Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

ТОП 5 ознак старіння і як з ними боротися

3D моделювання обличчя: як зробити "худе обличчя" філлерами Кожна дівчина хоче завжди виглядати чарівною. Однак що робити, якщо з часом тіло починає проявляти перші ознаки процесу старіння? Чи є ефективні методи підтримки своєї краси? Чи можна завжди залишатися підтягнутою і молодою?

Клініка пластичної хірургії надає послуги, які допоможуть надовго зберегти красу. Процедури омолодження допоможуть тримати обличчя в тонусі.

У цій статті ми розглянемо ТОП 5 ознак старіння.

носогубні складки

Носогубні складки є завжди, тільки в більш молодому віці вони з'являються при посмішці. Згодом під носом починають утворюватися заломи, які залишаються там назавжди. Найчастіше носогубні складки виявляються ще до тридцяти років, тому важливо починати боротися з ними з самого початку, що не запускаючи.

Найкращим рішенням при появі носогубних складок вважається біоармування. Під час цієї процедури проводиться ін'єкція препарату, схожого з гіалуроновою кислотою. Якщо складки вже досить глибокі, варто спробувати 3D-моделювання.

мімічні зморшки

Обличчя постійно знаходиться в тонусі і скорочується. Через це шкіра покривається мімічними зморшками. Найчастіше вони з'являються на лобі і зовнішніх кутах ока. В молодості шкіра легко може витримувати таке навантаження, тому зморшки зникають практично відразу.

Після тридцяти років тимчасові зморшки змінюються постійними. Вони вже не зникають при розслабленні, а прикрашають жіноче обличчя. Їх число з часом збільшується. Зморшки стають глибшими і починають перетворюватися в складки на лобі і біля очей.

Справитися з цим може пластична хірургія. Всього одна процедура, що омолоджує ін'єкцій Диспорта і обличчя знову прийде в тонус.

овал обличчя

3D моделювання обличчя: як зробити "худе обличчя" філлерами Проблема нечіткостей, поплив обрисів залежить від спадковості. У деяких дівчат вона проявляється в тридцять років, а у деяких до сорока. У цей момент шкіра в зоні підборіддя починає обвисати. І з кожним роком обриси овалу обличчя змінюються сильніше. Щоб зупинити старіння, потрібно починати боротися з цією проблемою ще при її появі.

Допомогти в цьому випадку може пластична хірургія. Є два рішення проблеми армування підборіддя і ниткове зміцнення. Вони повернуть обличчю колишні обриси.

руки

Проблема старіння шкіри рук починає переслідувати дівчат дуже рано. Після 30 років на шкірі проступають плями і зморшки, починають сильно виступати вени. І як би ми не старалися, вік бере своє. Нігті стають більш ламкими, а нігтьові пластини потроху жовтіють. З цим впорається ліполіфтінг кисть рук. Під час процедури, хірург робить ін'єкції жирових тканин пацієнта в області кистей рук. Це дозволяє підвищити тонус і пружність шкіри рук. Явною перевагою процедури є виключення можливості відторгнення, оскільки для ін'єкцій використовується власна жирова тканина пацієнта.

шия

На жаль, шия старіє набагато швидше, ніж інші частини тіла. Шкіра на ній покривається складками і стає обвислою. Багато дівчат скаржаться на цю проблему, починаючи з двадцяти років. Чому так відбувається? Шия це найбільш вразлива частина нашого тіла. Тому вікові зміни в цій зоні помітні швидше, ніж на обличчі.

Шкіра на шиї не має сальних залоз. Вона може стати надмірно сухою, що і стає причиною всіх проблем. Процедура плазмоліфтінг допоможе повернути шкірі шиї колишню гладкість і бархатистість. Суть процедури полягає в тому, що пацієнтові вводяться ін'єкції плазми, яка виділяється з його власної крові. Будь-які можливі побічні ефекти або відторгнення введеного препарату виключені, що важливо для настільки чутливою зони.

Згодом жіноче тіло починає старіти і зупинити це неможливо. Щоб відстрочити цей процес, потрібно ретельно стежити за станом свого тіла і вчасно боротися з першими ознаками. Фахівці клініки пластичної хірургії допоможуть своєчасно виправити ці ознаки старіння і зберегти вашу красу як можна довше.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
12-09-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Жіночі груди символ краси. З давніх часів з цією частиною тіла асоціювали родючість і щасливе материнство. Округлості привертають погляди чоловіків і роблять фігуру жіночною і сексуальною. І саме тому не тільки форма, але і розмір молочних залоз важливі для кожної представниці прекрасної половини людства. Причини асиметрії молочних залоз Причинами появи асиметрії молочних залоз можуть бути як вроджені фактори, так і придбані проблеми, серед яких: Гормональний дисбаланс.
Медичні фотографії це не просто знімки. Зроблені до проведення маніпуляцій, а також під час оперативного втручання і після завершення процесу відновлення, вони вважаються документами, які допомагають вирішити всі конфліктні ситуації між пацієнтом, лікарем і клінікою. Навіщо і коли роблять медичні фотографії Медична фотографія є одним з найбільш простих способів фіксації зовнішнього вигляду пацієнта, який звернувся по лікарську допомогу до хірурга.
Вік жінки впливає не тільки на стан шкіри, але і на зовнішній вигляд грудей. Навіть при правильному догляді за собою, регулярному і збалансованому харчуванні і відсутності шкідливих звичок, уникнути змін не вдасться нікому. Інволюція грудних залоз: причини і симптоми Діагноз інволюція молочних залоз ставлять пацієнткам різного віку. Проявом захворювання є зміни в будові грудей, що характеризуються втратою пружності, об’єму і опущенням.
Замислюючись над питанням корекції грудей, жінки обов'язково шукають інформацію про сумісність імплантатів з природними тканинами залози і про те, як організм відреагує на чужорідне тіло всередині себе. Грудні імплантати: особливості сприйняття Як і будь-який сторонній предмет, грудні силіконові імпланти будуть схильні до відторгнення організмом. Це є природною захисною реакцією. Імпланти, які встановлювалися лікарями до недавнього часу, були недосконалі.
Очі це дзеркало душі, і саме тому відкритий погляд, красиві вії і відсутність промінчиків є заповітним бажанням багатьох представниць прекрасної половини людства. Усунути вікові зміни або природні анатомічні недоліки під силу лікарям-офтальмологам, практикуючим в сфері блефаропластики. Блефаропластика: види і свідчення Сучасна пластична хірургія дозволяє зробити підтяжку повік декількома способами, серед яких виділяють: Кантопексію.