Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Естетична хірургія грудей та обличчя - секрети досконалості

Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості фото 1 23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.

Майже 100 фахівців, що практикують в Україні саме в пластичній хірургії, стали учасниками захоплюючих дискусій та лекцій з відеопрезентаціями унікальних авторських методик.

Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості фото 2 Особливо приємним моментом було те, що можливість виступити та поділитися набутим досвідом в одній аудиторії поруч з таким високим гостем з доповіддю була представлена ще двом відомим в Україні пластичним хірургам, основними напрямками роботи яких є саме середня зона обличчя: пластичному хірургу медичного центру «Цертус», к.мед.н. О.С.Ткачу та провідному хірургу нашого медичного закладу- Іллі Юрійовичу Слюсарєву, який представив доповідь на тему «Комплексний підхід до омолодження обличчя».

Дуже добре, коли колегам, є чим поділитися, що розказати і показати.

Адже Маріо Пеле Чераволо є автором унікальної книги «Естетична хірургія середньої зони обличчя», в свою чергу, Ілля Слюсарєв- автор не менш відомої у післярадянському просторі монографії «Подтяжка лица».

Приємно було бачити щиру зацікавленість та справжній інтерес до монографії зі сторони Маріо, якому Ілля Юрійович презентував свою монографію а також почути його щире «Thank you very much» після прослуханої ним лекції Іллі Юрійовича, адже Ілля Юрійович- людина з величезним досвідом роботи саме в пластичній хірургії обличчя, а також незвичайною щирою харизмою.

Грандіозна подія- обмін досвідом Маріо Пеле Чераволо та провідних українських фахівців з колегами- пластичними хірургами - свідчить про те, що пластична хірургія в Україні розвивається швидкими темпами а кваліфікація та рівень знань спеціалістів постійно росте і удосконалюється.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-09-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації.
Щоб ринопластика пройшла успішно і у пацієнта в майбутньому не виникло ускладнень, необхідно правильно підготуватися: врахувати всі показання та протипоказання до пластики, здати аналізи і пройти ряд обстежень. Розглянемо специфіку підготовчого етапу ринопластики.
Закрита ринопластика - корекція розмірів і форми носа, при якій всі маніпуляції проводяться через ніздрі, і після операції рубці залишаються з внутрішньої сторони. Ця методика має широкий ряд переваг, але для її проведення повинні бути певні показання, які визначає лікар після огляду і консультації. Розглянемо особливості проведення закритої ринопластики.
При проведенні такої корекції лікар виробляє розсічення колумелли. Це анатомічний елемент, що розділяє ніздрі. Пластичний хірург проводить розріз тканин в природних складках носа, між ніздрями і в основі кожної ніздрі. Після цього шкіра відділяється від хрящової тканини.
Наркоз використовується під час більшості серйозних хірургічних втручань. І багато пацієнтів побоюються не тільки самої операції, скільки ефекту від анестезії. Розглянемо 7 популярних міфів про наркоз.