Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації.
При встановленні імпланту залози, які відповідають за вироблення молока, не задіяні. Він встановлюється під м'яз і залози, що абсолютно не заважає процесу лактації. Матеріал, який використовується для виготовлення імплантів, є повністю біологічно сумісним.
Особливістю організму є огородження будь-яких сторонніх тіл шляхом формування захисної оболонки. При введенні силікону захисні сили організму формують навколо нього капсулу, яка захищає системний кровотік від стороннього тіла. Таким чином чужорідне тіло повністю огороджене від функціональних залоз, що відповідають за вироблення молока. Стінки його відрізняються високою міцністю, тому мама може не бояться за розрив і витік силікону.
Варто з обережністю ставитися до швів, які залишилися після операції. Найчастіше ще на консультації лікар враховує бажання жінки в майбутньому годувати дитину грудьми. Якщо жінка планує дитину, то розріз роблять під молочною залозою або в області пахвової западини. В інших випадках розріз може проводитися в області ареоли соска. Такий спосіб менш бажаний, тому що в якості побічного ефекту може розвинутися атрофія нервових закінчень і це викличе утруднення лактації.
В першу чергу вам варто дотримуватися загальних рекомендацій, які розроблені для всіх жінок.
Важливо обговорити всі питання щодо лактації перед проведенням операції. Лікар огляне ваші молочні залози і зможе виключити ймовірність появи складнощів з лактацією. Також ви отримаєте рекомендації щодо подальшого догляду та особливостей лактації після пластики.
В першу чергу операція має проводитися в хорошій клініці перевіреним хірургом. Для операції мають використовуватися тільки якісні матеріали. Тільки в цьому випадку ви можете не хвилюватися за своє здоров'я і стан малюка при годуванні і після нього. Планувати вагітність дозволено не раніше, ніж через рік після операції, тільки після закінчення цього терміну тканини молочних залоз повністю відновлюються. Також уважно стежте за відчуттями, якщо ви відчуваєте біль при лактації, або залоза сильно деформувалася, варто повідомити про ці симптоми лікаря.
Якщо у вас пропало молоко або воно виробляється в недостатній кількості, це може бути результатом природної поведінки організму при лактації. Лактаційний криз може розвинутися незалежно від наявності імплантатів у молочній залозі.
Найчастіше після закінчення періоду лактації може знадобитися корекція форми і розміру молочних залоз. Під впливом гормональних змін і стрибків ваги шкіра та м'язи розтягуються. Самостійно повернути тканинам колишній тонус неможливо, тому хірурги пропонують кілька способів корекції. Існуючий імплант може бути замінений на новий більшого розміру, який компенсує порожнечі, що утворилися при розтягуванні тканин.
Також може бути проведена підтяжка грудей шляхом висічення зайвих тканин. Якщо в процесі годування і в результаті опущення тканин змінилася форма, положення або розмір соска, може бути проведена корекція його ареоли.
При правильному догляді і докладній консультації з хірургом перед операцією і плануванням вагітності ви зможете уникнути будь-яких проблем і зберегти красу грудей після лактації.
Схожі новини