Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Імпланти і грудне вигодовування

Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації.

Безпека лактації з імплантами

Імпланти та лактація фото 1 При встановленні імпланту залози, які відповідають за вироблення молока, не задіяні. Він встановлюється під м'яз і залози, що абсолютно не заважає процесу лактації. Матеріал, який використовується для виготовлення імплантів, є повністю біологічно сумісним.

Особливістю організму є огородження будь-яких сторонніх тіл шляхом формування захисної оболонки. При введенні силікону захисні сили організму формують навколо нього капсулу, яка захищає системний кровотік від стороннього тіла. Таким чином чужорідне тіло повністю огороджене від функціональних залоз, що відповідають за вироблення молока. Стінки його відрізняються високою міцністю, тому мама може не бояться за розрив і витік силікону.

Варто з обережністю ставитися до швів, які залишилися після операції. Найчастіше ще на консультації лікар враховує бажання жінки в майбутньому годувати дитину грудьми. Якщо жінка планує дитину, то розріз роблять під молочною залозою або в області пахвової западини. В інших випадках розріз може проводитися в області ареоли соска. Такий спосіб менш бажаний, тому що в якості побічного ефекту може розвинутися атрофія нервових закінчень і це викличе утруднення лактації.

Як підготуватися до годування

В першу чергу вам варто дотримуватися загальних рекомендацій, які розроблені для всіх жінок.

Загальні рекомендації:

  • обробляйте соски спеціальним кремом, щоб зробити шкіру зволоженою і еластичною. Уникайте потрапляння мила на соски, щоб запобігти їх пересушування;
  • обирайте зручну білизну з м'яких матеріалів. Бюстгальтер не повинен здавлювати молочні залози. Купіть модель з широкими бретельками, щоб вони не впивалися в шкіру плечей;
  • повітряні ванни. Щодня протягом 20 хвилин ходіть по будинку без одягу і нижньої білизни, це дозволить знизити чутливість сосків і підготувати їх до лактаціїї.

Імпланти та лактація фото 2 Важливо обговорити всі питання щодо лактації перед проведенням операції. Лікар огляне ваші молочні залози і зможе виключити ймовірність появи складнощів з лактацією. Також ви отримаєте рекомендації щодо подальшого догляду та особливостей лактації після пластики.

Особливості лактації з імплантами

В першу чергу операція має проводитися в хорошій клініці перевіреним хірургом. Для операції мають використовуватися тільки якісні матеріали. Тільки в цьому випадку ви можете не хвилюватися за своє здоров'я і стан малюка при годуванні і після нього. Планувати вагітність дозволено не раніше, ніж через рік після операції, тільки після закінчення цього терміну тканини молочних залоз повністю відновлюються. Також уважно стежте за відчуттями, якщо ви відчуваєте біль при лактації, або залоза сильно деформувалася, варто повідомити про ці симптоми лікаря.

Якщо у вас пропало молоко або воно виробляється в недостатній кількості, це може бути результатом природної поведінки організму при лактації. Лактаційний криз може розвинутися незалежно від наявності імплантатів у молочній залозі.

Пластика грудей після годування

Найчастіше після закінчення періоду лактації може знадобитися корекція форми і розміру молочних залоз. Під впливом гормональних змін і стрибків ваги шкіра та м'язи розтягуються. Самостійно повернути тканинам колишній тонус неможливо, тому хірурги пропонують кілька способів корекції. Існуючий імплант може бути замінений на новий більшого розміру, який компенсує порожнечі, що утворилися при розтягуванні тканин.

Також може бути проведена підтяжка грудей шляхом висічення зайвих тканин. Якщо в процесі годування і в результаті опущення тканин змінилася форма, положення або розмір соска, може бути проведена корекція його ареоли.

При правильному догляді і докладній консультації з хірургом перед операцією і плануванням вагітності ви зможете уникнути будь-яких проблем і зберегти красу грудей після лактації.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
03-10-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.
Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації. Розглянемо, які наслідки можуть бути після ринопластики і як проходить відновлення.
Щоб ринопластика пройшла успішно і у пацієнта в майбутньому не виникло ускладнень, необхідно правильно підготуватися: врахувати всі показання та протипоказання до пластики, здати аналізи і пройти ряд обстежень. Розглянемо специфіку підготовчого етапу ринопластики. Показання до проведення ринопластики Пластика може проводитися в разі незадоволення розміром або формою носа або з медичних міркувань, коли порушення форми носа призводять до ускладнення дихання і проблем зі здоров'ям.
Закрита ринопластика - корекція розмірів і форми носа, при якій всі маніпуляції проводяться через ніздрі, і після операції рубці залишаються з внутрішньої сторони. Ця методика має широкий ряд переваг, але для її проведення повинні бути певні показання, які визначає лікар після огляду і консультації. Розглянемо особливості проведення закритої ринопластики. Особливості закритою корекції Даний спосіб передбачає проведення розрізу по контуру ніздрів з внутрішньої сторони.
При проведенні такої корекції лікар виробляє розсічення колумелли. Це анатомічний елемент, що розділяє ніздрі. Пластичний хірург проводить розріз тканин в природних складках носа, між ніздрями і в основі кожної ніздрі. Після цього шкіра відділяється від хрящової тканини. Така методика підходить ліпше, коли необхідно провести реконструкцію хрящів кінчика носа, установку імплантів або корекцію після невдало проведеної операції.