Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Позбавляємося набряків після ліпофілінгу

Позбавляємося набряків після ліпофілінгу Косметична хірургія відкрила перед жінками широкі можливості в підтримці молодості й краси тіла. Серед великої кількості процедур все більшим попитом користується ліпофілінг. Малоінвазивна операція дозволяє змінити рельєф гомілок або стегон, відновити молодість рук, але особливий інтерес викликає методика омолодження шкіри обличчя за допомогою введення власних жирових клітин пацієнта. Проведення операції нагадує процедуру введення ін'єкцій гіалуронової кислоти: з попереднім забором власного жиру в місцях його надмірного скупчення і введенням очищеного субстрату в проблемну ділянку. Але результат маніпуляції радує більшою довговічністю за рахунок приживлення власних тканин організму.

Пластика обличчя може допомогти:

  • Збільшити об’єм губ;
  • Розгладити глибокі носогубні складки;
  • Відновити форму повік, підняти куточки очей;
  • Зменшити вираженість слізних борозен.

Головна позитивна особливість ліпофілінгу в мінімумі протипоказань до його проведення, майже повній відсутності побічних ефектів. Але, як і після будь-якої іншої операції, пацієнту потрібен період відновлення під наглядом лікаря.

Основною проблемою після виконання косметичної маніпуляції стає поява синців, набряклості в області пересадки жиру, викликаних розривами судин і процесом приживлення введених клітин.

Коли пройдуть набряки і синяки?

Позбавляємося набряків після ліпофілінгу Між днем проведення процедури ліпофілінгу й оцінкою його результатів проходить близько півроку. За цей період частина введеного жиру встигає розсмоктатися, зникає припухлість, синці, відновлюється нормальний колір, тонус шкіри.

Термін загоєння гематом залежить від об’єму введених жирових клітин, місця ін'єкції (зморшки навколо очей, верхня повіка, губи), відновлювальних особливостей організму. У деяких людей синці зникають за 4-7 днів, в інших випадках тримаються до 3 тижнів.

Припухлість в області пересадки з'являється до кінця першої доби. До 3-4 дня набряклість тканин обличчя досягає максимуму. У наступному періоді відбувається поступове зменшення набряків, пов'язане з відновленням нормального кровопостачання. Невелика припухлість може триматися протягом 2-3 місяців.

Лікувати ці стани не обов'язково - достатньо виконувати рекомендації лікаря. У більшості випадків лікар може призначити використання препаратів або проведення процедур, які допоможуть прискорити процес відновлення, зняти набряклість.

Як зняти набряки після ін'єкції жиру?

Щоб шкіра швидше набула свіжого, здорового вигляду, а зменшення набряклості після пластики було максимально швидким і помітним, фахівці рекомендують використання фізіотерапії, протинабрякових засобів. Широко поширене використання:

  • Мікрострумової, лазерної, фото- або магнітотерапії. Вони допомагають не тільки лікувати набряки після ліпофілінгу, але й сприяють поліпшенню клітинного метаболізму, підвищенню тонусу шкіри обличчя, нормалізації кровообігу;
  • Лікарських кремів і мазей (Бепантен, Траумель С та ін.), що зменшують запалення, нормалізують кровопостачання, сприяють загоєнню поверхневих пошкоджень.

Також після ліпофілінгу рекомендується відмовитися від активних фізичних навантажень, куріння, берегти обличчя від травм і підвищеного тиску на прооперовані області.

Що робити, якщо потрібно «терміново»?

При необхідності прибрати негативні ефекти від ліпофілінгу за кілька днів слід звернутися до свого лікаря для призначення індивідуально підібраного курсу інтенсивної післяопераційної реабілітації, що включає додаткові фізіотерапевтичні маніпуляції та сильні протизапальні препарати.

Вживання заходів без урахування лікарських рекомендацій може призвести до появи ускладнень і зниження ефективності ліпофілінгу обличчя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
19-06-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Плазмоліфтинг для волосся - безпечний спосіб оздоровлення волосяного покриву (і шкіри голови)
Як позбутися слідів після прищів?
Як позбутися розширених пор на обличчі?
Як проходить реабілітація після жіночої інтимної пластики?