Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Міфи і правда про SMAS-ліфтинг

Міфи і правда про SMAS-ліфтинг Сучасна апаратна косметологія за своєю ефективністю виходить на один рівень з хірургічними методами ліфтингу обличчя. SMAS ліфтинг вважається найбільш досконалою неінвазивної процедурою, яка показує результати, характерні для хірургічних методів підтяжки.

Суть даної процедури полягає в стимулюванні вироблення колагену і еластину в SMAS шарі шкіри. SMAS шар можна уявити як сполучнотканинний каркас шкіри, що складається з переплетених колагенових і еластинових волокон. З віком продукція цих речовин в шкірі знижується, і, відповідно, вона починає втрачати свою еластичність.

Підтяжка обличчя з використанням SMAS ліфтингу може бути як повноцінною самостійною процедурою, так і доповнювати хірургічний метод для закріплення його результату.

Оскільки дана ультразвукова процедура стає все більш популярною, не буде зайвим розібратися з найпоширенішими міфами про неї і відповісти на найбільш поширені запитання.

Міф №1: ультразвукова підтяжка ефективна в будь-якому віці

Для початку дізнаємося, що може бути пусковим механізмом старіння шкіри. Перш за все, це природне пригнічення метаболізму клітин після тридцяти років. В результаті уповільнення обмінних процесів в сполучній тканини послідовно сповільнюється вироблення колагену і еластину - волокон, які формують SMAS-шар і відповідають за відповідну пружність і еластичність шкіри.

Ослаблення цього каркаса дозволяє гравітації взяти своє:

  • шкіра опускається, обвисає;
  • з'являються заломи і глибокі зморшки;
  • деформується овал обличчя.

Більшість косметологів вважають оптимальним віком для проведення такої процедури діапазон від 35 до 65 років. До цього віку підтяжка настільки глибоко працюючим методом не має практичного сенсу.

Крім того, і у проведення ліфтингу в більш зрілому віці є свої особливості. Так, після 60 років шкіра практично повністю виснажує свої можливості по утворенню колагену і еластину. Відповідно, метод, який впливає саме на цю ланку, не буде таким ефективним, як його використання в тридцяти або сорокарічному віці.

Висновок: SMAS-ліфтинг підходить не всім віковим групам. До тридцяти років його проведення недоцільно, після 65 - не так ефективно, як виконання пластики хірургічним методом.

Міф №2: хірургічний ліфтинг залишає шрами, роблячи проведення SMAS-ліфтингу неможливим

Міфи і правда про SMAS-ліфтинг

Дійсно, в деяких випадках після хірургічної пластики в результаті невеликого рубцювання може втрачатися чутливість шкірних рецепторів до подразнення, в тому числі і ультразвуковому. Для того, щоб визначити чутливість шкіри, можна один або кілька разів пройтися апаратом в області проведення втручання.

У ситуації, якщо пацієнт не буде відчувати болю, але при цьому зможе розпізнати хоча б якісь відчуття на кшталт легкого дискомфорту або теплого поколювання, проведення ліфтингу допускається. Якщо будь-які відчуття в цій зоні відсутні, процедура не матиме результату.

Крім того, ультразвуковий ліфтинг може доповнити ефект від хірургічної підтяжки обличчя, але варто розуміти, що це дві абсолютно різні за своїм принципом процедури.

Висновок: SMAS-ліфтинг не вимагає реабілітації після свого проведення, і може проводитися після хірургічної пластики за умови збереження чутливості шкіри до впливу ультразвуку.

Міф №3: для хорошого результату ультразвукову підтяжку треба робити регулярно

У даній ситуації все складається індивідуально. Варто враховувати кілька факторів:

  1. По-перше, результат від SMAS-ліфтингу найкраще буде помітний лише через пару місяців через особливості впливу ультразвуку на метаболізм клітин шкіри. Колагену і еластину потрібен певний час на те, щоб виробитися, і це вже не дозволяє проводити дану процедуру занадто часто.
  2. По-друге, ефект від цієї процедури сам по собі досить тривалий - від року до двох років. Тут діє простий принцип: чим молодша шкіра, тим рідше їй потрібна така підтяжка, адже у неї ще є власні можливості виробляти структурні білки. Більш зріла шкіра не володіє такою вираженою здатністю до поповнення запасів білка, тому повторення ліфтингу для неї можливо раз в півтора року.

Висновок: регулярне проведення SMAS-ліфтингу не потрібно, особливо на молодій шкірі. Більш зріла шкіра гірше виробляє колагенові і еластинові волокна власними силами, тому для неї період збереження результату скорочується - але не настільки, щоб вдаватися до даної процедури досить часто.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-05-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Жінка створена для краси. А інновації в естетичній косметології та медицині дають можливість представницям прекрасної статі якомога довше зберігати молодість і чарівність. Одним з найбільш затребуваних і ефективних методів є "уколи краси". Це загальний термін ін'єкційних технік, які орієнтовані на омолодження шкірних покривів. Однак, чим більше ці чудодійні процедури стають популярними, тим більшими домислами і міфами обростають.
Високе чоло завжди вважалося відмітною рисою аристократів і ознакою значних розумових здібностей. Однак, деяким представницям прекрасної статі, подібна особливість зовнішності здається некрасивою, грубою і порушує пропорційну гармонію обличчя. У цьому випадку на допомогу приходять маленькі хитрощі, типу підходящої стрижки або макіяжу, щоб згладити недолік.
Соковиті, пухкі губки - сучасний б'юті-тренд. Однак, завжди є люди, частіше, представниці прекрасної статі, які хочуть не збільшити, а, навпаки, зменшити свої губи. Таке бажання може бути викликано непропорційно великим розміром рота від природи, який викликає психологічний дискомфорт. А також, невдалої контурної пластикою, яка змінила губи дівчини не в кращу сторону.
Набряки, мішки, темні кола під очима асоціюються у більшості людей з перевтомою і недосипом. Вони додають віку, надають виснажений і змучений вигляд обличчю. Однак, дані ознаки можуть сигналізувати і про більш серйозні захворювання. Незалежно від причини виникнення, багато представниць прекрасної статі мріють прибрати їх, якщо не назавжди, то надовго. Для цього можна використовувати макіяж, грамотний догляд, уколи краси, а найкраще, - налагодити режим дня і вести здоровий спосіб життя.
Будь-яка представниця прекрасної статі прагне якомога довше зберегти свою молодість і красу. Саме руки, а також шия, є істинними маркерами старіння жінки. Однак, грамотний догляд, на додаток до малоінвазивних методів ін'єкційної терапії, таким як, плазмоліфтінг або біоревіталізація, допомагають уповільнити зміни в силу віку. Вікові зміни шкіри на руках Час не щадить нікого. Кому, як не жінкам, даний факт відомий краще за всіх.