Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як позбутися від слідів після прищів?

Як позбутися слідів після прищів? Порушення обміну речовин, спадковість, гормональні сплески під час вагітності і статевого дозрівання - лише деякі причини виникнення акне і прищів. У боротьбі з ними доводиться зіткнутися зі ще однією непростою проблемою - рубцями. Найбільш поширеними причинами їх появи є:

 • Спроби самостійно позбавитися від проблеми шляхом видавлювання, які тільки погіршують ситуацію, травмуючи шкіру.
 • Неправильне лікування вугрового висипання. Не варто недооцінювати цю проблему. Висипання супроводжуються надлишком шкірного сала, яке заповнює пори. Це призводить до розмноження бактерій, появи гнійників і запалень, які травмують шкіру.

Які бувають наслідки прищів і акне

Залежно від індивідуальних особливостей організму, рубці після прищів можуть проявлятися в трьох видах:

 • Келоїдні з'являються в результаті наростання сполучної тканини, мають багряний або червоний відтінок. Плями можуть розростатися за межі пошкодженої зони.
 • Гіпертрофічні. Візуально не відрізняються від келоїдів, але не розростаються.
 • Атрофічні. Найбільш поширене захворювання, яке проявляється у вигляді появи невеликих ямок різної форми і глибини.

Як позбутися слідів після прищів? Серед популярних методик боротьби з наслідками акне і прищів можна виділити: хімічний пілінг, ін'єкції краси і дермабразію обличчя.

Хімічний пілінг

Процедура спрямована на видалення верхнього шару шкіри, яке стимулює процеси її природного поновлення. А спеціально підібрані хімічні інгредієнти дозволяють прискорити відлущування. В результаті зменшується акне, вирівнюється тон обличчя і поліпшується текстура тканин. Виділяють 3 види методу:

 • глибокий - феноловий пілінг, направлений на боротьбу з помітними рубцями, млявістю шкіри, глибокими зморшками;
 • пілінг середньої глибини містить в собі трихлороцтову, саліцилову кислоту і альфагідроксикислоти в концентрації, достатній для того, щоб позбутися мімічних зморшок, пігментних плям і невеликих шрамів;
 • поверхневий пілінг є найбільш м'яким методом впливу, тому що містить найменшу кількість кислот, він трохи освітлює, зменшує невеликі пігментні плями, розкриває пори і видаляє "чорні крапки".

До переваг можна віднести:

 • рішення декількох проблем одночасно: великі пори, надлишкова жирність, хронічні вугри і шрами, пігментні плями;
 • відмінна сумісність з такими процедурами, як: ін’єкції гіалуронової кислоти (для розгладження глибоких зморшок), алмазна мікродермабразія (для видалення глибоких шрамів і слідів від вугрового висипання) і т. д .;
 • активізує синтез колагену та еластану;
 • розчиняє надлишки ороговілих клітин тканин;
 • пілінг покращує текстуру та колір обличчя;
 • виконує функцію ліфтингу, роблячи шкіру більш еластичною та пружною.

Как избавиться от следов после прыщей? Незважаючи на всі плюси, спосіб має і негативні сторони у вигляді:

 • неприємних відчуттів під час процедури;
 • обов'язкового курсового лікування для стійкого ефекту;
 • тривалого періоду відновлення.

Вартість і кількість сеансів залежить від глибини і зони впливу. Консультація висококваліфікованого лікаря дозволить підібрати методику, яка здатна позбавити вас проблеми з максимальною ефективністю.

Ін'єкції краси

Для лікування рубців після вугрового висипання в косметології широко використовують ті методики, які спрямовані на омолодження, наприклад, ін'єкції гіалуронової кислоти Препарат вводиться безпосередньо в рубець, розгладжуючи його.

Серед переваг варто виділити:

 • високий рівень ефективності;
 • безболісність;
 • швидкий результат.

Єдиним істотним мінусом процедури є нетривалість її дії.

Дермабразія

Дермабразія відноситься до досить травматичних методів боротьби з рубцями. Лікарі звертаються до неї тільки в тому випадку, якщо необхідно позбутися дуже помітного шраму. Алмазне шліфування позволяє розгладити його, вирівнявши на один рівень зі шкірою. У випадку з келоїдним рубцем, дермабразія обличчя проводиться після його хірургічного видалення.

Мікродермабразія шкіри дозволяє досягти максимального результату в боротьбі з плямами, постакне, шрамами та рубцями. При цьому вона стимулює процеси регенерації, вироблення еластану і колагену. До істотних мінусів варто віднести болісність процедури і тривалий період відновлення.

Сучасна косметологія здатна впоратися практично з будь-яким естетичним недоліком шкіри без використання хірургічних методів. Головне завдання пацієнта на шляху до досконалості - обрати кваліфікованого лікаря, який допоможе грамотно підібрати комплекс заходів для боротьби із захворюванням.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-05-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Шкірні пори виконують ряд важливих функцій, від яких залежить якість нашої шкіри: виводять з організму продукти обміну речовин, регулюють температуру тіла, беруть участь у водно-сольовому обміні. Однак, нормальний перебіг цих процесів може бути порушений через надлишок шкірного жиру, шар якого виділяється сальними залозами, забиває канальці пор, внаслідок чого вони розширюються. Найбільш "наочною" зоною прояву проблеми є так звана Т-зона (підборіддя, ніс і лоб).
У медичній практиці існує ряд станів, які не становлять загрози для жіночого здоров'я, але буквально псують життя. До них відносяться і естетичні недосконалості інтимних органів. Багато жінок не задоволені станом статевих губ. Деяким вони здаються занадто великими або навпаки - маленькими, інші відчувають дискомфорт через їх деформацію або несиметричність після пологів. Інтимна пластика (лабіопластика) дозволяє вирішити ці проблеми, позбутися комплексів та невпевненості в собі.
Позитивний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів. На першому місці знаходитися досвід хірурга, що виконує втручання. Друге місце, але не менш важливе - це відновлення після операції. Так як тканини відновлюються у кожного пацієнта індивідуально, терміни виходу до звичайного соціального ритму можуть сильно змінюватися. І якщо терміни реабілітації затягуються - це створює серйозні неприємності для пацієнтів.
Операції, що виконуються в медичних центрах в плановому порядку, завжди супроводжуються анестезією (знеболенням). Анестезія - це тимчасове зменшення чутливості тіла або його окремої частини, може супроводжуватися тимчасовим припиненням сприйняття інформації (безсвідомість).
Сучасні безопераційні методики дозволяють ефективно усунути вікові зміни. За допомогою ін'єкційної медицини можна позбутися зморшок, повернути шкірі тонус, зробити легку підтяжку. На відміну від пластичної операції бажаний результат досягається в набагато коротші терміни, при цьому всі процедури відносно безболісні та мають короткий період реабілітації.