Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Герпес після збільшення губ - що робити?

Герпес після збільшення губ - що робити? У пластичній хірургії використовується два типи збільшення губ. Перший проводиться за допомогою ін'єкцій. При цьому найбільш популярними є уколи на основі гіалуронової кислоти. Її основна властивість зволожувати і робити шкіру більш еластичною. За здатністю сприйняття організмом, препарати на такій основі дуже легко переносяться. Ін'єкції фактично не мають побічних ефектів. Це так звана щадна пластика. Жінки можуть моментально підкорегувати контури і усунути неглибокі мімічні зморшки.

Недоліком таких ін'єкцій гіалуронової кислоти можна назвати тимчасовий ефект від впливу. Період дії становить від 8 до 15 місяців. Для більш тривалого збереження ефекту від корекції застосовують хірургічну або хейлопластику. Також операції застосовують в тих випадках, коли уколи краси не приносять належного ефекту.

Але, як і при будь-яких хірургічних втручаннях, існує невеликий відсоток появи негативних наслідків. Найбільш поширеним є герпес.

Чому герпес проявляється після ін'єкцій в губи

Перше, що потрібно пам'ятати і розуміти - вірус герпесу знаходиться в сплячому стані практично у кожної людини. Пробудження настає при наявності зовнішніх факторів, що сприяють цьому. Проявляється захворювання у вигляді висипання на зовнішній стороні рота. Зовні це бульбашки з прозорою рідиною. Причиною прояви вірусу стає зниження імунітету у людини. Як правило, це наслідок:

 • переохолодження;
 • порушення режиму харчування;
 • перенесений стрес;
 • сидячий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень;
 • хірургічне втручання на лицьовій поверхні.

Ось чому такі висипання після пластики - нерідке явище. Спробуємо розібратися в причинах появи.

Уколи краси на сьогодні переважають серед технік, які застосовуються для корекції розрізу губ. Для організму людини гіалуронова кислота досить природна речовина. Вона знаходиться в тілі людини в різного роду тканинах і відповідає в тому числі і за еластичність епітелію.

Природа влаштувала наш організм таким чином, що з роками вироблення корисних речовин зменшуються. Те ж саме відбувається і з гіалуроновою кислотою. Критичний вважається вік близько тридцяти років. Цей процес є незворотнім, але час настання залежить від екології, клімату і шкідливих звичок. Наслідком є ​​прояв ознак старіння: в'ялість шкіри, поява зморшок.

Вважається, що одні з перших проявів старості у жінки виявляються на губах. Згодом втрачається форма, куточки рота починають опускатися і дивитися вниз, стають помітними мімічні зморшки. Популярність ін'єкцій полягає перш за все в тому, що ефект від них миттєвий. При правильному виконанні маніпуляцій біль практично не відчувається. Через відсутність хірургічного втручання відсутні шрами і рубці.

Щоб зрозуміти причини, треба розуміти, як повинен проходити процес і які можливі після нього наслідки. Для підготовки до уколів жінці необхідно пройти попереднє обстеження. Огляд фахівцями і аналізи направлені на виявлення протипоказань, якщо ж таких немає - можна переходити до консультації косметолога. Є дві техніки введення філерів - віялова і лінійна. Вибір залежить від стану шкіри, а також від бажання пацієнтів. Маніпуляції проводяться під місцевою анестезією.

Після введення кислоти фахівець повинен провести легкий масаж, який сприяє правильному розподілу препарату по губах. При необхідності знімається перша набряклість і даються рекомендації щодо подальшого догляду. Зверніть увагу, що успіх операції і наслідки багато в чому залежать від того, наскільки пацієнт дотримується правил реабілітації. Другим фактором може стати низька кваліфікація лікаря-косметолога.

Прояв висипань після ін'єкцій - це наслідок поява тріщин на поверхні рота. Ці порушення епідермісу часто призводять до зниження імунітету, а це стає причиною виникнення ранок. Якщо вчасно не звернути на це увагу, то вірус буде поширюватися і у нього з'являться зовнішні прояви. Це висип. Пацієнтам, у яких герпесний висип - досить часте явище, повинні акуратно ставиться до філлера. Імовірність ускладнень після процедури у таких жінок більше в рази.

Слід зазначити, що зустрічаються і інші ускладнення:

 1. Алергія. Не можна виключати ймовірність того, що проявиться індивідуальна непереносимість окремої речовини. Це виражається в різних формах:
 • свербіж;
 • червоні плями;
 • шкіра лущиться;
 • печіння.

Щоб уникнути цього, треба заздалегідь пройти тест на гіперчутливість.

 1. Поява набряків. Згідно з протоколом процедури, набряклість може зберігатися кілька днів. Якщо нічого не змінилося, то це говорить про кваліфікацію лікарів. Щоб виправити ситуацію, треба зробити повторну ін'єкцію, яка буде містити засіб, що сприяє розщепленню гіалурона. Найчастіше застосовують гіалуронидаз. Ще набряки виникають через потрапляння інфекції або недотримання післепроцедурних рекомендацій.
 2. Больові відчуття і синці. Уже згадувалося, що відчуття дискомфорту - це процес двох-трьох днів. Залишкові явища, що зберігаються понад цей термін - ускладнення. Позбутися від болю допоможе холодний компрес, а синці, як правило, через тиждень проходять.
 3. Потовщення. Виникнення грудочок - це, найчастіше, наслідок недотримання алгоритму процедури. Недостатній масаж після кожного уколу не дає гелю правильно розподілитися.

Герпес після збільшення губ - що робити? Ще одна найголовніша обережність. Перед тим, як зважитися на корекцію, постарайтеся уважно вивчити, до кого Ви звертаєтеся. Не забувайте, мова йде про Ваше здоров'я.

Чим небезпечний герпес після збільшення губ

Вірус герпесу, одного разу потрапивши в організм, залишається там назавжди. Це відбувається тому, що відбувається впровадження в ДНК людини. У клітинах цієї інфекції є гени, які потрапивши всередину, починають виробляти білки. Коли їх кількість перевищує норму, починаються зовнішні симптоми, які виражаються у вигляді пузирчастих висипань. На жаль, вивести ці гени з ДНК повністю неможливо.

На час активації захворювання відбувається викид білків в кров. Після завершення лікування діяльність генів притупляється. Якщо не буде провокуючих чинників, то вірусні гени можуть спати досить довго. Вироблення білка зупиниться. Зовні це ніяк не проявляється. Тільки певний ряд аналізів може показати наявність шкідливих мікробів. Лікарі і фармакологи усього світу намагаються вирішити проблему швидкого і якісного лікування, аж до повного усунення хвороби.

Деякі вважають, що якщо не лікувати висипання, то вони пройдуть самі. Але це не тільки неправильне, але і небезпечна помилка. Велике число ускладнень, викликаних цим захворюванням, можуть мати найсерйозніші наслідки. Відкриті рани - це прямий шлях для інших інфекційних і важких хвороб. Наявність однієї інфекції послаблює імунітет, тому друга - приживеться в ньому набагато простіше.

Серед відомих ускладнень:

 • порушення в роботі органів дихання, аж до пневмонії;
 • збої в роботі печінки і підшлункової через токсичність вірусних клітин;
 • менінгіт;
 • різні форми артритів;
 • проблеми з нервовою системою;
 • Альцгеймер;
 • аритмія та інші серцево-судинні захворювання.

Особливо уважно потрібно ставитися до хвороби в період вагітності. Вона здатна завдати шкоди не тільки майбутній мамі, але і ненародженній дитині.

Як лікувати герпес після збільшення губ

Візуальне поява бульбашок з прозорою рідиною на поверхні - це явні ознаки герпесного висипання. На жаль, цей вірус - один з тих, які неможливо вилікувати повністю. Його розвиток можна тільки пригасити. Зовнішні прояви зникнуть, але заражені клітини залишаться в сонному стані. Це називається стан ремісії.

Сьогодні фармацевти пропонують лікування великою кількістю медикаментів та мазей місцевої дії, які здатні придушити розвиток вірусу. Найбільшого поширення і визнання отримали такі ліки Ацикловір і Валацикловір. В принципі підходять будь-які аналогічні препарати сімейства цикловірових. Це один з найбільш ефективних і поширених антибіотиків. З медикаментів місцевого застосування пропонуються:

 • Зовіракс;
 • Панавір у вигляді гелю;
 • той же Ацикловір Акрі, консистенція крем.

У домашніх умовах можна скористатися будь-яким знезаражувальним засобом. Підійдуть алое, сік часнику чи цибулі, слабкий розчин солі. Але потрібно бути акуратним - розчин на основі цибулі, часнику і солі може викликати додаткове роздратування і печіння. А це не дуже приємно.

Як же доглядати за відкоригованою поверхнею після появи висипань, щоб не зіпсувати ефект від уколів? Потрібно дотримуватися простих правил:

 1. Антисептична обробка. Щоб загасити існуючі осередки інфекції і попередити їх поширення по всій поверхні, треба перед нанесенням мазей проводити обробку. Для цього підійде перекис, фурацилін або хлоргексидин.
 2. Акуратність. Не варто забувати, що це інфекційне вірусне захворювання. Воно не тільки передається при безпосередньому тілесному контакті, а й легко розвивається в теплому середовищі. Щоб запобігти його розвиток, треба на час лікування відмовитися від поцілунків, соляріїв, гарячих ванн і її аналогів (лазні, сауни). Дуже акуратно треба ставитися до гарячих напоїв та їжі.
 3. Стоп для косметичних процедур. Цей пункт стосується будь-яких процедур на обличчі, а також нанесення косметики. Протипоказані будь-які форми масажу, так як вони можуть призвести до додаткових тріщин і подразнень.

Обов'язковий факт відмови від шкідливих звичок по вищеописаних причин. Куріння і спиртовмісні напої можуть стати причиною поширення захворювання і погіршення стану губ.

Як попередити герпес після ін'єкцій гіалуронової кислоти

Попередити захворювання завжди простіше, ніж потім його лікувати. Тому не соромтеся на консультації розповісти лікарю про свої проблеми. Особливу увагу зверніть на частоту герпесних висипань. Якщо у клієнтки така ситуація повторюється часто, то від уколів краще відмовитися.

Але є й альтернативний спосіб. Потрібно заздалегідь пропити курс противірусного препарату. Такий різновид лікування називається превентивним заходом. Метод спрямований на те, щоб попередити те, що ще не трапилося. Одним з препаратів, що призначаються в таких випадках, є Ацикловір.

Тільки не треба займатися самолікуванням. Консультуючий Вас фахівець повинен сам виписати призначення і розписати схему прийому. Зверніть увагу, що разом з противірусним треба приймати гепатопротектори. Таблетовані ліки досить токсичні, тому обов'язково потрібен паралельний прийом медикаментів, спрямованих на підтримку печінки.

Чи можна колоти гіалуронову кислоту при герпесі

Герпес після збільшення губ - що робити? Якщо Ваші губи вражені висипом або присутні залишкові явища, то ні про які уколах краси не може бути й мови. Сліди від голки можуть сформувати нові місця для запалення. Тому на процедуру по введенню гіалуронової кислоти стоїть сувора заборона до повного одужання. Тобто поки вірус не увійде в стан ремісії.

Зазвичай весь курс лікування становить півтора тижні, але це при дотриманні режиму і відсутності ускладнень. Схема прийому противірусних зазвичай розписується на три-п'ять днів. Дуже важливо підтримувати правильний питний режим. Вода сприяє швидкому виведенню з шлунково-кишкового тракту шкідливих мікроорганізмів.

Після одужання можна знову повернутися до косметичних операцій, але краще убезпечити себе прийомом противірусних.

Ще раз варто зауважити, що введення в губні складки гіалуронової кислоти - дуже поширена на сьогоднішній день практика. Головний плюс - це швидкий ефект і збереження природної форми. Але не треба забувати і про побічні явища, найпоширеніший з яких - герпесний висип. Тому не нехтуйте рекомендаціями фахівців і запасіться антизапальними ліками.

Чи можна позбутися від постійного герпесу

На жаль, можна позбутися тільки від зовнішніх проявів. Усередині заражені клітини залишаться назавжди, так як їх місцем знаходження є ДНК. Але притупити дію інфекції, позбутися від неприємного висипу, а далі стежити за собою цілком реально.

Як лікування можна використовувати фармацевтичні засоби і народні методи. З аптечних препаратів, найбільший ефект, крім перерахованих раніше мазей, приносять:

 1. Оксолінова мазь. Це недорогий, але дуже ефективний протизапальний препарат. Мазь не тільки знімає роздратування, але додає прискорення загоюють процесу.
 2. Абрева. Легкий крем, який не тільки загоює, але і усуває поширення бульбашок по всьому роті.
 3. Герперакс. Один з аналогів всім відомого ацикловіру. Цілеспрямовано бореться з проявами інфекції. Заспокоює шкіру і запобігає запалення.

Максимальна схема лікування - це тиждень. Не забувайте, що через те, що вірусні прояви дуже сильні, мазі і таблетки досить токсичні для внутрішніх органів в цілому. Для підтримки життєдіяльності зверніть увагу на препарати для підтримки роботи печінки і підвищення імунітету. Тут добре підійдуть Ехінацея і Іммунал. Імуномодулятори потрібно приймати більш тривалий час, ніж протигерпесний.

Крім цього, важливо дотримуватися банальних правил гігієни. Якщо поруч з Вами знаходиться хвора людина, то йому необхідно виділити особистий посуд, рушник. Проконтролюйте, щоб у нього були всі необхідні предмети гігієни. Намагайтеся частіше міняти постільну, особливо наволочку. Прання найкраще робити з кип'ятінням.

Ще раз зверніть увагу на вибір клініки і фахівців, які проводять маніпуляції зі збільшення розміру губ. Не прагніть заощадити на собі і своєму здоров'ї Наслідки можуть виявитися важкими. Підбираючи косметолога, поцікавтеся, скільки часу займається приватною практикою, який досвід в проведенні подібного роду процедур. Такі фактори можу сказати багато про що.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
10-12-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Обрізання роблять за медичними показаннями або добровільно по релігійним і естетичним причин. Наукові дослідження показують, що обрізання крайньої плоті або циркумцизія знижує ймовірність зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Ця процедура має і ряд інших корисних ефектів, навіть якщо проводиться вже в зрілому віці. Переваги обрізання для чоловічого здоров'я Виконуючи циркумцизію, лікар видаляє крайню плоть статевого члена, оголюючи його голівку.
Шия і підборіддя завжди на виду і красномовно видає вік. Шкіра в цій зоні делікатна і тонка, швидко втрачає вологу і пружність. Щоб шия виглядала красиво і молодо в будь-якому віці, важливо правильно доглядати за її шкірою і в міру необхідності виконувати косметологічні процедури від омолоджуючого масажу і уколів до ліпосакції підборіддя. М'язи шиї постійно працюють вони не тільки підтримують голову, а й виконують її повороти, нахили.
У зоні навколо очей особливо швидко з'являються зморшки. Активна міміка, часте перебування на вітрі і сонці, постійне прижмурення і в результаті шкіра повік і прилеглої зони втрачає пружність, утворюються дрібні складки, які згодом поглиблюються. В арсеналі сучасної косметології є безліч способів, що дозволяють позбутися від мімічних зморшок, синців і оточених мішків під очима. Для цього застосовують апаратні методики, ін'єкції препаратів, в складних випадках проводять пластику вік.
З віком біля вух з'являються вертикальні зморшки, які помітні при короткій стрижці і багатьох варіантах зачісок. Вертикальні складки зазвичай розташовуються з боку щоки перед вушною раковиною і з'являються після 40 років. У міру старіння шкіра стає менш пружною, зневоднюється, отримує менше поживних речовин все це призводить до появи зморшок, як і недостатнє вироблення колагену. Для їх усунення використовують ін'єкційні методи, такі як контурна пластика, мезониті, заповнення філлерами.
Прагнення жінки до ідеальних пропорцій не обмежується обличчям і фігурою, а зачіпає і інші, навіть найінтимніші зони. Естетичні недоліки, наприклад, асиметрія статевих губ, відображаються на якості сексуального життя, знижують самооцінку і стають причиною невпевненості в собі. Такі дефекти підлягають виправленню засобами естетичної медицини. Для вирішення проблеми використовують контурну пластику або більш радикальний метод пластику статевих губ (інша назва Лабіопластика).