Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Відновлення після Френулотомії

Відновлення після Френулотомії Хірургічна пластика вуздечки статевого члена називається Френулотомія. Це швидка малоінвазивна операція, яка дозволяє подовжити вуздечку. Чоловіки з короткою вуздечкою часто відчувають неприємні відчуття під час ерекції, і такий стан у багатьох випадках може призводити до деформації статевого члена.

Дане втручання проводиться під місцевою анестезією і займає не більше 15 хвилин. При Френулотомії проводиться розріз вуздечки з подальшим поздовжнім зшиванням країв. Як і інші швидкі операції, що проводяться на геніталіях, пластику вуздечки можна поєднати з циркумцизією.

Як довго триває відновлення після пластики вуздечки?

Після проведення Френулотомії починається період відновлення, який займає до трьох тижнів. На цей час потрібен особливий догляд за швами для профілактики їх інфікування. Оскільки для проведення цієї операції використовується самостійно розсмоктуючий шовний матеріал, повернутися до звичного життя можна відразу після зникнення швів.

Відразу після операції можуть бути скарги на втому і легку нудоту - це нормальне післяопераційне явище. Краще рішення в цей період - перекусити чимось з великим вмістом цукру - наприклад, солодким чаєм з печивом. Рухливість на перший час після втручання краще обмежити.

Що можна і що не можна після операції?

Відновлення після Френулотомії На час реабілітаційного періоду рекомендується дотримуватись рекомендацій лікаря для профілактики ускладнень і прискорення відновлення після операції. Зокрема, не можна:

  • мочити шов водою;
  • зайвий раз торкатися статевих органів перші пару діб після пластики;
  • митися в душі або ванні.

Також рекомендується уникати ерекції перші дві доби після операції, а на найближчі два тижні - статевих контактів і самозадоволення, так як в цей час можлива хворобливість в області швів.

Як скоро можуть розсмоктатися шви?

Для Френулотомії переважно застосовуються самостійно розсмоктуючі шви. Найчастіше процес їх розсмоктування займає від тижня до двох, в рідкісних випадках затягується ще на кілька днів.

До кінця другого тижня після операції шви можуть розсмоктатися, але хворобливість може залишитися, тому незважаючи на візуальне загоєння варто з обережністю підходити до взаємодій з органом.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
09-06-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Фімоз і укорочена вуздечка статевого члена - два неприємних і навіть небезпечних стани, з якими можуть зіткнутися багато чоловіків. Незважаючи на те, що обидва стани досить прості в діагностиці, до уролога зазвичай потрапляють пацієнти або на важких стадіях перебігу захворювань, або при вкрай вираженій хворобливості. Тим часом, хірургічне лікування як фімозу, так і короткої вуздечки пеніса - досить тривалі і безпечні процедури, після яких значно поліпшується якість життя пацієнтів.
Сучасна апаратна косметологія за своєю ефективністю виходить на один рівень з хірургічними методами ліфтингу обличчя. SMAS ліфтинг вважається найбільш досконалою неінвазивної процедурою, яка показує результати, характерні для хірургічних методів підтяжки. Суть даної процедури полягає в стимулюванні вироблення колагену і еластину в SMAS шарі шкіри. SMAS шар можна уявити як сполучнотканинний каркас шкіри, що складається з переплетених колагенових і еластинових волокон.
Жінка створена для краси. А інновації в естетичній косметології та медицині дають можливість представницям прекрасної статі якомога довше зберігати молодість і чарівність. Одним з найбільш затребуваних і ефективних методів є "уколи краси". Це загальний термін ін'єкційних технік, які орієнтовані на омолодження шкірних покривів. Однак, чим більше ці чудодійні процедури стають популярними, тим більшими домислами і міфами обростають.
Високе чоло завжди вважалося відмітною рисою аристократів і ознакою значних розумових здібностей. Однак, деяким представницям прекрасної статі, подібна особливість зовнішності здається некрасивою, грубою і порушує пропорційну гармонію обличчя. У цьому випадку на допомогу приходять маленькі хитрощі, типу підходящої стрижки або макіяжу, щоб згладити недолік.
Соковиті, пухкі губки - сучасний б'юті-тренд. Однак, завжди є люди, частіше, представниці прекрасної статі, які хочуть не збільшити, а, навпаки, зменшити свої губи. Таке бажання може бути викликано непропорційно великим розміром рота від природи, який викликає психологічний дискомфорт. А також, невдалої контурної пластикою, яка змінила губи дівчини не в кращу сторону.