Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як позбутися від зморшок на лобі?

Як позбутися від зморшок на лобі? З віком гладка і пружна шкіра обличчя поступово піддається процесам старіння і на гладкому лобі неминуче з'являються перші зморшки. Некрасиві борозенки не тільки псують зовнішність, але і погіршують емоційний стан жінки, пригнічуючи почуттям наближення старості. Але наявність зморшок на лобі зовсім не вирок. Сучасна естетична медицина дозволяє боротися з неприємним явищем як хірургічними, так і безопераційними методиками.

Чому з'являються зморшки на лобі?

Втрата пружності шкірою чола і як наслідок утворення на ній ненависних складочок може відбуватися не тільки під впливом вікових змін, а й з-за ряду інших факторів, що включають:

  1. Зневоднення організму, що призводить до зниження тургору тканин.
  2. Різка втрата ваги, що супроводжується утворенням шкірних надлишків.
  3. Ослаблення тонусу лицьової мускулатури.
  4. Порушення обмінних процесів в шкірі з нерівномірним розподілом підшкірно-жирової клітковини.
  5. Зайва активність мімічних м'язів, що призводить до утворення вертикальних міжбрівних і горизонтальних надбрівних шкірних складок.

Як позбутися від зморшок на лобі? На появи перших зморшок також впливають спадкові чинники. А вікові зміни включають в себе весь перелік призводять до втрати пружності шкіри причин.

Крім того, погіршення стану епітелію сприяє частому перебування на вітрі і під яскравим сонцем. Проблеми із зором (далекозорість або короткозорість) разом з відмовою від окулярів також призводять до утворення складок на лобі.

Розтягування шкіри внаслідок впливу різних чинників також призводить до опущення брів, їх нависанням над повіками, птозу повік, що створює враження похмурого погляду.

Препарати для розгладження зморшок

Позбутися від перших складок на лобі допоможуть безопераційні процедури омолодження, що включають:

  • ін'єкції препаратів на основі ботокса (бутулінічного токсину А);
  • введення філерів;
  • біоревіталізацію (використання IAL-систем).

Уколи ботулотоксину (Ботокс, Диспорт, Ксеомін) один з найстаріших нехірургічних методів омолодження шкіри обличчя. В основі методу лежить вибірковий тимчасовий параліч мімічних м'язів, що дозволяє домогтися вираженого ліфтинг-ефекту. Засіб вводиться під шкіру, підшкірно, внутрішньом'язово в залежності від розміру або локалізації м'язів-мішеней.

Введення Ботокса або його аналогів вимагає від косметолога високої точності в підборі дози та введення голки, тому процедура займає близько півгодини. Через пошкодження судин в перші дні після омолодження можуть спостерігатися невеликі гематоми і синці.

Ефект від введення ботулінічного токсину досягає максимуму через два тижні і тримається близько півроку.

Контурна пластика один з найбільш популярних і ефективних методів розгладження лобових зморшок. Методика передбачає використання ін'єкцій філерів спеціальних гелів на основі гіалуронової кислоти, що заповнюють шкірні складки, які сприяють зволоженню і посиленню власних регенераційних процесів в тканинах. Результат процедури зберігається близько року, за який філлер повністю розчиняється організмом. Більш явні ознаки старіння важкої шкіри допоможе усунути Радіес філлер на основі гідроксилапатиту кальцію.

Біоревіталізація також передбачає введення невеликих препаратів гіалурона для гальмування старіння і активізації вироблення власної гіалуронової кислоти. Ця методика дозволяє відновити водний баланс в шкірних покривах, сприяє зміцненню міжклітинного матриксу, посиленню кровообігу, активізації вироблення колагену і еластину.

Хірургічні методи усунення зморшок на лобі

Як позбутися від зморшок на лобі? У більш запущених випадках, коли ін'єкційні методики не можуть впорається з ознаками старіння, допомогти може хірургічна операція, що включає:

  • підтяжку шкіри чола і брів;
  • висічення лобової мускулатури.

Ендоскопічна підтяжка шкірних покривів чола це хірургічна процедура, спрямована на розгладження шкіри за допомогою переміщення м'яких тканин і видалення їх надлишків.

Операція, що проводиться за допомогою ендоскопа, менш травматична, так як дозволяє провести підтяжку через кілька невеликих розрізів, на відміну від класичного способу, що вимагає великого доступу. Підтяжка ефективна при опущенні брів, їх нависання над очима, виражених зморшках. Також операція застосовується для корекції форми вік при їх птозі.

Для видалення глибоких міжбрівних складок застосовують висічення м'язів в цій області, що дозволяє також підняти внутрішні куточки брів. Операція також може проводитися за допомогою ендоскопа через надрізи в області верхніх повік.

Лікарі Клініки пластичної та косметичної хірургії в Полтаві допоможуть знайти оптимальний метод для повернення молодості вашої особи і душі!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
29-03-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Гладка шкіра - одна з основних ознак краси і здоров'я. Але іноді її бездоганний вигляд можуть зіпсувати папіломи, також відомі як бородавки. Доброякісні новоутворення не несуть суттєвої шкоди для організму, але здатні викликати незадоволення своєю зовнішністю, поява комплексів, падіння самооцінки. До того ж в деяких випадках невелика пухлина на шкірі може перероджуватися в злоякісну і становити загрозу для життя людини.
Невелике рухоме утворення під шкірою рідко викликає серйозні побоювання щодо здоров'я, але доставляє відчутний емоційний дискомфорт. Незважаючи на начебто безневинний, в деяких випадках невеликий жировик може стати справжньою проблемою. Чи варто пускати все на самоплив або відразу ж позбутися від ненависної ліпоми, знають фахівці «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві.
Яскраво виражені скули і запалі щоки - мрія багатьох жінок. Але найчастіше дівчата не можуть позбутися від неприємних округлостей в середній частині обличчя, як би не старалися. Навіть малярський ліфтинг не дасть бажаного ефекту, якщо не позбутися від об'ємних скупчень жиру в щічної області - комків Біша. Багато знаменитостей пройшли через операцію по позбавленню від жирових тіл в щоках. Але є і ті, хто побоюється видалення грудочок жиру через оточуючих на цю тему міфів.
Носіння сережок цілком звичне діло для більшості дівчат. Багатьом дівчаткам вуха проколюють ще в ранньому дитинстві, і з тих пір вони не розлучаються з модними аксесуарами. Але важкі сережки можуть призводити до розтягування мочки вуха і збільшення дірки в ній, яка вже не може зарости самостійно. Що робити, щоб заростити дірки у вухах? Якщо ви віддаєте перевагу звичайним сережкам, то дірка від них затягнеться, коли ви перестанете носити аксесуар.
Для збереження краси та молодості жінки готові на будь-які хитрощі. Але якщо одні методики омолодження вже давно перевірені і не викликають у пацієнтів побоювань, інші ж обростають павутинням із міфів. Однією з новітніх процедур, навколо якої ходить безліч чуток - є нитковий ліфтинг. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві готові розповісти, чому не варто боятися, і наскільки ефективна підтяжка нитками.