м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Закрита ринопластика

Закрита ринопластика фото 1 Закрита ринопластика - корекція розмірів і форми носа, при якій всі маніпуляції проводяться через ніздрі, і після операції рубці залишаються з внутрішньої сторони. Ця методика має широкий ряд переваг, але для її проведення повинні бути певні показання, які визначає лікар після огляду і консультації. Розглянемо особливості проведення закритої ринопластики.

Особливості закритою корекції

Даний спосіб передбачає проведення розрізу по контуру ніздрів з внутрішньої сторони. Через проведені розрізи лікар висікає кісткову і хрящову тканини. Після цього на розрізи по контуру ніздрів накладають косметичні шви. При такому способі втручання пластичний хірург не зачіпає колумеллярні артерії, що робить його менш травматичним і значно скорочує час на реабілітацію. Але методика має не тільки переваги. Одним з її недоліків є обмеженість можливостей для маніпуляцій. В першу чергу всі маніпуляції проводяться практично наосліп. Також якщо потрібна установка імпланта, то це можливо тільки в разі, коли потрібна компенсація невеликої ділянки, так як відсутня можливість ввести великий імплант через невеликий розріз в ніздрі. Якщо потрібно усунення асиметрії форми носа, складно підібрати імпланти потрібного розміру. Тому існує обмежений список показань, які дають можливість для проведення такої пластики без ризику.

Показання та переваги

Такий метод проведення пластики має ряд істотних переваг:

  • відсутність видимих рубців, виражених набряків і гематом;
  • скорочення періоду реабілітації;
  • тривалість операції 1-2 години, в той час як при відкритій тривалість становить 2-3 години.

Показання:

  • недостатньо широкі носові проходи;
  • деформація раковин ніздрів;
  • горбинка на носі;
  • викривлення перегородки;
  • потовщений кінчик;
  • непропорційна величина.

Закрита ринопластика фото 1 До протипоказань відноситься необхідність в проведенні значної корекції, що вимагає забезпечення відкритого доступу до області втручання. Також до протипоказань відносяться захворювання імунної системи, порушення згортання крові, запалення в області втручання, онкологія. Щоб виключити всі протипоказання і встановити можливість проведення такої операції без ризиків, потрібен огляд та консультація досвідченого пластичного хірурга.

Можливі ускладнення після закритої ринопластики

Незважаючи на широкий список переваг, особливості проведення такої пластики можуть спричинити ряд ускладнень. Одним з найбільш небажаних видів ускладнень є викривлення форми носа в результаті недостатніх можливостей для маніпуляцій через розрізи в порожнинах ніздрів пацієнта. Для усунення дефекту може знадобитися повторна пластика носа, в деяких випадках з використанням відкритої методики.

Також після ринопластики в післяопераційній області спостерігаються набряки і гематоми. Це природна, тимчасова реакція організму на операцію, яка проходить через 1-2 тижні.

Одним з результатів неякісного втручання є абсцес і крововилив. У таких випадках пластичний хірург може провести корекцію відкритим методом.

Гіпертрофічні рубці і пігментація на шкірі носа пацієнта можуть виникнути в зв'язку з індивідуальними особливостями організму.

Реабілітація після закритої ринопластики

Закрита ринопластика фото 1 Після завершення корекції пацієнт повинен провести під наглядом лікаря ще 1-2 дня, це необхідно для контролю за станом здоров'я і запобігання непередбачених реакцій організму на втручання. Пластичний хірург накладає пацієнтові гіпсову пов'язку, яка фіксує тканини. Протягом 2-3 тижнів забороняється відвідувати лазню, сауну, солярій, купатися у відкритих водоймах, мочити гіпсову пов'язку, піддавати себе надмірним фізичним навантаженням. Після зняття пов'язки не можна користуватися декоративною косметикою і проводити агресивні косметичні процедури.

Протягом перших 2-3 тижнів реабілітаційного періоду рекомендується спати на спині на високій подушці, скоротити вживання солі, цукру, прянощів, копченостей, відмовитися від алкоголю. Також важливо не знімати пов'язку завчасно, не приймати препарати, які не були призначені лікарем.

Якщо характер операції дозволяє використовувати приховану методику, ви отримаєте відмінний результат без слідів втручання, головне довіритися перевіреній клініці і дотримуватися всіх рекомендацій свого лікаря.

Щоб більше дізнатися про особливості проведення ринопластики, процесі підготовки до неї і етапі відновлення, пропонуємо відвідати інформаційний розділ нашого сайту.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
29-08-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

При проведенні такої корекції лікар виробляє розсічення колумелли. Це анатомічний елемент, що розділяє ніздрі. Пластичний хірург проводить розріз тканин в природних складках носа, між ніздрями і в основі кожної ніздрі. Після цього шкіра відділяється від хрящової тканини. Така методика підходить ліпше, коли необхідно провести реконструкцію хрящів кінчика носа, установку імплантів або корекцію після невдало проведеної операції.
Наркоз використовується під час більшості серйозних хірургічних втручань. І багато пацієнтів побоюються не тільки самої операції, скільки ефекту від анестезії. Розглянемо 7 популярних міфів про наркоз. 1. Ефект анестезії може пройти під час операції Природа даного міфу зародилася понад сто років тому, коли медицина була ще дуже далека від сучасної. В ті часи анестезію подавали за допомогою марлевої маски, яку накладали на ніс і рот пацієнта і капали на неї ефіром.
Методика, що дозволяє за одну процедуру позбутися жирових відкладень на животі, стегнах або сідницях, приваблює багатьох людей, які бажають схуднути. Але поняття і суть процедури - ліпосакція не завжди правильно тлумачиться, що змушує людей, які бажають схуднути, або чекати результатів, які не може забезпечити процедура, або відмовлятися від неї через незнання деяких її особливостей. Розглянемо 9 основних міфів про ліпосакцію. 1.
Прагнучи отримати гарну форму і більший розмір грудей, багато жінок побоюються операції, оскільки не володіють повноцінною інформацією щодо впливу імплантів на процес годування дитини. Також важливо врахувати, як змінюється молочна залоза з імплантами після пологів і завершення лактації. Чи можна годувати дитину силіконовими грудьми Функціональність силіконових грудей в період лактації нічим не відрізняється від природної.
Фіброз, або утворення дрібних ущільнень в тканинах губ - один з видів ускладнень після ін'єкцій гіалуронової кислоти. У деяких випадках це явище може бути тимчасовим і пов'язане виключно з особливостями препарату або організму, але інколи це може бути свідченням неправильного проведення операції. Розглянемо, що являє собою фіброз, причини його появи та методи усунення симптомів.