сауни;
 • припинити прийом антикоагулянтів;
 • знизити вживання жирної, смаженої, висококалорійної їжі. А за 6-8 годин до проведення пластики варто відмовитися від прийому їжі зовсім.

Для виключення запальних процесів лікарем може додатково призначатися прийом антибактеріальних засобів.

Реабілітація «сильної статі» після ліпосакції

В області корекції після хірургічної процедури виникають синці та набряки. Щоб позбутися їх максимально швидко і насолоджуватися оновленої фігурою слід чітко дотримуватися рекомендацій лікаря у післяопераційний період. Вони представлені:

 • носінням компресійної білизни у місці виконання пластики;
 • обмеженням фізичного, соціального навантаження не менше ніж на 14 днів;
 • виключенням відвідування лазні, сауни, солярію;
 • дотриманням призначеної дієти;
 • відмовою від шкідливих звичок.

Для якнайшвидшого усунення синців і зменшення набряку також призначаються протизапальні, антибактеріальні препарати та фізіотерапевтичні процедури.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
22-06-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Косметична хірургія відкрила перед жінками широкі можливості в підтримці молодості й краси тіла. Серед великої кількості процедур все більшим попитом користується ліпофілінг. Малоінвазивна операція дозволяє змінити рельєф гомілок або стегон, відновити молодість рук, але особливий інтерес викликає методика омолодження шкіри обличчя за допомогою введення власних жирових клітин пацієнта.
Плазмоліфтинг для волосся - це лікувальна косметична ін'єкційна процедура, метою якої є припинення випадання волосся. Сеанс полягає у введенні плазми крові пацієнта в покрив волосистої частини його голови. В результаті поліпшується стан волосся, пасма стають блискучими та еластичними, стимулюється ріст нових волосків. Препарат виготовляється з 45-60 мл венозної крові клієнта. За допомогою техніки центрифугування вона перетворюється в PRP-гель.
Порушення обміну речовин, спадковість, гормональні сплески під час вагітності і статевого дозрівання - лише деякі причини виникнення акне і прищів. У боротьбі з ними доводиться зіткнутися зі ще однією непростою проблемою - рубцями. Найбільш поширеними причинами їх появи є: Спроби самостійно позбавитися від проблеми шляхом видавлювання, які тільки погіршують ситуацію, травмуючи шкіру. Неправильне лікування вугрового висипання. Не варто недооцінювати цю проблему.
Шкірні пори виконують ряд важливих функцій, від яких залежить якість нашої шкіри: виводять з організму продукти обміну речовин, регулюють температуру тіла, беруть участь у водно-сольовому обміні. Однак, нормальний перебіг цих процесів може бути порушений через надлишок шкірного жиру, шар якого виділяється сальними залозами, забиває канальці пор, внаслідок чого вони розширюються. Найбільш "наочною" зоною прояву проблеми є так звана Т-зона (підборіддя, ніс і лоб).
У медичній практиці існує ряд станів, які не становлять загрози для жіночого здоров'я, але буквально псують життя. До них відносяться і естетичні недосконалості інтимних органів. Багато жінок не задоволені станом статевих губ. Деяким вони здаються занадто великими або навпаки - маленькими, інші відчувають дискомфорт через їх деформацію або несиметричність після пологів. Інтимна пластика (лабіопластика) дозволяє вирішити ці проблеми, позбутися комплексів та невпевненості в собі.