Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Позбавляємося набряків після ліпофілінгу

Позбавляємося набряків після ліпофілінгу Косметична хірургія відкрила перед жінками широкі можливості в підтримці молодості й краси тіла. Серед великої кількості процедур все більшим попитом користується ліпофілінг. Малоінвазивна операція дозволяє змінити рельєф гомілок або стегон, відновити молодість рук, але особливий інтерес викликає методика омолодження шкіри обличчя за допомогою введення власних жирових клітин пацієнта. Проведення операції нагадує процедуру введення ін'єкцій гіалуронової кислоти: з попереднім забором власного жиру в місцях його надмірного скупчення і введенням очищеного субстрату в проблемну ділянку. Але результат маніпуляції радує більшою довговічністю за рахунок приживлення власних тканин організму.

Пластика обличчя може допомогти:

  • Збільшити об’єм губ;
  • Розгладити глибокі носогубні складки;
  • Відновити форму повік, підняти куточки очей;
  • Зменшити вираженість слізних борозен.

Головна позитивна особливість ліпофілінгу в мінімумі протипоказань до його проведення, майже повній відсутності побічних ефектів. Але, як і після будь-якої іншої операції, пацієнту потрібен період відновлення під наглядом лікаря.

Основною проблемою після виконання косметичної маніпуляції стає поява синців, набряклості в області пересадки жиру, викликаних розривами судин і процесом приживлення введених клітин.

Коли пройдуть набряки і синяки?

Позбавляємося набряків після ліпофілінгу Між днем проведення процедури ліпофілінгу й оцінкою його результатів проходить близько півроку. За цей період частина введеного жиру встигає розсмоктатися, зникає припухлість, синці, відновлюється нормальний колір, тонус шкіри.

Термін загоєння гематом залежить від об’єму введених жирових клітин, місця ін'єкції (зморшки навколо очей, верхня повіка, губи), відновлювальних особливостей організму. У деяких людей синці зникають за 4-7 днів, в інших випадках тримаються до 3 тижнів.

Припухлість в області пересадки з'являється до кінця першої доби. До 3-4 дня набряклість тканин обличчя досягає максимуму. У наступному періоді відбувається поступове зменшення набряків, пов'язане з відновленням нормального кровопостачання. Невелика припухлість може триматися протягом 2-3 місяців.

Лікувати ці стани не обов'язково - достатньо виконувати рекомендації лікаря. У більшості випадків лікар може призначити використання препаратів або проведення процедур, які допоможуть прискорити процес відновлення, зняти набряклість.

Як зняти набряки після ін'єкції жиру?

Щоб шкіра швидше набула свіжого, здорового вигляду, а зменшення набряклості після пластики було максимально швидким і помітним, фахівці рекомендують використання фізіотерапії, протинабрякових засобів. Широко поширене використання:

  • Мікрострумової, лазерної, фото- або магнітотерапії. Вони допомагають не тільки лікувати набряки після ліпофілінгу, але й сприяють поліпшенню клітинного метаболізму, підвищенню тонусу шкіри обличчя, нормалізації кровообігу;
  • Лікарських кремів і мазей (Бепантен, Траумель С та ін.), що зменшують запалення, нормалізують кровопостачання, сприяють загоєнню поверхневих пошкоджень.

Також після ліпофілінгу рекомендується відмовитися від активних фізичних навантажень, куріння, берегти обличчя від травм і підвищеного тиску на прооперовані області.

Що робити, якщо потрібно «терміново»?

При необхідності прибрати негативні ефекти від ліпофілінгу за кілька днів слід звернутися до свого лікаря для призначення індивідуально підібраного курсу інтенсивної післяопераційної реабілітації, що включає додаткові фізіотерапевтичні маніпуляції та сильні протизапальні препарати.

Вживання заходів без урахування лікарських рекомендацій може призвести до появи ускладнень і зниження ефективності ліпофілінгу обличчя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
19-06-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Плазмоліфтинг для волосся - це лікувальна косметична ін'єкційна процедура, метою якої є припинення випадання волосся. Сеанс полягає у введенні плазми крові пацієнта в покрив волосистої частини його голови. В результаті поліпшується стан волосся, пасма стають блискучими та еластичними, стимулюється ріст нових волосків. Препарат виготовляється з 45-60 мл венозної крові клієнта. За допомогою техніки центрифугування вона перетворюється в PRP-гель.
Порушення обміну речовин, спадковість, гормональні сплески під час вагітності і статевого дозрівання - лише деякі причини виникнення акне і прищів. У боротьбі з ними доводиться зіткнутися зі ще однією непростою проблемою - рубцями. Найбільш поширеними причинами їх появи є: Спроби самостійно позбавитися від проблеми шляхом видавлювання, які тільки погіршують ситуацію, травмуючи шкіру. Неправильне лікування вугрового висипання. Не варто недооцінювати цю проблему.
Шкірні пори виконують ряд важливих функцій, від яких залежить якість нашої шкіри: виводять з організму продукти обміну речовин, регулюють температуру тіла, беруть участь у водно-сольовому обміні. Однак, нормальний перебіг цих процесів може бути порушений через надлишок шкірного жиру, шар якого виділяється сальними залозами, забиває канальці пор, внаслідок чого вони розширюються. Найбільш "наочною" зоною прояву проблеми є так звана Т-зона (підборіддя, ніс і лоб).
У медичній практиці існує ряд станів, які не становлять загрози для жіночого здоров'я, але буквально псують життя. До них відносяться і естетичні недосконалості інтимних органів. Багато жінок не задоволені станом статевих губ. Деяким вони здаються занадто великими або навпаки - маленькими, інші відчувають дискомфорт через їх деформацію або несиметричність після пологів. Інтимна пластика (лабіопластика) дозволяє вирішити ці проблеми, позбутися комплексів та невпевненості в собі.
Позитивний результат пластичної операції залежить від безлічі факторів. На першому місці знаходитися досвід хірурга, що виконує втручання. Друге місце, але не менш важливе - це відновлення після операції. Так як тканини відновлюються у кожного пацієнта індивідуально, терміни виходу до звичайного соціального ритму можуть сильно змінюватися. І якщо терміни реабілітації затягуються - це створює серйозні неприємності для пацієнтів.