Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Уколи краси під час місячних: робити чи відкласти ін'єкції?

Уколи краси під час місячних: робити чи відкласти ін'єкції? Сучасна жінка розривається між турботами сім'ї, побудовою кар'єри і домашніми клопотами. Сильна завантаженість стає причиною передчасного старіння, тому виділення часу для догляду за собою це не примха, а необхідність. Але трапляється, що єдиний шанс відправиться до косметолога збігається з менструаціями. Чи варто відмовляти собі в довгоочікуваних процедурах або можна безбоязно застосовувати уколи краси розповідають лікарі Клініки пластичної та косметичної хірургії в Полтаві.

Чи можна робити ін'єкції краси під час місячних?

Косметологи досі сперечаються про допустимість застосування ін'єкційних методик омолодження під час критичних днів у пацієнтки. Деякі вважають, що делікатний час місяця негативно позначається на результаті процедури, інші турбуються про підвищену чутливість і боргом відновленні, треті впевнені в безпеці ін'єкцій гіалурона при місячних. Істина знаходиться десь посередині, так як реакція організму на стрес в цей період дуже індивідуальна.

Як делікатні дні відображаються на результаті?

У звичайний час уколи краси досить проста процедура, яка дає довготривалий результат, помітний відразу після введення філерів, мезококтейля або біоревіталізатора. У період місячних гормональний фон жінки сильно відрізняється від нормального, що призводить до:

 1. Нестабільного емоційного стану, схильності до плаксивості, дратівливості з найменшого приводу.
 2. Посиленню імунних реакцій на антигени і запальних реакцій.
 3. Зниженню больового порогу через одночасне підвищення нервової чутливості і зменшення переносимості болю.
 4. Зниженню згортання крові.

Швидкість обмінних реакцій і протягом інших процесів в організмі пацієнта при менструаціях залишається практично незмінним, тому основний ефект від введення гиалурона, мезотерапевтичкого коктейлю, ботокса або філерів також зберігається.

Але ряд специфічних для жіночого організму особливостей вносить обмеження в можливість проведення косметологічних процедур:

 1. Зростання больової чутливості може бути настільки значним, що застосування знеболюючого крему при множинних уколах практично марне. У таких випадках косметологи рекомендують пацієнтам додатково прийняти сильніші знеболюючі з невеликою часткою транквілізаторів. Також при можливості варто відмовитися від проведення ін'єкційних процедур в особливо чутливих зонах на обличчі (навколо повік і губ).
 2. Вугрі перед місячними унеможливлюють введення ін'єкцій, так як запальні процеси на обличчі є тимчасовим протипоказанням до них через що підвищується ризик розвитку інфекції.
 3. Уповільнення згортання крові під час менструацій значно підвищує ризик утворення гематом на обличчі. Тому без побоювань можна проводити тільки поверхневі види ін'єкцій. Більш глибоке введення препаратів підвищує ймовірність травмування судин і появи у жінки великих гематом.
 4. Активне накопичення води організмом в період місячних може підвищувати набряклість після введення препаратів на основі гіалурона. Але при відсутності схильності до набряків в лицьовій області цей негативний ефект залишається непомітним.

Уколи краси під час місячних: робити чи відкласти ін'єкції? Прийом анальгетиків під час місячних допоможе витримати посилюючі больові відчуття при ін'єкційному омолодження, а негативні наслідки у вигляді синців та набряків зникнуть за кілька днів, не впливаючи на результат процедури. Але рішення про можливість її проведення, незважаючи на незначність змін, приймає не пацієнт, а косметолог на підставі показань і протипоказань

Так можна або не можна робити уколи краси при менструації?

Самі місячні не є прямою забороною для введення препаратів гіалурона або проведення плазмоліфтинга, але більшість косметологів рекомендують пацієнтам відмовитися від процедур на час менструацій через:

 • складності перенесення уколів в м'які тканини обличчя в кінці менструального циклу;
 • емоційно сильного неприйняття негативних змін у зовнішності (хоч і тимчасових) через введення препаратів.

Як лікарю, так і самій жінці спокійніше проводити ін'єкції після місячних або в середині циклу. Але якщо такий варіант неможливий, жінка може наполягти на вирішенні проводити процедуру у зручний для неї час.

В такому випадку пацієнту варто:

 1. Відвідати косметолога в останні, а не перші дні місячних, коли больова чутливість трохи зменшується.
 2. Переконатися у відсутності порушень згортання крові, так як зниження швидкості згортання, що підсилюється при місячних, може призводити до утворення стійких синців.
 3. Внутрішньо підготуватися до сильної набряклості в перші дні після процедури.

Незважаючи на наявність декількох негативних ефектів, місячні не роблять значного впливу на результат омолоджуючих ін'єкцій, тому за бажанням жінки і при відсутності протипоказань процедура може проводитися і в цей період.

Лікарі Клініки пластичної та косметичної хірургії в Полтаві допомагають своїм пацієнтам з найбільшим комфортом перенести ін'єкційні омолоджуючі процедури при місячних, щоб якомога швидше радіти результату!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
12-04-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Як позбутися від зморшок на лобі?
Видалення папілом в домашніх умовах,в чому небезпека
Жировик: правда, міфи і звідки він береться
5 міфів про видалення комків Біша
Як зарости дірки у вухах?