Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Блефаропластика або ліпофілінг - що вибрати

Блефаропластика або ліпофілінг - що вибрати Не дарма кажуть - очі дзеркало душі.  Це ще й показник віку.  А ніжна область навколо очей в першу чергу приймає на себе весь тягар вікових змін.  Сучасна пластична хірургія не тільки в стані омолодити погляд, але навіть змінити очі кардинально.  Наприклад, виправивши розріз і форму очей за допомогою блефаропластики.  Відмінною альтернативою травматичній пластиці є процедура ліпофілінга в області навколо очей , для невеликої корекції і позбавлення від вікових проблем.

Блефаропластика - плюси і мінуси

Комплекс оперативних втручань, спрямованих на омолодження та виправлення недоліків області верхніх і нижніх повік - це блефаропластика.  Крім позбавлення від зайвої шкіри, жирових відкладень, жирових гриж, набряклості, операція дозволяє змінити розріз і форму очей, підняти опущені куточки, прибрати асиметрію.

Плюси хірургічної пластики повік:

 • значна зміна зовнішності (корекція розрізу і форми очей);
 • єдиний результативний метод видалення грижі нижньої повіки;
 • ефект у пацієнта залишається довічно;
 • в більшості випадків, достатньо місцевого наркозу;
 • майже непомітні, невеликі шрами, які йдуть з часом.

Але, мінуси також ніхто не відміняв:

 • значний за тривалістю і тяжкості перебігу реабілітаційний період;
 • наявність хоч і невеликих, але все-таки шрамів і рубців;
 • ризик ускладнень - проблема зі змиканням повік, виворіт повік, асиметрія, двоїння в очах і т.д.

Сухість очей, печіння, пісок в очах, дискомфор, біль, набряки і синяки є невід'ємною частиною періоду після операції.  Ці моменти носять тимчасовий характер і проходять через 2-3 тижні.

Ліпофілінг повік - переваги і недоліки

Блефаропластика або ліпофілінг - що вибрати Ліпофілінг - це методика корекції обличчя і фігури за допомогою передислокації власної жирової тканини пацієнта для відновлення втраченого обсягу.  Ліпоскульптування області навколо очей сприяє її омолодженню: усунення зморшок і нососльозних борозен, темних кіл, западин, нависання верхнього і опущення нижнього повік  і інших вікових косметичних дефектів.

Переваги ін'єкцій жиру на повіках :

 • малотравматичність, завдяки використанню закруглених канюль і маленьких проколів, без розрізів, шрамів і рубців;
 • невеликий період реабілітації;
 • місцева анестезія, мінімум дискомфорту, не велика тривалість операції (близько години);
 • безпека, внаслідок відсутності алергій і відторгнення біологічного матеріалу, так як жир автентичний тканин організму;
 • додатковий anti-age ефект, так як стовбурові клітини жиру покращують якість шкірних покривів.

Однак, є і недоліки:

 • асиметрія, внаслідок нерівномірного приживлення жирової тканини;
 • результат буде стабільним тільки за умови збереження поточної ваги, худнути не можна;
 • повністю оцінити ефект можна через місяць - коли буде зрозуміло, який обсяг жиру прижився.

Набряки, синці, зниження чутливості, дискомфорт - це нормальні післяопераційні явища, які повністю проходять за один-два тижні.

Вибір і сумісність процедур

При виборі пацієнтом між блефаропластикой і ліпофілінгом повік, потрібно враховувати не тільки особисті бажання, а й свідчення, які має одна або інша процедура.  А також, індивідуальні протипоказання до того чи іншого втручання.

Так ліпофілінг - це максимально щадна, швидка процедура без загального наркозу і розрізів.  Альтернатива як операціям, так і ін'єкціям філерів.  Жир дає відмінний ефект омолодження, забезпечує заповнення зморшок і нососльозних борозен, відновлення обсягу під очима.  Наприклад, після невдало вилученої жирової грижі.

А пластика повік - це справжнє оперативне втручання зі швами і досить серйозною реабілітацією.  Однак, на відміну від ліпофілінга, ефект відкритого, молодого, свіжого погляду буде з пацієнтом назавжди.  Так як, аутожир має властивість розсмоктуватися в оточуючих тканинах.  Та й змінити повністю зовнішність з корекцією розрізу очей, Ліпомоделювання вік не під силу.  Як і позбавлення від жирової грижі.

Але, хоч би до якої маніпуляції не звертайся пацієнт, останнє слово завжди за хірургом.  До речі, обидві операції гармонійно поєднуються один з одним.  Їх можна виконати одночасно без проблем, що найчастіше і роблять хірурги.  Це економить як час, так і гроші.  Плюс, реабілітація буде одна на обидва втручання.  Наприклад, можна підвести куточки очей і прибрати навислі повіки блефаропластикой, а синці скорегувати ліпофілінгом.  Все залежить від індивідуальних особливостей проблеми пацієнта.

У Клініці пластичної косметичної хірургії виконують всі види пластичних операцій безпечно, ефективно, доступно!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
20-07-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Відсутність яєчка після операцій, або його вроджені дефекти розвитку - часта причина не тільки фізичного дискомфорту у чоловіків, але і безлічі комплексів і психологічних проблем, в тому числі відбиваються на сексуальному і соціальному здоров'ї. Хірургічна операція по установці імпланта називається протезуванням яєчка. Це досить проста і швидка операція, яка не вимагає тривалого періоду відновлення, і має виражений косметичний ефект.
Основна мета протезування одного або обох яєчок - досягнення задовільного косметичного ефекту на тлі орхіектомії, завороту або вроджених патологій цього органу. Після хірургічного видалення яєчка, як і при вроджених станах на кшталт моно-, анорхія і крипторхізму, виникає асиметрія, яка може негативно позначатися на фізичному комфорті і психологічному здоров'ї чоловіка.
Хірургічна пластика вуздечки статевого члена називається Френулотомія. Це швидка малоінвазивна операція, яка дозволяє подовжити вуздечку. Чоловіки з короткою вуздечкою часто відчувають неприємні відчуття під час ерекції, і такий стан у багатьох випадках може призводити до деформації статевого члена. Дане втручання проводиться під місцевою анестезією і займає не більше 15 хвилин. При Френулотомії проводиться розріз вуздечки з подальшим поздовжнім зшиванням країв.
Фімоз і укорочена вуздечка статевого члена - два неприємних і навіть небезпечних стани, з якими можуть зіткнутися багато чоловіків. Незважаючи на те, що обидва стани досить прості в діагностиці, до уролога зазвичай потрапляють пацієнти або на важких стадіях перебігу захворювань, або при вкрай вираженій хворобливості. Тим часом, хірургічне лікування як фімозу, так і короткої вуздечки пеніса - досить тривалі і безпечні процедури, після яких значно поліпшується якість життя пацієнтів.
Сучасна апаратна косметологія за своєю ефективністю виходить на один рівень з хірургічними методами ліфтингу обличчя. SMAS ліфтинг вважається найбільш досконалою неінвазивної процедурою, яка показує результати, характерні для хірургічних методів підтяжки. Суть даної процедури полягає в стимулюванні вироблення колагену і еластину в SMAS шарі шкіри. SMAS шар можна уявити як сполучнотканинний каркас шкіри, що складається з переплетених колагенових і еластинових волокон.