Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

5 міфів про видалення комків Біша

5 міфів про видалення комків Біша Яскраво виражені скули і запалі щоки - мрія багатьох жінок. Але найчастіше дівчата не можуть позбутися від неприємних округлостей в середній частині обличчя, як би не старалися. Навіть малярський ліфтинг не дасть бажаного ефекту, якщо не позбутися від об'ємних скупчень жиру в щічної області - комків Біша. Багато знаменитостей пройшли через операцію по позбавленню від жирових тіл в щоках. Але є і ті, хто побоюється видалення грудочок жиру через оточуючих на цю тему міфів. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві з радістю розсіють дозвільні домисли, що перешкоджають пацієнтам на шляху до краси.

Комки Біша потрібні організму

Природа схильна до пошуку простих шляхів і не стала б ускладнювати людський організм без серйозних підстав. У дитячому віці щічні жирові тіла потрібні, щоб розвинути смоктальний рефлекс і навчитися жуванню. Згодом необхідність в комках Біша зникає - травлення дорослої людини ніяк не постраждає через їх видалення. Таким чином, проведення операції дорослій людині ніяк не зашкодить організму, а лише дозволить позбутися від дитячих округлих щік.

Від щік можна позбутися без хірургії

З розвитком культури спорту і правильного харчування все більше людей затверджуються на думці, що позбутися від будь-якої вади в будові тіла можна, змінивши спосіб життя. Перегляд раціону принесе користь, якщо мова йде про відкладення жиру на талії або стегнах. Але комки Біша - це анатомічне утворення, захищене від розсмоктування щічним м'язом і поверхневої мускулатурності обличчя. Через таке розташування ні голодування, ні виснажливі тренування не допоможуть прибрати округлість щік. Єдиний спосіб усунути ненависну проблему - хірургічне видалення жирового утворення.

5 міфів про видалення комків Біша Для отримання доступу до відкладень жиру в щічнії області застосовуються:

  • ендоскопія,
  • зовнішній спосіб.

Ендоскопічне видалення комків Біша проводиться з проникненням через слизову оболонку рота і використовується частіше. Зовнішній спосіб застосовують спільно з іншими хірургічними омолоджуючими методиками.

Комки Біша можна видаляти в будь-якому віці

Так як зростання організму триває до 25-річного віку, щоки знаходять остаточну форму по його досягненні. У процесі дорослішання форма обличчя може змінюватися, а жирові тіла зменшуватися самостійно. Тому пацієнтам молодше 25 років операція по видаленню не рекомендується.

Видаляти комки Біша можна всім

Будь-яка хірургічна операція - це стрес для організму, тому для її проведення існують показання та протипоказання. Видаляти комки Біша рекомендується круглолицим людям з вираженими жировими відкладеннями в області щік. Також методика застосовується для усунення дефектів, що з'являються з віком. Не можна проводити видалення людям, що страждають від хронічних хвороб порожнини рота під час загострення, пацієнтам з онкологією або порушенням згортання крові.

Жирове тіло не впливає на старіння обличчя

5 міфів про видалення комків Біша Вікові зміни мають комплексний характер і зачіпають всі процеси, що відбуваються в організмі. Старіння особи супроводжується не тільки зниженням тургору шкіри і появою зморшок через зниження продукування колагену і еластину. Однією з причин появи вікових змін стає гравітаційний птоз - опущення тканин через зниження функції апоневротичної системи. В результаті мускулатура обличчя втрачає тонус і м'які тканини обвисають. Важкі комки Біша тільки прискорюють цей процес, відтягуючи щоки вниз. При цьому на шиї з'являються складки, носогубні складки стають глибшими, утворюються некрасиві брилі. Уповільнити птоз і як наслідок старіння допоможе видалення щокового жиру.

У «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві вам допоможуть позбутися від непотрібного щокового жиру і надати обличчю досконалу форму.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
20-02-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Носіння сережок цілком звичне діло для більшості дівчат. Багатьом дівчаткам вуха проколюють ще в ранньому дитинстві, і з тих пір вони не розлучаються з модними аксесуарами. Але важкі сережки можуть призводити до розтягування мочки вуха і збільшення дірки в ній, яка вже не може зарости самостійно. Що робити, щоб заростити дірки у вухах? Якщо ви віддаєте перевагу звичайним сережкам, то дірка від них затягнеться, коли ви перестанете носити аксесуар.
Для збереження краси та молодості жінки готові на будь-які хитрощі. Але якщо одні методики омолодження вже давно перевірені і не викликають у пацієнтів побоювань, інші ж обростають павутинням із міфів. Однією з новітніх процедур, навколо якої ходить безліч чуток - є нитковий ліфтинг. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві готові розповісти, чому не варто боятися, і наскільки ефективна підтяжка нитками.
Блефаропластика – це одна з найбезпечніших і малотравматичних операцій у пластичній хірургії, що викликає непослаблюючий інтерес. Але, як і будь-яка інша пластика, підтяжка повік пов'язана з ризиком виникнення ускладнень. Особливо лякає пацієнтів ймовірність появи шрамів на шкірі. Лікарі Клініки пластичної косметичної хірургії в Полтаві знають, як запобігти виникненню небажаних ефектів після блефаропластики і боротися з ними в разі виникнення.
Обрізання або циркумцизія обов'язкова процедура, яку проходять чоловіки, які сповідують іудейську релігію або іслам. Але не тільки релігійні причини змушують чоловіків позбуватися крайньої плоті. Багато хто проходять операцію під впливом медичних чинників, гігієнічних причин або естетичних уподобань до виду статевого члену. При правильному виконанні циркумцизії ризик ускладнень мінімальний, відновлення після операції проходить швидко і майже не доставляє болісних відчуттів.
Сучасна естетична медицина пропонує безліч способів зберегти молодість і красу шкіри. Однією з найпоширеніших омолоджуючих методик по праву вважається біоревіталізація, що успішно конкурує з плазмоліфтингом, ботоксом, мезотерапією та іншими ін'єкційними методиками. Але перш ніж записуватися на процедуру, варто дізнатися, що вона собою являє і якого ефекту можна очікувати.