Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Фронтопластика або ендоскопічна підтяжка чола? В чому різниця?

Фронтопластика або ендоскопічна підтяжка чола? В чому різниця? Вікові зміни зачіпають не тільки внутрішні системи організму, але і погіршують зовнішність людини. З віком шкіра обличчя втрачає природний тургор, вона починає обвисати, втрачаючи природну пружність. Підсумком стає опущення брів, особливо їх зовнішні частини, поява глибоких зморшок на переніссі, обвисання повік. Але сучасна пластична хірургія не стоїть на місці, пропонуючи жінкам ефективні методи боротьби зі старінням. Популярною стає процедура пластики чола (фронтопластика), яку ви можете зробити в нашому центрі пластичної та косметологічної хірургії.

Особливості процедури

Фронтопластика - досить складна в плані виконання корекція, при якій порушується вся лобова кістка. Завдяки методиці пацієнтка отримує стійкий ефект омолодження, включаючи коригування асиметрії, видалення посттравматичних або вроджених дефектів. Завдяки анатомічним особливостям лобової зони, які мають повітроносні пазухи, операція проводиться без ризику травмування верхніх кісток черепа.

Фронтопластика дозволяє досягти ряду наступних ефектів:

 • скорегувати асиметрію лобової тканини;
 • видалити зморшки;
 • усунути деформації області чола;
 • зменшити або збільшити розміри верхньої лобової дуги.

Дана операція допоможе повернути впевненість у собі, підвищити самооцінку і значно поліпшити зовнішність. Але з огляду на складність і серйозність такої корекції, що проводиться з великими розрізами, при наявності тільки естетичних порушень (неглибокі зморшки, нависання брів), краще скористатися менш травматичною ендоскопічною пластикою чола.

Суть ендоскопічної підтяжки

Подібна операція проводиться з використанням ендоскопа і вимагає невеликих (до 2 см) розрізів. Ендоскопічний ліфтинг скорочує час процедури і спрощує реабілітаційний період. Завдяки ідеальній візуалізації через ендоскоп, виключається навіть найменше пошкодження кровоносних судин, що мінімізує можливість ускладнень.

Малотравматична процедура має багато плюсів:

 • мінімальний час операції (вона займає близько 1-1,2 годин);
 • швидкий відновлювальний період;
 • відсутність швів і видимих ​​рубців на шкірних тканинах;
 • мінімальна інвазивність;
 • висока результативність і ефект омолодження.

Ендоскопія підходить всім пацієнтам, які хочуть поліпшити зовнішній вигляд, за винятком людей з надмірно глибокими, товстими зморшками і занадто високим чолом. Це ідеальний варіант для лисіючих чоловіків, які не зможуть приховати післяопераційні рубці під волоссям.

Основні відмінності процедур

Фронтопластика або ендоскопічна підтяжка чола? В чому різниця? Фронтопластика - процедура тривала і складна. Але цей метод дає набагато більше видимих ​​ефектів і допомагає справлятися навіть з дуже складними випадками, включаючи і вроджені, грубі дефекти дуги чола. Завдяки їй, пацієнти отримують симетричне, підтягнуте і пружне обличчя, без зморшок, навислих повік і загальну фронтальну підтяжку шкіри всього обличчя.

Але така результативність пов'язана тривалим реабілітаційним періодом, який може досягати 4-5 місяців і низкою можливих ускладнень:

 • великі гематоми;
 • сильна набряклість;
 • відчуття тяжкості повік;
 • кровотечі і ризик формування тромбу;
 • оніміння, втрата чутливості в прооперованих зонах.

Фронтопластика проводиться під загальним наркозом, який супроводжується дискомфортом, больовими відчуттями і труднощами відновлювального процесу. Але кінцевий результат виходить вражаючим. Ендоскопія - процедура малоінвазивна і не передбачає хірургічного втручання з видаленням частин шкірних клаптів. Така методика проводиться під місцевим знеболенням, а період реабілітації швидкий і не має значних обмежень.

Вибираючи між фронтопластикой і ендоскопічним ліфтингом, слід враховувати нюанси власного організму, а також і бажаний кінцевий результат. Видалення грубих дефектів не обійдеться без хірургічного втручання, тоді як для усунення естетичних проблем найкращим варіантом стане ендоскопія. У будь-якому випадку вирішувати, який варіант втручання використовувати, буде лікуючий лікар.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
28-07-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Будь-яка жінка бажає довше зберегти молодість. Але час безжальний і перший, хто підпадає під «удар віку», це область навколо очей. Ніжна шкіра втрачає пружність, обвисає, утворюючи навислі повіки. Завдяки фахівцям нашого центру пластичної та косметичної хірургії ви швидко позбудетеся від вікових змін за допомогою пластики повік (блефаропластики). Особливості блефаропластики При блефаропластиці прибираються надлишки обвислої шкіри повік, грижові мішечки під очима.
Багато жінок бажають мати аристократичні риси обличчя і вважають, що пухкі щоки додають їм візуально зайву вагу. Дійсно, симпатичні пухлі щічки, так красиво виглядають у дитини, йде не всім йдуть в дорослому віці. У сучасній пластичній хірургії є багато способів корекції цієї частини, однією з популярних процедур є резекція жирового тіла щоки (або видалення грудочок Біша).
Ліпофілінг - це процедура, суть якої полягає в пересаджуванні жиру клієнта з небажаного ділянки в зону корекції. Таким чином можна підкоригувати форми тіла. Він схвалений у багатьох країнах і вважається найменш травмонебезпечним способом поліпшення фігури, так як клітини жиру і тканини з одного організму сумісні, що виключає ризик виникнення алергічних реакцій. Сама по собі процедура безпечна, але залежно від кваліфікації хірурга і організму пацієнта можуть з'явитися небажані наслідки.
Завдяки сучасній пластичній хірургії чоловіки і жінки можуть швидко позбутися від жирової тканини і скорегувати обриси фігури. У гонитві за красивою зовнішністю багато хто вдається до процедури Ліпомоделювання, причому користуються такою послугою не тільки люди з надмірною масою тіла. Наш центр пластичної хірургії спеціалізується на різноманітних операціях на тілі. Про особливості Ліпомоделювання розповідають експерти клініки.
Тонкі і ніжні покриви в області навколо очей схильні до впливу часу і несприятливих умов раніше інших зон на обличчі.  Тому зморшки і дефекти навколо очей візуально більш помітні.  Через стоншування підшкірно-жирової клітковини, з'являються зморшки, погляд стає втомленим і згаслим, що не додає молодості і привабливості.  Ліпофілінг навколо очей - це ефективна процедура по поверненню очам молодості і лучистості.