Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Все про грудних імплантатах

Грудні імпланти

Красиві груди - мрія і предмет гордості сучасних жінок і дівчат. Багато представниць прекрасної половини людства хотіли б змінити форму і розмір молочних залоз, саме тому мамопластика зараз є досить затребуваною галуззю пластичної хірургії.

Збільшення грудей: як проходить операція?

Операції такого типу передбачають можливість застосування двох основних підходів. Так, наприклад, груди можна збільшити за рахунок використання власної жирової тканини (така процедура називається ліпофілінг) або ж за допомогою використання спеціальних грудних імплантів.

Другий варіант є більш популярним, оскільки дає можливість отримати більш естетичний і тривалий ефект у процесі збільшення молочних залоз.

Види грудних імплантів

Ендопротези, що використовуються під час операції, можуть відрізнятися за кількома параметрами:

  • форма;
  • матеріал (наповнювач);
  • розмір;
  • тип поверхні.

Форми грудних імплантів

Грудні імпланти фото 1 На даний момент актуальне застосування двох форм виробів: анатомічної (каплевидної) і круглої. Вибір форми залежить не тільки від фізіологічних особливостей, а й від мети проведення операції. Так, наприклад, анатомічні імпланти застосовуються при збільшенні молочних залоз, а круглі вироби дають можливість надати естетичну форму обвислим грудям.

Наповнювачі, які використовуються

Питання про наповнювачі для багатьох жінок є визначальним при виборі ендопротезів для збільшення грудей. Найбільш поширені варіанти вироби є:

  • сольові;
  • силіконові;
  • гелеві.

Залежно від наповнювача визначається і ціна ендопротезів. Так, наприклад, сольові протези є менш практичними, оскільки їх використання допускає пошкодження цілісності виробу з подальшим витіканням розчину, що може бути вкрай неприємно для жінки. Однак вартість такого ендопротеза значно нижче, в порівнянні з гелевими і силіконовими аналогами.

Розміри грудних імплантів

Грудні імпланти фото 2 Розмір ендопротезу, який використовується для корекції молочних залоз, визначається, виходячи з побажань дівчат і свідчення пластичного хірурга. Так, наприклад, 150 мл імпланту відповідає першому розміру грудей. Тобто, один ендопротез об'ємом в 300 мл дозволить збільшити груди на два розміри.

За розміром ендопротези також можуть бути фіксованими і регульованими. Фіксовані силіконові вироби мають безклапанну форму - їх об’єм неможливо змінити. Регульовані протези мають спеціальний клапан, що дає можливість хірургу регулювати їх розмір в процесі імплантації.

Термін придатності імплантів

Сучасні виробники силіконових ендопротезів говорять про необмежений термін придатності таких виробів. Навіть при тривалому використанні вони не провокують появу будь-яких новоутворень і не впливають на процес грудного годування.

Однак з плином часу жіночі груди можуть змінити свою природну форму, що потребує проведення повторної операції для надання їй естетичного зовнішнього вигляду.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-03-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Вікові зміни шкіри - прояви, від яких хоче себе уберегти кожна жінка. Однак вік бере верх, і шкіра обличчя поступово втрачає пружність і еластичність, на ній починають з'являтися зморшки, які з плином часу стають більш глибокими і помітними.
2-3 вересня 2016 року в столиці нашої країни відбувся другий грандіозний форум ISAPS, провідним спікером якого був професор ISAPS Оскар Рамірез, США, доктор медицини, пластичний хірург, сертифікований Американською Колегією пластичної хірургії
19 травня 2016 року в Україні відбувся грандіозний форум в рамках Visiting Professor Program ISAPS - найбільш знакова подія для українських лікарів, унікальна своїм складом спікерів - світових лідерів пластичної хірургії.
В результаті 25-річного досвіду роботи в пластичній хірургії провідного хірурга медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», кандидата медичних наук Слюсарєва Іллі Юрійовича, ним була написана і вийшла в світ перша на пострадянському просторі повномасштабна монографія «Підтяжка обличчя». В ній описані всі передові методики пластики обличчя, які сам автор широко застосовує у своїй щоденній практиці.
У наш час операції по усуненню негативних вікових змін обличчя і шиї є одними з найбільш затребуваних. У житті урбаністичного суспільства конкуренція за привабливу зовнішність набуває все більшого розмаху. Виглядати молодо і красиво - одна з найважливіших складових життєвого успіху.