м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Розкішне декольте завжди було гордістю жінок. Але в красі делікатної зони форма і розмір грають зовсім не вирішальні ролі. Основна запорука краси бюсту - його здоров'я.
На стан грудей сильно впливає вироблення гормонів. Зміни гормонального фону, які наступають в організмі жінки після 40 років, сильно позначаються на здоров'ї молочних залоз. Уникнути типових проблем, зберегти красу зони декольте можна, прийнявши профілактичні заходи.
Жіночий бюст фактично представлений часточками молочних залоз, зрощених зі шкірою зв'язками Купера. Не дивно, що вікові зміни в шкірних структурах і зниження вироблення гормонів помітно позначаються на стані грудей. До 40 років залозиста тканина проходить ряд змін, викликаних ростом, вагітністю, лактацією.
Зниження вироблення гормонів після 40 років призводить не тільки до погіршення зовнішнього вигляду грудей, але і сприяє розвитку раку молочних залоз. Крім того, дослідження вчених-медиків виявили залежність між неправильним способом життя, нераціональним харчування в молодості і станом бюсту в подальшому. Безтурботне ставлення до свого здоров'я в молодому віці часто негативно позначається на нормальному виробленню естрогену, що призводить до виникнення мастопатії або онкології.
З нерегулярним статевим життям, абортами, відсутністю дітей, відмовою від годування грудьми, неконтрольованим вживанням гормональних медикаментів (в тому числі контрацептивів) порушення гормональної секреції, що призводять до стрімкої втрати бюстом привабливості, неминучі. Але втрата пружної, підтягнутої форми - не єдина небезпека неправильного способу життя. Сучасні дослідження говорять, що прийом алкоголю, токсичних препаратів, куріння - важливі фактори в підвищенні кількості випадків онкологічних захворювань серед жінок.
До патологій в стані залозистої тканини часто призводить надлишкове вироблення естрогену. При нормальному функціонуванні організму утилізацією надлишків гормону займається печінка. Куріння, алкоголь, вживання токсинів збільшують навантаження на цей орган, послаблюючи його фільтруючі функції. А це веде до гормонального дисбалансу, погіршення стану шкіри, форми, положення грудей, виникнення мастопатії і раку молочних залоз.
Щоб зберегти здоров'я і красу грудей навіть після 40 років, досить вчасно народити дитину, не відмовлятися від грудного годування, регулярно обстежуватися у ендокринолога та гінеколога, нормально харчуватися і відмовитися від шкідливих звичок.
За стан шкірних покривів в зоні декольте також відповідають естроген і прогестерон, які виробляються яєчниками і наднирниками, а також гонадотропіни, що виробляються передньою долею гіпофізу, представлені:
Гормональні збої, викликані гіпоталамо-гіпофізарною системою, негативно впливають на роботу всього організму, в т.ч. на фізіологічні зміни в молочних залозах і передчасне старіння шкіри.
Щоб подбати не тільки про красу, а й про здоров'я грудей жінка після 40 років повинна регулярно відвідувати мамолога та гінеколога. Найбільш точні результати мамограма показує на 5-12-ий дні менструального циклу. Дослідження результативне навіть для пацієнток з грудними імплантами.
Самостійний огляд молочних залоз також важливий для збереження здоров'я грудей. Жінку повинні насторожити асиметричність форми, зміна розміру, кольору шкіри в області грудей. Самостійний огляд рекомендується проводити щомісяця.
Повернути або зберегти ідеальну форму бюсту, а також уберегтися від небезпечних захворювань допоможуть:
Багато жінок недооцінюють роль правильного раціону в збереженні здоров'я і краси грудей після 40-річчя. Щоб молочні залози залишалися здоровими, а шкіра - підтягнутою рекомендують обмежити вживання жирних, гострих, смажених, м'ясних продуктів. Основу правильного раціону складають овочі, злаки.
Особливу користь приносять овочі сімейства хрестоцвітих. Редиска, ріпа, капуста, гірчиця, броколі містять індол 3-карбинол, що допомагає утилізувати надлишковий естроген.
Щоб зберегти шкіру декольте пружною і еластичною, а молочні залози - здоровими, жіночий раціон повинен включати поліненасичені жирні кислоти, та достатню кількість вітамінів А, В1, В2, РР, Р, С. Біологічно активні речовини легко отримати з морепродуктів, риби, горіхів, рослинних масел, зеленого чаю. Останньому слід віддати перевагу замість чорного чаю і кави.
Також важливим є вживання продуктів, багатих на клітковину. Харчові волокна сприяють нормалізації травлення, виведенню токсинів, що позитивно позначається на стані шкіри.
Заняття спортом також дозволяють поліпшити форму бюсту, зробити його більш високим, підтягнутим. Незважаючи на те, що молочні залози зрощені зі шкірою, збільшення грудних м'язів коректує положення бюсту.
Для досягнення бажаного результату жінці необхідно активно займатися силовими тренуваннями протягом декількох місяців. Вправи можна робити не тільки в залі, але і в домашніх умовах. Головне щоб тренування були регулярними і не припинялися після появи результатів. Заняття спортом в комплексі зі спеціальними масажами також сприяють поліпшенню метаболізму, що призводить до омолодження всього організму.
Після 40 років відвідування всіляких косметологічних процедур з метою поліпшення зовнішнього вигляду бюсту стає для жінок нормою. Добре зарекомендували себе:
Використання грязьових аплікацій, листя ламінарії, екстрактів водоростей в рамках таласотерапії призводить до помітного поліпшення стану шкіри, повернення їй гладкості, пружності. Процедура особливо ефективна в комплексі з іншими способами косметологічного омолодження області декольте.
Мезотерапія - процедура, що дозволяє тимчасово повернути колишню красу бюсту. Введення мезококтейлю в глибокі шари дерми дозволяє стимулювати вироблення колагену, стимулює місцеві обмінні процеси, ріст нових клітин.
Вплив мікрострумами покращує місцевий кровообіг, а також сприяє зміцненню тканин, результат стає помітним через 10-15 процедур.
Вакуумний масаж не тільки активізує метаболічні процеси в клітинах шкіри, але і сприяє посиленню вироблення естрогену, що корисно для жінок, які досягли 45-річчя.
Для досягнення результатів рекомендується поєднувати кілька косметологічних методів. Але навіть найкраще консервативне лікування дає лише тимчасовий і досить помірний ефект в плані покращення форми і розміру бюсту.
Хірургічні методи зміни стану грудей включають ряд операцій, спрямованих на поліпшення форми, розміру, розташування залоз на грудній клітці. Всі ці методики діляться на дві категорії:
Мамопластика включає зменшення або збільшення грудей, усунення асиметрії, поліпшення форми. Такі операції популярні і в молодому віці, так як допомагають вирішити естетичні, психологічні проблеми, набути впевненості у своїй красі.
Жінки з дуже об'ємним бюстом, що викликає дискомфорт в повсякденності, можуть вдатися до редукційної мамопластики. Ті, хто переживає через втрату форми і невеликий розмір грудей, можуть скористатися досягненнями аугментаційної мамопластики. Методика використання імплантів допомагає врівноважити пропорції тіла, скорегувати форму, висоту бюсту. Імпланти можуть імплантуватися через розріз в області:
Оптимальний спосіб проведення операції підбирає хірург з урахуванням природного об'єму грудей, бажаного результату, особливостей організму жінки.
Провисання молочних залоз через вікові зміни або тривале грудне годування легко усунути за допомогою мастопексії. Підтяжка грудей включає комплекс маніпуляцій, спрямованих на повернення і фіксацію вихідного положення залоз, а також видалення надлишків шкіри.
Мамопластика в комплексі з круговою підтяжкою обличчя і шиї, правильним харчуванням і якісним косметологічним доглядом дозволять вам забути про старість і дивитися в дзеркало з гордістю і задоволенням навіть після 40 років.
Схожі новини