Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Виділяємо вилиці: методи корекції форми вилиць

Виділяємо вилиці: методи корекції форми вилиць Висока, чітка лінія щік завжди вважалася однією з ознак жіночої краси, а виступаючі, рельєфні горби вилиць - чоловічої. Але похвалитися ідеальними обрисами контурів обличчя може похвалитися далеко не кожен. Виправити недолік природи допоможе контурна пластика або естетична хірургія.

В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві активно застосовуються різні методики зміни контурів обличчя. Досвідчені лікарі, що заслужили довіру пацієнтів зі всієї України, готові не тільки перетворити вас до невпізнання, але і пояснити особливості популярних способів корекції форми щік.

Методи корекції вилиць

Пластика щік включає цілий набір хірургічних і косметологічних методик, що дозволяють звузити або розширити овал обличчя, змінити розмір, форму, надати твердий контур вилицям.

Процедура потрібна не тільки тим, хто хоче позбутися ознак старіння, а й людям:

  • які отримали серйозні травми обличчя;
  • зі слаборозвиненими від природи кістками вилиць;
  • із птозом тканин обличчя;
  • із запалими щоками;
  • з яскраво вираженими слізними борознами.

Приховати подібні недоліки можна якісним макіяжем. Але це тимчасовий захід, що не приносить реальних результатів. Надати щокам бажану форму можна, вдавшись до:

Контурна пластика вилиць

Виділяємо вилиці: методи корекції форми вилиць Ін'єкційна пластика дозволяє домогтися бажаного об’єму тканин без складної операції. Для досягнення ефекту достатньо кількох уколів філерів, що містять гіалуронову кислоту. Відсутність необхідності відновлення, миттєві результати, можливість формувати нову лінію вилиць з урахуванням анатомічних особливостей обличчя - призводять до незмінно високого попиту на процедуру.

Контурна пластика дозволяє не тільки зробити вилиці вищими, більш об'ємними, а й має додатковий ліфтинговий ефект в середній третині обличчя. Єдина умова для довготривалого збереження результатів - дотримуватись рекомендацій лікаря в перший час. Для цієї методики немає вікових чи статевих обмежень, а насолоджуватися гарними контурами обличчя можна від 6 до 24 місяців.

Ліпофілінг для збільшення вилиць

Корекція форм або омолодження власним жиром користується все більшим інтересом, так як процедура має мінімум протипоказань, не викликає алергічних реакцій, не вимагає реабілітації, не залишає шрамів.

Жирову тканину забирають з живота, сідниць або стегон пацієнта, очищають від непотрібних елементів і вводять в проблемну зону. Технологія дозволяє максимально природно збільшити об’єм вилиць без проведення складної операції.

Весь процес забору, очищення та корекції форми щік займає близько години. Реабілітація триває протягом 1-3 місяців, поки трансплантований жир приживається на новому місці. Необхідний об’єм тканин утримується до 3-ох років.

Але у ліпофілінга є значний недолік - неможливість чітко спрогнозувати результат і сформувати ідеальні контури. Жирова тканина може прижитися нерівномірно, викликаючи необхідність додаткової корекції.

Хірургічне збільшення вилиць

Хірургічні методи корекції більш надійні, допомагають виправити серйозні вади зовнішності і радують довговічністю результатів. Різні методики застосовуються при різних показаннях, що дозволяє підібрати найбільш ефективну процедуру проти різних типів недоліків вилиць.

При серйозній деформації виличних кісток, бажанні кардинально змінити зовнішність найкращим варіантом виступає мандибулопластика, що передбачає установку спеціальних імплантів.

Методика не рекомендована для використання до 25-років, оскільки зачіпає кісткову структуру і може призводити до порушення її формування в більш ранньому віці. На попереднє обстеження, підготовку індивідуальних протезів йде близько третини місяця.

Виділяємо вилиці: методи корекції форми вилиць Саме хірургічне втручання триватиме лише годину. При класичній мандибулопластиці надрізи для розміщення протезів робляться на внутрішній стороні щік. А якщо одночасно запланована підтяжка обличчя - біля вушних раковин.

Дуже важлива якість протезів. Вони повинні бути досить твердими, стійкими до різних типів пошкоджень. Сучасні імпланти дозволяють значно змінити об’єм щік, виготовляються з міцного, твердого силікону, здатного прослужити десятки років.

Реабілітація триває близько місяця, за який остаточно проходить набряклість, болючість, зникають гематоми і проявляється видимий результат.

Методи зменшення вилиць

Люди з широкими обличчями, з важкими виличними кістками хочуть не збільшення, а зменшення щік. Підбір методики здійснюється з урахуванням виявлених показань:

  1. Для видалення зайвих жирових відкладень може використовуватися ліпосакція або резекція грудок Біша. Обидві процедури досить прості і не викликають значного дискомфорту у пацієнта.
  2. Зміна форми і розміру виличної кістки проводиться із застосуванням шліфування кісткової тканини, що робить операцію досить складною. На реабілітацію йде досить багато часу, а помилуватися результатами вийде аж через 5-6 місяців. У період відновлення обов'язково виконувати лікарські рекомендації і приймати призначені медикаменти.

Використання філерів допомагає візуально зменшити щоки, якщо ввести їх в сусідні області. Незважаючи на отримання більш гармонійних рис обличчя, фактично форма вилиць не змінюється.

В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві вам допоможуть зробити обличчя саме таким, про яке ви мріяли!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-11-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Правда і вигадка про нитковий ліфтинг
Як омолодити шию і декольте: косметика або хірургія?
Диспорт - правда і вигадка
Птоз верхньої повіки після «Диспорту» - що робити?
Міфи про реабілітацію після ринопластики - чого варто і не варто побоюватися?