Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Які нитки краще для підтяжки обличчя

Які нитки краще для підтяжки обличчя

Вікові зміни шкіри - прояви, від яких хоче себе уберегти кожна жінка. Однак вік бере верх, і шкіра обличчя поступово втрачає пружність і еластичність, на ній починають з'являтися зморшки, які з плином часу стають більш глибокими і помітними.

Сучасна косметологія постійно шукає нові способи позбавлення від різних вікових змін шкіри. Зараз однією з найбільш ефективних і тому популярних процедур є нитковий ліфтинг.

Нитковий ліфтинг: особливості процедури

Які нитки краще для підтяжки обличчя 2 Процедура представляє собою підтяжку обличчя з мінімальною травматичністю шкіри. Такий варіант стане оптимальним рішенням для тих жінок, які бажають провести процедуру омолодження консервативним шляхом.

Нитковий ліфтинг передбачає введення під шкіру спеціальних ниток, діаметр яких, як правило, не перевищує товщину волоса людини. Під шкірою вони утворюють надійний каркас, який дає можливість створити бажаний контур обличчя, усунувши такі вікові прояви, як опущення вилиць, поява складок біля куточків рота, обвисання щік, поява другого підборіддя.

Основні види ниток для підтяжки обличчя

Тип матеріалів вибирається фахівцем, який проводить процедуру, з урахуванням індивідуальних особливостей стану здоров'я клієнта, характеру проявів вікових змін і типу оброблюваної зони.

За типом дій косметичні нитки діляться на три основних види:

  • ті, які розсмоктуються, які розчиняються під шкірою через деякий час, залишаючи в місці дії каркас з клітин шкіри, що пролонгує отриманий ефект;
  • ті, які не розсмоктуються, які застосовуються для усунення серйозних вікових проявів, оскільки залишаються під шкірою назавжди;
  • комбіновані, які мають елементи, що розсмоктуються та не розсмоктуються, що дозволяє зберегти тривалий ефект від використання ниток.

Переваги та недоліки різних матеріалів

Які нитки краще для підтяжки обличчя фото 2 Найбільш популярні види матеріалів, що застосовуються при нитковому ліфтингу, включають в себе косметичні нитки Aptos. Кожен з представлених видів характеризується своїми перевагами і недоліками.

Так, наприклад, матеріал Aptos виготовляється з золота, що дає можливість створити гіпоалергенний каркас для надійної фіксації бажаної форми обличчя з мінімальною травматичністю. Однак матеріал такого типу передбачає постійне перебування під шкірою, оскільки він не розсмоктується.

Реабілітація після проведення ниткового ліфтингу

Підтяжка шкіри із застосуванням косметичних ниток передбачає необхідність відмови від прийому гарячої їжі і проведення теплових процедур протягом декількох днів після омолодження. Також рекомендується обмежити відвідування сауни, лазні та спа-процедур в наступний місяць, мінімізувати мімічні навантаження.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
15-02-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

2-3 вересня 2016 року в столиці нашої країни відбувся другий грандіозний форум ISAPS, провідним спікером якого був професор ISAPS Оскар Рамірез, США, доктор медицини, пластичний хірург, сертифікований Американською Колегією пластичної хірургії, який поділився світовим досвідом своїх досягнень в пластичній хірургії, адже саме Рамірез отримав міжнародне визнання за інноваційні техніки в реконструктивної та косметичної хірургії, зокрема, ендоскопічної пластичної хірургії.
19 травня 2016 року в Україні відбувся грандіозний форум в рамках Visiting Professor Program ISAPS - найбільш знакова подія для українських лікарів, унікальна своїм складом спікерів - світових лідерів пластичної хірургії. Основний з них - професор Міжнародної Асоціації Естетичних пластичних хірургів ISAPS Алан Фогля, засновник Clinique de chirurgie esthétique du docteur Fogli Alain, м. Марсель, Франція.
В результаті 25-річного досвіду роботи в пластичній хірургії провідного хірурга медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії», кандидата медичних наук Слюсарєва Іллі Юрійовича, ним була написана і вийшла в світ перша на пострадянському просторі повномасштабна монографія «Підтяжка обличчя». В ній описані всі передові методики пластики обличчя, які сам автор широко застосовує у своїй щоденній практиці.
У наш час операції по усуненню негативних вікових змін обличчя і шиї є одними з найбільш затребуваних. У житті урбаністичного суспільства конкуренція за привабливу зовнішність набуває все більшого розмаху. Виглядати молодо і красиво - одна з найважливіших складових життєвого успіху. Для багатьох людей пластична операція - єдиний спосіб позбавлення від будь-яких візуальних недоліків, можливість повернути молодий і привабливий вигляд.
Краса - велика сила. Проте з віком підтримувати її стає все важче. Всьому виною старіння, що викликає незворотні зміни шкіри, м'язів і підшкірно-жирової тканини. І як би не старалися представниці прекрасної статі, якими б косметичними засобами не користувалися, але обвислу шкіру, зморшки і незграбні вилиці замаскувати практично неможливо. До недавніх пір ця ситуація для багатьох була великою проблемою. Адже ні косметичним, ні пластичним способами усунути її не було можливо.