Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Все про грудних імплантатах

Грудні імпланти

Красиві груди - мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить затребуваною галуззю пластичної хірургії.

Збільшення грудей: як проходить операція?

Операції такого типу передбачають можливість застосування двох основних підходів. Так, наприклад, груди можна збільшити за рахунок використання власної жирової тканини (така процедура називається ліпофілінг) або ж за допомогою використання спеціальних грудних імплантів.

Другий варіант є більш популярним, оскільки дає можливість отримати більш естетичний і тривалий ефект у процесі збільшення молочних залоз.

Види грудних імплантів

Ендопротези, що використовуються під час операції, можуть відрізнятися за кількома параметрами:

  • форма;
  • матеріал (наповнювач);
  • розмір;
  • тип поверхні.

Форми грудних імплантів

Грудні імпланти фото 1 На даний момент актуальне застосування двох форм виробів: анатомічної (каплевидної) і круглої. Вибір форми залежить не тільки від фізіологічних особливостей, а й від мети проведення операції. Так, наприклад, анатомічні імпланти застосовуються при збільшенні молочних залоз, а круглі вироби дають можливість надати естетичну форму обвислим грудям.

Наповнювачі, які використовуються

Питання про наповнювачі для багатьох жінок є визначальним при виборі ендопротезів для збільшення грудей. Найбільш поширені варіанти вироби є:

  • сольові;
  • силіконові;
  • гелеві.

Залежно від наповнювача визначається і ціна ендопротезів. Так, наприклад, сольові протези є менш практичними, оскільки їх використання допускає пошкодження цілісності виробу з подальшим витіканням розчину, що може бути вкрай неприємно для жінки. Однак вартість такого ендопротеза значно нижче, в порівнянні з гелевими і силіконовими аналогами.

Розміри грудних імплантів

Грудні імпланти фото 2 Розмір ендопротезу, який використовується для корекції молочних залоз, визначається, виходячи з побажань дівчат і свідчення пластичного хірурга. Так, наприклад, 150 мл імпланту відповідає першому розміру грудей. Тобто, один ендопротез об'ємом в 300 мл дозволить збільшити груди на два розміри.

За розміром ендопротези також можуть бути фіксованими і регульованими. Фіксовані силіконові вироби мають безклапанну форму - їх об’єм неможливо змінити. Регульовані протези мають спеціальний клапан, що дає можливість хірургу регулювати їх розмір в процесі імплантації.

Термін придатності імплантів

Сучасні виробники силіконових ендопротезів говорять про необмежений термін придатності таких виробів. Навіть при тривалому використанні вони не провокують появу будь-яких новоутворень і не впливають на процес грудного годування.

Однак з плином часу жіночі груди можуть змінити свою природну форму, що потребує проведення повторної операції для надання їй естетичного зовнішнього вигляду.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-03-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Вікові зміни шкіри - прояви, від яких хоче себе уберегти кожна жінка. Однак вік бере верх, і шкіра обличчя поступово втрачає пружність і еластичність, на ній починають з'являтися зморшки, які з плином часу стають більш глибокими і помітними. Сучасна косметологія постійно шукає нові способи позбавлення від різних вікових змін шкіри. Зараз однією з найбільш ефективних і тому популярних процедур є нитковий ліфтинг.
2-3 вересня 2016 року в столиці нашої країни відбувся другий грандіозний форум ISAPS, провідним спікером якого був професор ISAPS Оскар Рамірез, США, доктор медицини, пластичний хірург, сертифікований Американською Колегією пластичної хірургії, який поділився світовим досвідом своїх досягнень в пластичній хірургії, адже саме Рамірез отримав міжнародне визнання за інноваційні техніки в реконструктивної та косметичної хірургії, зокрема, ендоскопічної пластичної хірургії.
19 травня 2016 року в Україні відбувся грандіозний форум в рамках Visiting Professor Program ISAPS - найбільш знакова подія для українських лікарів, унікальна своїм складом спікерів - світових лідерів пластичної хірургії. Основний з них - професор Міжнародної Асоціації Естетичних пластичних хірургів ISAPS Алан Фогля, засновник Clinique de chirurgie esthétique du docteur Fogli Alain, м. Марсель, Франція.
В результаті 25-річного досвіду роботи в пластичній хірургії провідного хірурга медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», кандидата медичних наук Слюсарєва Іллі Юрійовича, ним була написана і вийшла в світ перша на пострадянському просторі повномасштабна монографія «Підтяжка обличчя». В ній описані всі передові методики пластики обличчя, які сам автор широко застосовує у своїй щоденній практиці.
У наш час операції по усуненню негативних вікових змін обличчя і шиї є одними з найбільш затребуваних. У житті урбаністичного суспільства конкуренція за привабливу зовнішність набуває все більшого розмаху. Виглядати молодо і красиво - одна з найважливіших складових життєвого успіху. Для багатьох людей пластична операція - єдиний спосіб позбавлення від будь-яких візуальних недоліків, можливість повернути молодий і привабливий вигляд.