Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як вивести філери з обличчя?

Як вивести філери з обличчя? Ця тема досить складна. Адже дуже часто люди, які відвідують косметологів, приходять саме з причини видалення філерів з гіалуроновою кислотою. Вони приходять до такого рішення з різних причин. Комусь не подобається результат роботи косметолога. Хтось відчуває незручності після введення філлера (найчастіше через невдалу процедуру контурної корекції обличчя). У третьому випадку, причиною виникнення подібної проблеми є неестетичність. Так, не зовсім очікуваний результат може зіпсувати репутацію косметолога, який вводив наповнювачі з гелю.

Для виправлення дефектів використовують два методи хірургічний і ін'єкційний. Вибір залежить від кожного конкретного випадку.

Хірургічний метод виведення філерів

Спеціаліст пропонує оперативне втручання в тому випадку, якщо під час корекції контуру обличчя косметолог використовував наповнювачі старого покоління. Велика частина таких філерів зараз заборонена через їх зміст.

На відміну від філерів нового покоління, які розсмоктуються, старі просто вростають в тканини обличчя (губ, щік, скул). Це дещо обмежує дії хірургів, які не можуть повністю видалити наповнювачі.

Через деякий час старі імплантати з гіалуронової кислоти починають переміщатися і деформуватися. Так, часто можна спостерігати міграцію гелю під губами. Також нерідко гелева основа скочується в кульки, що утворює деформацію. У такому випадку потрібно видаляти частину слизової оболонки. Однак деяка частка препарату залишається всередині, що в більшості випадків викликає запалення тканин обличчя. Хірурги називають такий стан бомбою уповільненої дії.

Крім складності проведення, оперативне втручання вимагає більш тривалого відновлення. Так, післяопераційні шви будуть зняті через місяць. А повністю ефект можна побачити тільки через рік.

Ін'єкції розщеплюючих препаратів

Як вивести філери з обличчя? Більш ефективний спосіб виведення гіалуронової кислоти ін'єкції препаратів гіалуронідази. Цей препарат складається з природних ферментів організму. Він призначений для розщеплення складних вуглеводно-білкових комплексів.

Під час введення препарату може виникати пощипування і набряклість. Терміни повного відновлення пацієнта від півгодини до декількох днів. Все залежить від індивідуальної реакції організму. Найчастіше ефект можна оцінити вже на наступний день. Іноді потрібно повторне проведення процедури через два тижні.

Крім ін'єкційного, пропонуються і інші методи лазер, мікроструми, дарсонваль. Вони цілком можуть бути альтернативою в тих випадках, коли ін'єкції вводити не дозволяється.

Чи боляче виводити філери

Питання болісності процедури виведення гіалуронової кислоти залежить від використовуваного методу. Так, при хірургічному втручанні філлер виводять під загальним наркозом. У разі введення препарату гіалуродази людина відчуватиме легкий дискомфорт. Він залежить від індивідуального больового порогу.

На думку багатьох пацієнтів, процедура розщеплення викликає більш неприємні відчуття. Однак фахівці стверджують, що перед введенням ін'єкції можна зробити місцеву анестезію. Але, як правило, не кожен фахівець працює за даною методикою.

У нашій клініці ви отримаєте професійну консультацію. Якщо є показання до хірургічного втручання або ін'єкцій, всі роботи будуть зроблені безболісно і якісно.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-09-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

З'явившись зовсім недавно на косметичному ринку, філери кардинально перевернули індустрію краси. Злегка великі, опуклі губи, ніжна шкіра без зморшок і її рівний тон - тільки частина результатів, яких можна добитися за допомогою уколів. Напевно ви не раз помічали, як може змінитися обличчя за один день. Йдеться про ефект, який досягається завдяки популярній процедурі - 3D моделювання обличчя.
Кожна дівчина хоче завжди виглядати чарівною. Однак що робити, якщо з часом тіло починає проявляти перші ознаки процесу старіння? Чи є ефективні методи підтримки своєї краси? Чи можна завжди залишатися підтягнутою і молодою? Клініка пластичної хірургії надає послуги, які допоможуть надовго зберегти красу. Процедури омолодження допоможуть тримати обличчя в тонусі. У цій статті ми розглянемо ТОП 5 ознак старіння.
Жіночі груди символ краси. З давніх часів з цією частиною тіла асоціювали родючість і щасливе материнство. Округлості привертають погляди чоловіків і роблять фігуру жіночною і сексуальною. І саме тому не тільки форма, але і розмір молочних залоз важливі для кожної представниці прекрасної половини людства. Причини асиметрії молочних залоз Причинами появи асиметрії молочних залоз можуть бути як вроджені фактори, так і придбані проблеми, серед яких: Гормональний дисбаланс.
Медичні фотографії це не просто знімки. Зроблені до проведення маніпуляцій, а також під час оперативного втручання і після завершення процесу відновлення, вони вважаються документами, які допомагають вирішити всі конфліктні ситуації між пацієнтом, лікарем і клінікою. Навіщо і коли роблять медичні фотографії Медична фотографія є одним з найбільш простих способів фіксації зовнішнього вигляду пацієнта, який звернувся по лікарську допомогу до хірурга.
Вік жінки впливає не тільки на стан шкіри, але і на зовнішній вигляд грудей. Навіть при правильному догляді за собою, регулярному і збалансованому харчуванні і відсутності шкідливих звичок, уникнути змін не вдасться нікому. Інволюція грудних залоз: причини і симптоми Діагноз інволюція молочних залоз ставлять пацієнткам різного віку. Проявом захворювання є зміни в будові грудей, що характеризуються втратою пружності, об’єму і опущенням.