Правила догляду за грудьми після пластики

Правила догляду за грудьми після пластики фото 1 Успішність пластики грудей та естетичність результату багато в чому залежать від післяопераційного догляду. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то ви отримаєте саме той результат, якого бажали, і не зіткнетеся з ускладненнями.

Реабілітаційний період

В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько 6 тижнів. Цей термін може змінюватися в залежності від складності проведеної операції. Виражені больові відчуття можуть бути присутніми тільки протягом першого тижня після операції. Також протягом 2-3 тижнів після підтяжки в прооперованій області можуть спостерігатися набряки і гематоми. Деякі пацієнтки можуть помітити дискомфортні відчуття в області імпланту, пов'язані з попаданням повітря між силіконом і грудним м'язом. Симптом проходить самостійно за 10 днів.

Одразу після пластики імпланти можуть зайняти неприродно високу позицію. Протягом 2 місяців цей симптом мине і молочні залози приймуть більш природну форму. Можливо асиметричне опущення або набряклість залоз. Але після закінчення 2 місяців гармонійна форма і правильне положення грудей відновлюється.

Правила догляду за грудьми після операції

Правила ухода за грудью после пластики фото 2 Незалежно від того, яка операція була проведена: підтяжка або збільшення грудей, варто дотримуватися наступних рекомендацій пластичних хірургів.

Рекомендації:

  • протягом 7-10 днів після підтяжки заборонені активні рухи, підняття рук. Краще провести цей часу спокої, уникаючи контактів з молочною залозою та фізичних навантажень. Після закінчення терміну можна повернутися до легкої фізичної активності і робити вправи на нижні кінцівки. Заняття спортом за участю верхньої частини тіла допускається тільки через 6 тижнів;
  • протягом 5 днів після пластики лікар може призначити курс антибіотиків;
  • на 2 тижні на область розрізу накладають еластичну пов'язку. Вона захищає шви від інфікування, тому її не можна самостійно знімати і мочити. Якщо пов'язка відклеїлася, необхідно накласти нову. Всі маніпуляції проводить пластичний хірург;
  • після зняття пов'язок на місці шва утворюється корочка. Її заборонено видаляти самостійно щоб уникнути появи шрамів;
  • коли бинти знімуть, дозволено приймати теплий душ, приділяючи особливу увагу молочним залозам. Їх не можна терти мочалкою і рушником, особливо місце шва;
  • протягом 2 тижнів після зняття бинтів лікар може призначити використання противірусних препаратів і мазей;
  • ванну дозволено приймати через 4 тижні після операції. До цього будь-які процедури з ефектом розпарювання: прийняття ванни, відвідування лазні або сауни протипоказані;
  • протягом періоду реабілітації після маммопластики лікарі рекомендують спати тільки на спині або на боці;
  • через 4 тижні допускаються легкі дотики до молочних залоз. Сильніший вплив можливий тільки через 2 місяці.

Протягом усього реабілітаційного періоду після пластики потрібне використання компресійної білизни. Воно стимулює кровообіг і фіксує форму молочних залоз. Надалі для відновлення рекомендується протягом 3-4 місяців відмовитися від використання пуш-апу, білизни з мереживом та іншими елементами, здатними передавити груди або травмувати їх шкіру. На цей період варто зробити вибір на користь бавовняної білизни.

Схожі новини

Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації.
23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія) Маріо Пеле Чераволо.
Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації.
Щоб ринопластика пройшла успішно і у пацієнта в майбутньому не виникло ускладнень, необхідно правильно підготуватися: врахувати всі показання та протипоказання до пластики, здати аналізи і пройти ряд обстежень. Розглянемо специфіку підготовчого етапу ринопластики.
Закрита ринопластика - корекція розмірів і форми носа, при якій всі маніпуляції проводяться через ніздрі, і після операції рубці залишаються з внутрішньої сторони. Ця методика має широкий ряд переваг, але для її проведення повинні бути певні показання, які визначає лікар після огляду і консультації. Розглянемо особливості проведення закритої ринопластики.