Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Диспорт - правда і вигадка

Диспорт - правда і вигадка Ін'єкційні методики омолодження користуються заслуженим попитом в Україні. Вони дозволяють позбутися ненависних мімічних зморшок без ризиків, що виникають під час пластичних операцій, і довгого, важкого відновлення. В контурній пластиці активно використовуються препарати на основі ботулінічного токсину типу А. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві довіряють препарату «Диспорт». Використання сучасного медичного обладнання, прекрасна репутація, висока кваліфікація лікарів, турбота про безпеку пацієнтів і використання виключно перевірених методик омолодження дозволяє без побоювань довіритися думці фахівців про міфи, які витають навколо нейротоксичного препарату.

«Диспорт» атрофує м'язи

Боязнь атрофії м'язової тканини після уколів нейротоксину серед пацієнтів займає чільну позицію за частотою. Цей страх абсолютно необґрунтований. При введенні препарату в рухливі мімічні м'язи виникає тривалий розслаблюючий ефект, який ніяк не впливає на функціональний стан м'язів після завершення дії ін'єкцій. Дія «Диспорту» триває близько 4-ох місяців, після чого м'яз поступово повертається в діючий стан і повністю відновлюється.

Диспорт - правда і вигадка Введення препарату в великі скелетні м'язи обличчя (наприклад, жувальний м’яз) супроводжуються їх частковою атрофією, що використовується в косметичних цілях (для звуження овалу обличчя).

Постійні ін'єкції небезпечні

Регулярне застосування «Диспорту» абсолютно безпечне для здоров'я, незважаючи на існуючий міф про накопичення нейротоксину в тканинах і виникнення непередбачених ефектів.

Про безпеку препарату також говорить його активне застосування в клінічній медицині: для лікування кривошиї, блефароспазму, гіпергідрозу, вугрової хвороби. Клінічні та експериментальні дослідження також довели відсутність негативного ефекту на дитину при введенні цього препарату вагітним або жінкам у період лактації.

«Диспорт» викликає звикання

Диспорт - правда і вигадка Багато жінок бояться регулярно колоти нейротоксин через можливість звикання організму і зниження його ефективності. З цим досвідчені лікарі також можуть посперечатися. Стійкість до дії нейротоксину може виникнути тільки при регулярному його введенні мікродозами. Щоб цього не сталося, досить довірити своє обличчя в руки фахівця і колоти речовину, не порушуючи графік.

Передозування - небезпечне

Звичайно будь-які ліки в надмірних дозах перетворюються на отруту. Але нашкодити здоров'ю людини ін'єкціями «Диспорту» досить важко. Препарат можна колоти дітям з ДЦП з двох років і його доза значно перевищує дозування, що використовуються для омолодження обличчя.

Ін'єкції може робити косметолог

Незважаючи на широке поширення «Диспорту» і видиму простоту введення препарату в тканини обличчя, довірити проведення ін'єкцій слід дипломованому лікарю, а не сумнівному співробітнику косметологічного салону. Тільки лікар має достатній рівень знань, щоб оцінити стан здоров'я пацієнта, виявити протипоказання, визначити доцільність ін'єкцій.

Також важливим є ідеальне знання анатомії, адже колоти «Диспорт» потрібно в чітко визначені місця. При неправильній точці введення існує ризик виникнення асиметрії обличчя через нерівномірне розслаблення м'язів.

«Диспорт» прибирає одні зморшки, але викликає інші

Диспорт - правда і вигадка езважаючи на розслаблюючу дію нейротоксину, уникнути компенсаторної міміки неможливо, та й не слід. Після ін'єкцій пацієнт поступово відвикає корчити гримаси, кривитися, хмуритися, що знижує ймовірність появи зморшок надалі.

Якщо ви і помітили якісь негативні ефекти після ін'єкцій «Диспорту», шукати причини потрібно не в ньому. Зміна контурів обличчя може спостерігатися, якщо м'язи шиї сильно розвинені, наприклад, через неправильне виконання вправ.

Використання «Диспорту» допоможе там, де ін'єкцій гіалуронової кислоти недостатньо, відразу і надовго усунути мімічні зморшки. Бути завжди молодою і красивою просто з лікарями «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
06-11-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Незважаючи на малу травматичність і мінімальну кількість побічних явищ після використання ін'єкційних методик корекції мімічних зморшок, вони все ж є. Так введення «Диспорту» може стати причиною косметичного дефекту - птозу верхньої повіки. Засобів, щоб повністю убезпечитися від неприємного наслідку ін'єкцій нейротоксину, немає. Але зменшити ризик розвитку ускладнення можна, якщо скористатися рекомендаціями лікарів «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві.
Ринопластика - одна з найбільш затребуваних пластичних операцій. До хірургічної зміни форми носа однаково часто звертаються як жінки, так і чоловіки. За допомогою досвідченого хірурга можна прибрати ненависний горбочок, щоб ніс мав більш благородну прямоту, змінити форму кінчика, випрямити носову перегородку, тим самим не порушити або навпаки покращити дихальну функцію.
Розкішне декольте завжди було гордістю жінок. Але в красі делікатної зони форма і розмір грають зовсім не вирішальні ролі. Основна запорука краси бюсту - його здоров'я. На стан грудей сильно впливає вироблення гормонів. Зміни гормонального фону, які наступають в організмі жінки після 40 років, сильно позначаються на здоров'ї молочних залоз. Уникнути типових проблем, зберегти красу зони декольте можна, прийнявши профілактичні заходи.
Красиві ніжки - мрія будь-якої дівчини. Додати гармонійності силуету гомілок можна за допомогою сучасних методик - ліпофілінга або круропластики. За допомогою нескладної пластичної хірургії можна усунути такі дефекти, як Х-подібні ноги та О-подібні. Коригуючи форму та об`єм гомілок, можна досягти класичної симетрії. Кожен з методів відомий своєю ефективністю.
Невпевненість в собі і комплекси часто починаються з непривабливої зовнішності. Сучасна пластика дозволяє змінити природні дані у кращий бік. Наприклад, можна зробити контур обличчя чіткішим за допомогою нитяного ліфтингу, прибрати капловухість можна за допомогою отопластики, а додати гармонії обличчю можна змінивши форму мочки вуха. Переваги пластичної операції: Швидко. Хірургічна процедура триває в середньому півгодини-годину під місцевою анестезією.