Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як зарости дірки у вухах?

Як зарости дірки у вухах? Носіння сережок цілком звичне діло для більшості дівчат. Багатьом дівчаткам вуха проколюють ще в ранньому дитинстві, і з тих пір вони не розлучаються з модними аксесуарами. Але важкі сережки можуть призводити до розтягування мочки вуха і збільшення дірки в ній, яка вже не може зарости самостійно.

Що робити, щоб заростити дірки у вухах?

Якщо ви віддаєте перевагу звичайним сережкам, то дірка від них затягнеться, коли ви перестанете носити аксесуар. Скільки часу займе процес загоєння, залежить від давності проколу і індивідуальних особливостей організму.

Після заростання отвору на його місці залишається маленький рубець. Щоб позбутися від цієї вади, досить деякий час використовувати спеціальний крем. Якщо дірка велика, ліки наносяться у вигляді примочки, якщо маленька - досить нанесення тонкого шару крему на місце проколу 2-3 рази на день. Якщо прокол довго не заростає, його може зашити пластичний хірург.

Все більше дівчат носить по кілька сережок в одному вусі, в тому числі і в хрящі. За відгуками пацієнток, проколювати хрящ болючіше, ніж мочку, але заростає він так само швидко, як і м'яка тканина. Як правило, щоб заростити дірку в хрящі ніякі особливі засоби не потрібні.

Досить часто збільшення вушного проколу викликається запаленням м'яких тканин. Щоб знизити ризик запалення, відразу після проколу краще надягати тільки прикраси з золота.

Як заростити тунелі у вухах?

При носінні звичайних сережок дірочка залишається досить маленькою. Але в останні роки багато молодих дівчат і хлопців, експериментуючи з образами, стали носити тунелі. Для такої своєрідної прикраси звичайний прокол доводиться розтягувати, а крізь отвір можна вільно просунути палець. Але носіння тунелів з часом може набриднути або перешкодити при влаштуванні на роботу. Знявши їх, хлопці і дівчата розуміють, що повністю зарости дірку діаметром 1-5 см самостійно неможливо. Проте, способи зменшити величезний отвір існують. До них відносяться:

  • поступове зменшення діаметра сережок;
  • хірургічна пластика.

Перший спосіб вимагає досить багато часу, тому для швидкої корекції розміру дірки використовується пластика мочки вуха.

Як зменшити тунелі у вухах?

Як зарости дірки у вухах? Якщо ви зважилися самостійно заростити тунель, запасіться терпінням. Для початку розмір сережки, яку носите, доведеться замінити на кільце на 1 мм менше в діаметрі. Це дозволить йому нормально триматися в отворі, а дірці трохи зарости. Як тільки ви відчуєте, що тунель щільно прилягає до країв дірки, його можна замінити на наступний.

Повторювати процедуру, поступово зменшуючи розмір сережок, слід до тих пір, поки прокол не заросте до діаметра мінімального тунелю (1,14 мм). Після цього його можна замінити на звичайну сережку діаметром 0,8 мм.

При зменшенні отвору часто виникають хворобливі відчуття, а мочка вуха червоніє. Щоб позбутися дискомфорту, потрібно щодня протирати місце проколу маслом жожоба з вітаміном Е.

Процес зменшення дірки до нормальних розмірів може зайняти від 3 місяців до року залежно від початкового діаметру і особливостей організму. Якщо ви не готові стільки чекати, зверніться за допомогою до пластичного хірурга.

Пластика мочки дозволяє миттєво зменшити отвори до потрібного розміру або зовсім зарости його, одночасно надавши мочці нормальної форми. Якщо ж після операції вуха не вистачає власного обсягу, надати його можна за допомогою контурної пластики.

У «Клініці пластичної та косметичної хірургії» в Полтаві вашим вухам повернуть гарний природний вигляд максимально швидко і без наслідків у вигляді рубців.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
15-02-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Для збереження краси та молодості жінки готові на будь-які хитрощі. Але якщо одні методики омолодження вже давно перевірені і не викликають у пацієнтів побоювань, інші ж обростають павутинням із міфів. Однією з новітніх процедур, навколо якої ходить безліч чуток - є нитковий ліфтинг. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві готові розповісти, чому не варто боятися, і наскільки ефективна підтяжка нитками.
Блефаропластика – це одна з найбезпечніших і малотравматичних операцій у пластичній хірургії, що викликає непослаблюючий інтерес. Але, як і будь-яка інша пластика, підтяжка повік пов'язана з ризиком виникнення ускладнень. Особливо лякає пацієнтів ймовірність появи шрамів на шкірі. Лікарі Клініки пластичної косметичної хірургії в Полтаві знають, як запобігти виникненню небажаних ефектів після блефаропластики і боротися з ними в разі виникнення.
Обрізання або циркумцизія обов'язкова процедура, яку проходять чоловіки, які сповідують іудейську релігію або іслам. Але не тільки релігійні причини змушують чоловіків позбуватися крайньої плоті. Багато хто проходять операцію під впливом медичних чинників, гігієнічних причин або естетичних уподобань до виду статевого члену. При правильному виконанні циркумцизії ризик ускладнень мінімальний, відновлення після операції проходить швидко і майже не доставляє болісних відчуттів.
Сучасна естетична медицина пропонує безліч способів зберегти молодість і красу шкіри. Однією з найпоширеніших омолоджуючих методик по праву вважається біоревіталізація, що успішно конкурує з плазмоліфтингом, ботоксом, мезотерапією та іншими ін'єкційними методиками. Але перш ніж записуватися на процедуру, варто дізнатися, що вона собою являє і якого ефекту можна очікувати.
Хірургічна підтяжка давно вважається найбільш ефективним способом омолодження, що дозволяє позбутися зморшок, повернути обличчю чіткі красиві контури. Але жодна операція не обходиться без розрізів, швів, а значить і шрамів. Одним із основних завдань, яке стоїть перед хірургом при проведенні втручання, стає необхідність зробити рубці максимально непомітними після загоєння.