Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як організм реагує на грудні імпланти?

Як організм реагує на грудні імпланти? Замислюючись над питанням корекції грудей, жінки обов'язково шукають інформацію про сумісність імплантатів з природними тканинами залози і про те, як організм відреагує на чужорідне тіло всередині себе.

Грудні імплантати: особливості сприйняття

Як організм реагує на грудні імпланти? Як і будь-який сторонній предмет, грудні силіконові імпланти будуть схильні до відторгнення організмом. Це є природною захисною реакцією.

Імпланти, які встановлювалися лікарями до недавнього часу, були недосконалі. Завдяки постійній роботі над складом матеріалу, що застосовується в пластичної хірургії для відновлення втраченої форми або збільшення об'єму грудей, сучасні вставки:

  • не призводять до контрактури;
  • добре і швидко обростають капсулою;
  • не викликають алергічних реакцій в організмі і тканинах.

Як організм реагує на грудні імпланти? Біологічна сумісність матеріалів, що застосовуються для створення гарної форми, настільки висока, що вже протягом перших днів після операції пацієнтки говорять про те, що не відчувають їх як чужорідне тіло.

Варіанти розміщення силіконових імплантів

Як організм реагує на грудні імпланти? Вибір місця шва і розміру силіконового грудного ендопротеза виробляє лікар-імплантолог. Робить це він з урахуванням особливостей фігури пацієнтки, очікуваного результату, а також побажань жінки і можливих наслідків у вигляді контрактури.

Сучасна пластична хірургія молочних залоз дозволяє провести операції трьома способами.

  1. Навколососковий доступ. Цей спосіб впровадження імплантантів дозволяє зробити шви невидимими. Розрізи при використанні даного способу виробляють прямо по ареолі соска. Одночасно зі збільшенням при використанні даного методу можна провести корекцію соска.
  2. Пахвовий (аксилярний) розріз. Цей варіант лікарі вибирають в разі, коли необхідно встановити ендопротези округлої форми. Він також є кращим варіантом в разі, коли потрібно виправити форму грудей, що складається з жирової клітковини.
  3. Підгрудний розріз. Цей варіант вважається найбільш популярним. Субмамарний доступ в основному застосовується тоді, коли виникає необхідність установки імплантанти так, щоб шов був непомітний.

Як організм реагує на грудні імпланти? Найменш травматичним вважається околососковий варіант, а найбільш помітним вважається аксилярний розріз тканин.

Незалежно від обраного способу оперативного втручання не вдасться уникнути тимчасового відторгнення імпланта. Воно триватиме близько місяця (до утворення капсули), і є нормальною реакцією організму на силіконовий ендопротез.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
15-08-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Очі це дзеркало душі, і саме тому відкритий погляд, красиві вії і відсутність промінчиків є заповітним бажанням багатьох представниць прекрасної половини людства. Усунути вікові зміни або природні анатомічні недоліки під силу лікарям-офтальмологам, практикуючим в сфері блефаропластики. Блефаропластика: види і свідчення Сучасна пластична хірургія дозволяє зробити підтяжку повік декількома способами, серед яких виділяють: Кантопексію.
Бути красивою і привабливою мріє кожна жінка. Важливою ознакою сексуальності і краси всього обличчя є форма і об’єм губ. Не всіх природа наділила пухкими вустами які притягають погляди чоловіків. Та й вік бере своє. Процес старіння не залишає осторонь і цю деталь обличчя. З роками губи втрачають свою яскравість, стають тоншими. Мода на пухкі губи, введена на початку нульових років Анджеліною Джолі, залишається актуальною і сьогодні.
Мода дама примхлива. Це стосується не тільки одягу, взуття, аксесуарів, а й зовнішності людини. Особливо чутливі до її віянням юні леді. Багато з них готові на будь-які жертви, аби бути, як Анджеліна Джолі, Дженніфер Лопес або Вікторія Бекхем. Нині в тренді не кругле обличчя, а гострі виражені скули. Але що робити, якщо природа не наділила вас такими? Багато пані бачать вихід в операції з видалення так званих грудок Біша резекції жирового тіла щоки. Грудки Біша це не патологія.
У всі часи жінки хотіли бути якомога довше молодими і привабливими. Сьогодні естетична медицина має можливість продовжувати молодість безліччю способами. Коли вже не допомагає найдієвіший крем, необхідно вдаватися до інших косметологічних процедур. При їх виборі жінки віддають перевагу безопераційним методиками, що носять назву уколи краси. Вони безпечні, мають яскраво виражений ефект, доступну ціну.
В останні десятиліття пластична хірургія отримала дуже широке поширення. Представники цієї хірургічної спеціальності займаються зміною і реконструкцією не тільки частин тіла, обличчя, грудей, але і статевих органів. Вони навіть можуть відновити невинність. Наприклад, завданням Лабіопластики є підвищення естетичної привабливості геніталій жінки. А ось відновлення невинності прерогатива фахівців у сфері гіменопластики.