Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Правда і вигадка про нитковий ліфтинг

Правда і вигадка про нитковий ліфтинг Сучасна естетична медицина включає безліч методик омолодження, що дозволяє максимально довго зберігати молодість і красу. Однією з них є нитковий ліфтинг, навколо якого утворилося безліч міфів. В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві також активно використовується ця методика. Дбайливе ставлення до здоров'я пацієнтів, багаторічний досвід, висока кваліфікація і жвавий інтерес до досягнень косметичної медицини дозволяють нашим лікарям з упевненістю говорити, які чутки про омолодження нитками – ближчі до правди, а які - абсолютна вигадка.

Міф 1. Ниткові методики травмонебезпечні

Один з найбільших страхів перед нитковою корекцією - ризик травмування тканин і, як наслідок, тривалий відновлювальний період. Цей страх обґрунтований лише частково, адже ступінь травматизації безпосередньо залежить від вираженості вікових змін, об’єму роботи, зони підтяжки.

Дійсно, в порівнянні з ін'єкціями краси, тредліфтинг більш травмонебезпечна процедура, що передбачає стерильну підготовку пацієнта, введення місцевої анестезії і безпосередньо імплантацію. При різних показаннях і різного ступеня змінах підбираються свої види ниток, що дозволяють досягти найбільших результатів при мінімальній травматизації.

Одними з найбільш безпечних вважаються імпланти Aptos Exellence Visage, які йдуть в атравматичній канюлі. Тупий кінчик голки забезпечує їх акуратне введення в область корекції, без пошкодження навколишніх тканин.

При явних вікових змінах потрібні більш жорсткі нитки Aptos Needle, які вводяться через мікронадрізи. Вони не розсмоктуються, тому забезпечують достатню підтримку шкірі для вираженого, довгострокового омолодження.

Міф 2. Нитки - це дорого

Правда і вигадка про нитковий ліфтинг Звичайно, нитковий ліфтинг обходиться дорожче, ніж введення філерів, але і показання для проведення процедури зовсім інші. Мезонитки Aptos принесуть результат там, де не впорається навіть цілий курс ін'єкцій. А так як операція проводиться всього одна, додаткових витрат не передбачається довгий час і в підсумку пацієнт платить менше, ніж за альтернативні методики омолодження.

Міф 3. Знадобиться загальний наркоз і повна стерильність

Будь-яка процедура, яка супроводжується порушенням цілісності шкіри, вимагає стерильності інструментарію, рук лікаря, операційного поля. Навіть малоінвазивні ін'єкції краси - не виняток. Тому нитковий ліфтинг виконується в підготовленій, стерильній операційній.

А ось загальний наркоз не потрібен. Достатньо місцевого знеболювання, що полягає у введенні відповідного анестетика в зону корекції. При цьому пацієнт залишається в свідомості, але не відчуває ніяких больових відчуттів.

Міф 4. Нитки - це надрізи і шви

У більшості випадків введення ниток в тканині проводиться через канюлю. Після цього залишається кілька мікроотворів, що затягуються в перші години після процедури. При серйозних вікових змінах і великому об’ємі корекції (асиметрії рис обличчя, вираженому птозі) можливе виконання мікронадрізів для імплантації. В такому випадку шви накладаються, але знімаються всього через кілька днів.

Міф 5. Нитки неможливо витягти

Для виготовлення імплантів використовують біотехнологічні натуральні волокна, які повністю розсмоктуються, що робить непотрібним їх подальше вилучення. Нитковий ліфтинг активізує вироблення власного колагену в місці імплантації та формування з його волокон каркасу, що підтримує молодість шкіри. Крім того, мезонитки Aptos містять полімолочну кислоту, необхідну для постійного зволоження шкірних покривів та набуття ними здорового, свіжого вигляду.

Міф 6. Після імплантації ниток утворюється фіброзна тканина

Фіброз - абсолютно нормальний фізіологічний процес, який завершує відновлення тканин після пошкодження. Нитковий ліфтинг - не виняток, але особлива структура імплантатів, що розсмоктуються, сприяє виробленню тих типів колагену і еластину, які потрібні для підтримки рухомого каркасу в покривах обличчя. Нитки Aptos також ініціюють збільшення кількості фібробластів в дермі - визнаних основними клітинами молодості.

Міф 7. Нитки можуть поламатися

Правда і вигадка про нитковий ліфтинг Для ниткового ліфтингу використовуються гнучкі матеріали, які неможливо пошкодити внаслідок ударів. Вони імплантуються безпосередньо в підшкірно жирову клітковину, що забезпечує перерозподіл об’ємів в зоні корекції, а самі імпланти робить абсолютно невидимими. Єдиною умовою для нормальної імплантації є мінімальне навантаження на мімічні м'язи в перші кілька днів.

Міф 8. Нитки ефективні тільки при незначному птозі

Ефективність ниткового ліфтингу залежить від показань і попередньої підготовки до процедури. Для полегшення «важких» тканин використовуються ін'єкції ліполітиків (для руйнування жирових відкладень), лімфодренаж (для зняття набряклості), після яких ниткова підтяжка стає вельми результативною.

Міф 9. Ефект від ниток тримається близько року

У ряді випадків допомогти відновити молодість обличчя може тільки хірургія. Але якщо показання дозволяють, нитковий ліфтинг також здатний порадувати досить стійким омолоджуючим результатом. Така підтяжка впливає не тільки на положення, а й на стан тканин, сприяючи їх ревіталізації. І хоча результати зберігаються не так довго, як при хірургічному ліфтингу, низька травматичність, швидка реабілітація і нижча вартість процедури роблять її цікавою для пацієнтів.

Міф 10. Для ниток є чіткі вікові рамки

Нитковий ліфтинг проходить найбільш комфортно і приносить більш помітні результати в молодому віці, тому що чим молодше пацієнт, тим швидше відбувається регенерація тканин. Але верхньої межі для проведення процедури, як такої, не існує. Така підтяжка застосовується після ретельної оцінки стану шкіри, щоб лікар був впевнений в досягненні результатів.

Що важливо знати про нитковий ліфтинг?

Ниткова методика набагато ефективніше ніж контурна пластика допомагає боротися з ознаками старіння. Результативність процедури забезпечується наявністю на нитках Aptos насічок, що розкриваються. Вони забезпечують перерозподіл об’ємів, що надає обличчю молодих, чітких контурів. В перші дні після ліфтингу пацієнт може відчувати легкий дискомфорт, що зникає через 3-5 днів.

А відсутність гематом і набряклості дозволяє вже на наступний день після маніпуляції повернутися до звичного ритму життя і насолоджуватися красою.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-11-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Як омолодити шию і декольте: косметика або хірургія?
Диспорт - правда і вигадка
Птоз верхньої повіки після «Диспорту» - що робити?
Міфи про реабілітацію після ринопластики - чого варто і не варто побоюватися?
Красиві груди після 40: хірургічні і консервативні методи