Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ущільнення після ін'єкційного збільшення губ - в чому небезпека і як від них позбавитись

Ущільнення після ін'єкційного збільшення губ - в чому небезпека і як їх позбутися фото 1 Одним з побічних ефектів ін'єкційного збільшення губ є утворення ущільнень. Вони можуть сформуватися в результаті неправильного дотримання техніки процедури збільшення або через особливості організму.

Причини появи ущільнень

Ущільнення бувають кількох видів. Вони можуть проявлятися у вигляді скупчень гіалуронової кислоти під шкірою губ. Також наслідком може бути гранульома, яка проявляється у вигляді вузликів на поверхні шкіри. Фіброма легко прощупується руками і формує асиметрію губ.

Причини появи:

  • випинання філера. Цей прояв називається Ефект Тиндаля. Формується в результаті недостатньо глибокого введення ін'єкції або неправильного розрахунку дозування;
  • запалення місця уколу. У разі проникнення інфекції утворюється місцеве зараження, яке супроводжується почервонінням і загальним погіршенням стану здоров'я;
  • пошкодження судин і, як наслідок, - гематоми. Виявляється в результаті скупчення крові, яка виділяється з пошкодженої судини. Найчастіше симптом проходить самостійно;
  • фіброми. При проникненні в тканини препарат може сприйматися як чужорідне тіло. В результаті організм спрямовує сили на ізоляцію тканин від цього тіла. У місці ін'єкції формується сполучна
  • тканина, яка має форму кульки, добре прощупується і вносить асиметрію.

Ущільнення після ін'єкційного збільшення губ - в чому небезпека і як їх позбутися фото 2 Деякі кульки, що проявилися після процедури збільшення, можуть зникнути самостійно. Для усунення більш складних утворень може знадобитися нейтралізація гіалуронової кислоти або хірургічне втручання.

Чи є небезпека

У деяких випадках шишки в тканинах губ можуть бути природною реакцією організму, в такому випадку хвилюватися не варто. Протягом кількох годин після ін'єкцій гіалуронова кислота розподіляється в тканинах, тому може спостерігатися деяка неоднорідність. Також не варто турбуватися, якщо кульки проявляються лише на дотик, а візуально не спостерігається ніяких слідів. Це може бути результатом введення занадто щільного філера.

Але якщо разом з шишками ви відчуваєте нездужання, область ін'єкції почервоніла, у вас піднялася температура, а місце уколу запалюється, варто повідомити про це лікаря. Також варто звернути увагу на шишки, які видно неозброєним оком на поверхні губ. Це може свідчити про утворення фібром, які можуть призвести до великого запалення тканин.

Як позбутися ущільнень в губах

Якщо новоутворення є результатом неправильного проведення процедури збільшення, варто звернутися до фахівця, який усуне дефекти.

Методи усунення дефектів:

  • Введення гормонів. У разі утворення фіброми призначається курс гормональної терапії, що сприяє розсмоктуванню рубців.
  • Апаратні процедури. Дарсонвалізація або УЗ-масаж використовуються у разі появи крововиливів.
  • Пластична хірургія. Застосовується також у разі фіброзу, коли медикаментозне лікування не дало результату.
  • Введення гіалуронідази. Препарат нейтралізує гіалуронову кислоту, усуваючи випинання та прогресування утворення фібром.
  • Щоб уникнути подібних ускладнень, варто уважно підійти до вибору фахівця та дотримуватися всіх рекомендацій по догляду.
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
26-10-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Одним з щадних і ефективних способів корекції вікових змін є контурна пластика з використанням гіалуронової кислоти. Якщо довірити виконання процедури досвідченим лікарям і дотримуватися всіх правил догляду, ви зможете позбутися від виражених зморшок і зробити вилиці або губи більш вираженими. Процедура контурної пластики Суть процедури полягає у введенні спеціального наповнювача - філера в область під зморшками.
Успішність пластики грудей та естетичність результату багато в чому залежать від післяопераційного догляду. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то ви отримаєте саме той результат, якого бажали, і не зіткнетеся з ускладненнями. Реабілітаційний період В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько 6 тижнів. Цей термін може змінюватися в залежності від складності проведеної операції.
Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації. Безпека лактації з імплантами При встановленні імпланту залози, які відповідають за вироблення молока, не задіяні. Він встановлюється під м'яз і залози, що абсолютно не заважає процесу лактації.
23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.
Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації. Розглянемо, які наслідки можуть бути після ринопластики і як проходить відновлення.