Наші акціі

Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC)

Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) –грандіозна подія наукового характеру, що 1-2 червня 2018 року зібрала в столиці України кращих спеціалістів-практиків з усього світу.

Високий професіоналізм та саме науковий підхід – ось основні риси, притаманні цьому конгресу, адже в його рамках вітчизняні спеціалісти , що практикують на ниві естетичної медицини, мали унікальну можливість почерпнути досвід своїх колег-спікерів з інших країн, які, до речі- проявили не меншу зацікавленість здобутками наших вітчизняних спеціалістів. Особливо приємно відмітити велику зацікавленість «легенди» світової пластичної хірургії Джовані Ботті до монографії «Підтяжка обличчя» відомого українського пластичного хірурга Іллі Юрійовича Слюсарєва.

Це міроприємство об’єднало величезну кількість вітчизняних та зарубіжних фахівців естетичної медицини, міжнародних спікерів та наукових працівників, що щиро ділилися між собою знаннями, досвідом та практичними здобутками.

Останнім часом в Україні бурхливо розвивається естетична медицина, зокрема- пластична хірургія, і конгреси подібного рівня мають дуже позитивні наслідки.

Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC) Міжнародний конгрес Medical Aestetic Synergy Congress (MASC)
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-07-2018

Схожі новини

Бажання позбутися власних вад приводить все більшу кількість пацієнтів не тільки до косметологів для проходження курсу плазмоліфтингу або ін'єкцій краси, а й до пластичних хірургів. Предметом обговорення стають бажані параметри корекції обличчя і тіла, тривалість операції або період реабілітації, а також анестезія. Питання рівня чутливості під час оперативного втручання або боязнь болю найчастіше тільки заважають пацієнтові зважитися на кардинальні зміни.
Чи можливо повернути час? Багатьом може здатися, що відповідь на це питання - очевидна. Насправді ж, коли мова йде про жіночу красу, можливо все. Адже сучасні методики та препарати дозволяють повернути молодість і привабливість за лічені хвилини.
Пластична хірургія здатна кардинально змінити життя людини. Вона дозволяє наблизитися до загальновизнаних канонів краси або усунути наслідки аварій і травм. Причому сьогодні в медицині успішно використовуються не тільки натуральні матеріали (хрящова тканина самого пацієнта), але і штучні.
Всенародні улюблениці: Ліза Боярська, Айшварія Рай, Кейт Мідлтон - щасливі володарки не тільки краси, слави і зоряного статусу, а й ще однієї дивовижної родзинки - ямочок на щоках. Саме вони надають усмішці особливий юнацький запал, щирість і шарм. Не випадково їх ще називають «міткою щастя».
До недавнього часу косметична хірургія вважалася прерогативою жінок. Але зараз все більше чоловіків звертаються до допомоги пластичних хірургів для корекції рис обличчя, обрисів тіла. Найбільше число звернень від представників сильної статі фіксують з приводу ринопластики або поліпшення м'язового рельєфу. Але в останні роки помітно зріс чоловічий інтерес до ліпосакції.