Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Плазмоліфтінг для волосся - безпечний спосіб оздоровлення волосяного покриву та шкіри голови

Плазмоліфтинг для волосся - безпечний спосіб оздоровлення волосяного покриву (і шкіри голови) Плазмоліфтинг для волосся - це лікувальна косметична ін'єкційна процедура, метою якої є припинення випадання волосся. Сеанс полягає у введенні плазми крові пацієнта в покрив волосистої частини його голови. В результаті поліпшується стан волосся, пасма стають блискучими та еластичними, стимулюється ріст нових волосків.

Препарат виготовляється з 45-60 мл венозної крові клієнта. За допомогою техніки центрифугування вона перетворюється в PRP-гель. Процес (тривалістю 1 година) абсолютно безболісний і не вимагає анестезії. В результаті плазмоліфтингу підвищується локальний обмін речовин, стимулюючи ріст волосся.

Показання до застосування методики

Причиною звернення до такого методу догляду можуть бути такі показання:

 • стресове або післяпологове випадання волосся;
 • ураження шкіри голови грибоподібними організмами;
 • себорея;
 • посічені кінчики;
 • ламке волосся.

Протипоказання до застосування

Завдяки використанню власної плазми пацієнта виключені алергічні реакції на препарат. Однак не варто забувати про деякі інші протипоказання:

 • захворювання печінки і нирок;
 • порушення роботи кровоносної системи;
 • онкологія;
 • загострення вірусних інфекцій;
 • менструація;
 • патології серцево-судинної системи;
 • лихоманка;
 • 3-й ступінь гіпертонічних захворювань;
 • період лактації або вагітність.

Скільки процедур плазмоліфтингу необхідно

Плазмоліфтинг для волосся - безпечний спосіб оздоровлення волосяного покриву (і шкіри голови) Мінімальна кількість сеансів - 2 з інтервалом в 14-20 днів. Лише через 1-2 місяці ви побачите результат: волосся стане більш густим і об'ємним, зменшиться його випадіння, зникнуть залисини. Тривалість дії ефекту - 1,5-2 роки. Потім для закріплення результату необхідно провести ще кілька сеансів.

Підготовка та реабілітація після процедури

 • За кілька днів до плазмоліфтингу пацієнтові не варто вживати алкоголь і жирну їжу.
 • Протягом двох днів перед сеансом потрібно пити якомога більше води.
 • Перший час після ін'єкцій необхідно уникати впливу ультрафіолетових променів.
 • Перші 3-4 дні відмовтеся від миття голови.

У цьому полягає підготовка до сеансу. Серед можливих побічних ефектів можуть бути: легке почервоніння, висипання або поява синців в місцях ін'єкцій. Істотні ускладнення у клієнтів - не виявлені.

Результативність методики

Ефект такої техніки пояснюється властивостями плазми крові. Завдяки високому вмісту в ній активної тромбоцитарної маси, процедура має наступну дію:

 1. Покращує кровообіг. Це найпростіший спосіб швидкого насичення цибулин киснем, вітамінами, білками і амінокислотами, відновлення живлення волосяних фолікулів. Метод також часто використовують для відновлення об’єму брів.
 2. Зміцнює місцевий імунітет. Ін'єкції стимулюють роботу захисної системи. Вони пригнічують розмноження патогенних організмів  і позбавляють від вірусних хвороб шкіри голови.
 3. Відновлення нормальної роботи сальних залоз. Пацієнти відзначають, що після курсу нормалізується робота сальних залоз. Локони в достатній мірі насичені вологою, тому організм не виробляє жир в надмірній кількості.

Плазмоліфтинг для волосся - безпечний спосіб оздоровлення волосяного покриву (і шкіри голови) Показник ефективності плазмоліфтингу дорівнює 70%. Це досить великий рівень у сфері косметичної медицини. Головний плюс проведення курсу - не тільки зовнішній, але і внутрішній вплив плазми, тобто ваше волосся набуває естетично привабливого вигляду і здоров'я.

Переваги методики:

 • Плазмоліфтинг відноситься до безболісних технік;
 • під час реабілітації організм відновлюється швидко, без особливих показань і вимушених заходів догляду;
 • на шкірі голови не залишається слідів;
 • результати проведення курсу зберігаються до 2-х років, після чого сеанси необхідно відновити;
 • невелика кількість протипоказань і відсутність ускладнень.

Серед недоліків можна виділити тільки високу вартість плазмоліфтингу. Однак, за відгуками пацієнтів, відмінний результат впливу плазми на стан волосся і шкіри голови вартий такої ціни.

Зони впливу препарату не обмежуються лише шкірним покривом голови. Плазмоліфтинг - безпечна методика омолодження обличчя і тіла. Вона використовується для вирішення ряду інших проблем:

 • акне і прищі;
 • мімічні зморшки навколо губ (заповнення складок навколо губ успішно здійснюється за допомогою ще однієї "натуральної" методики - ліпофілінгу;
 • пігментація обличчя;
 • сухість тіла;
 • в'ялість шкіри в області шиї і т. д.

Фахівцями нашої клініки буде вирішена практично будь-яка проблема косметичного характеру. У нас ви можете відновити пружність шиї, або позбутися зморшок за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти, і скорегувати форму підборіддя за допомогою контурної пластики, видалити новоутворення і т. д.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
14-06-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Порушення обміну речовин, спадковість, гормональні сплески під час вагітності і статевого дозрівання - лише деякі причини виникнення акне і прищів. У боротьбі з ними доводиться зіткнутися зі ще однією непростою проблемою - рубцями. Найбільш поширеними причинами їх появи є: Спроби самостійно позбавитися від проблеми шляхом видавлювання, які тільки погіршують ситуацію, травмуючи шкіру. Неправильне лікування вугрового висипання. Не варто недооцінювати цю проблему.
Шкірні пори виконують ряд важливих функцій, від яких залежить якість нашої шкіри: виводять з організму продукти обміну речовин, регулюють температуру тіла, беруть участь у водно-сольовому обміні. Однак, нормальний перебіг цих процесів може бути порушений через надлишок шкірного жиру, шар якого виділяється сальними залозами, забиває канальці пор, внаслідок чого вони розширюються. Найбільш "наочною" зоною прояву проблеми є так звана Т-зона (підборіддя, ніс і лоб).
У медичній практиці існує ряд станів, які не становлять загрози для жіночого здоров'я, але буквально псують життя. До них відносяться і естетичні недосконалості інтимних органів. Багато жінок не задоволені станом статевих губ. Деяким вони здаються занадто великими або навпаки - маленькими, інші відчувають дискомфорт через їх деформацію або несиметричність після пологів. Інтимна пластика (лабіопластика) дозволяє вирішити ці проблеми, позбутися комплексів та невпевненості в собі.
Позитивний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів. На першому місці знаходитися досвід хірурга, що виконує втручання. Друге місце, але не менш важливе - це відновлення після операції. Так як тканини відновлюються у кожного пацієнта індивідуально, терміни виходу до звичайного соціального ритму можуть сильно змінюватися. І якщо терміни реабілітації затягуються - це створює серйозні неприємності для пацієнтів.
Операції, що виконуються в медичних центрах в плановому порядку, завжди супроводжуються анестезією (знеболенням). Анестезія - це тимчасове зменшення чутливості тіла або його окремої частини, може супроводжуватися тимчасовим припиненням сприйняття інформації (безсвідомість).