Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Естетична хірургія грудей та обличчя - секрети досконалості

Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості фото 1 23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.

Майже 100 фахівців, що практикують в Україні саме в пластичній хірургії, стали учасниками захоплюючих дискусій та лекцій з відеопрезентаціями унікальних авторських методик.

Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості фото 2 Особливо приємним моментом було те, що можливість виступити та поділитися набутим досвідом в одній аудиторії поруч з таким високим гостем з доповіддю була представлена ще двом відомим в Україні пластичним хірургам, основними напрямками роботи яких є саме середня зона обличчя: пластичному хірургу медичного центру «Цертус», к.мед.н. О.С.Ткачу та провідному хірургу нашого медичного закладу- Іллі Юрійовичу Слюсарєву, який представив доповідь на тему «Комплексний підхід до омолодження обличчя».

Дуже добре, коли колегам, є чим поділитися, що розказати і показати.

Адже Маріо Пеле Чераволо є автором унікальної книги «Естетична хірургія середньої зони обличчя», в свою чергу, Ілля Слюсарєв- автор не менш відомої у післярадянському просторі монографії «Подтяжка лица».

Приємно було бачити щиру зацікавленість та справжній інтерес до монографії зі сторони Маріо, якому Ілля Юрійович презентував свою монографію а також почути його щире «Thank you very much» після прослуханої ним лекції Іллі Юрійовича, адже Ілля Юрійович- людина з величезним досвідом роботи саме в пластичній хірургії обличчя, а також незвичайною щирою харизмою.

Грандіозна подія- обмін досвідом Маріо Пеле Чераволо та провідних українських фахівців з колегами- пластичними хірургами - свідчить про те, що пластична хірургія в Україні розвивається швидкими темпами а кваліфікація та рівень знань спеціалістів постійно росте і удосконалюється.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-09-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації. Розглянемо, які наслідки можуть бути після ринопластики і як проходить відновлення.
Щоб ринопластика пройшла успішно і у пацієнта в майбутньому не виникло ускладнень, необхідно правильно підготуватися: врахувати всі показання та протипоказання до пластики, здати аналізи і пройти ряд обстежень. Розглянемо специфіку підготовчого етапу ринопластики. Показання до проведення ринопластики Пластика може проводитися в разі незадоволення розміром або формою носа або з медичних міркувань, коли порушення форми носа призводять до ускладнення дихання і проблем зі здоров'ям.
Закрита ринопластика - корекція розмірів і форми носа, при якій всі маніпуляції проводяться через ніздрі, і після операції рубці залишаються з внутрішньої сторони. Ця методика має широкий ряд переваг, але для її проведення повинні бути певні показання, які визначає лікар після огляду і консультації. Розглянемо особливості проведення закритої ринопластики. Особливості закритою корекції Даний спосіб передбачає проведення розрізу по контуру ніздрів з внутрішньої сторони.
При проведенні такої корекції лікар виробляє розсічення колумелли. Це анатомічний елемент, що розділяє ніздрі. Пластичний хірург проводить розріз тканин в природних складках носа, між ніздрями і в основі кожної ніздрі. Після цього шкіра відділяється від хрящової тканини. Така методика підходить ліпше, коли необхідно провести реконструкцію хрящів кінчика носа, установку імплантів або корекцію після невдало проведеної операції.
Наркоз використовується під час більшості серйозних хірургічних втручань. І багато пацієнтів побоюються не тільки самої операції, скільки ефекту від анестезії. Розглянемо 7 популярних міфів про наркоз. 1. Ефект анестезії може пройти під час операції Природа даного міфу зародилася понад сто років тому, коли медицина була ще дуже далека від сучасної. В ті часи анестезію подавали за допомогою марлевої маски, яку накладали на ніс і рот пацієнта і капали на неї ефіром.