Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості збільшення грудей при інволюції молочних залоз

Особливості збільшення грудей при інволюції молочних залоз Вік жінки впливає не тільки на стан шкіри, але і на зовнішній вигляд грудей. Навіть при правильному догляді за собою, регулярному і збалансованому харчуванні і відсутності шкідливих звичок, уникнути змін не вдасться нікому.

Інволюція грудних залоз: причини і симптоми

Діагноз інволюція молочних залоз ставлять пацієнткам різного віку. Проявом захворювання є зміни в будові грудей, що характеризуються втратою пружності, об’єму і опущенням.

Причиною розвитку цього патологічного процесу є зміна залозистої тканини. Процес пов'язаний з годуванням, хоча також відзначається і вроджене недорозвинення молочних залоз, іменоване гіпомастією.

Серед найпоширеніших причин раннього старіння грудей і передчасної активізації процесу заміщення основної тканини жиром, виділяють ожиріння, неправильний спосіб життя, шкідливі звички, а також гіподинамію.

Особливості збільшення грудей при інволюції молочних залоз З огляду на те, що багато жінок не звертають достатньої уваги на стан грудей, а сама проблема не має характерних проявів, то виявити її можна тільки по знімках або при проведенні:

  • лабораторних методів;
  • ультразвукового дослідження;
  • мамографії.

Особливості збільшення грудей при інволюції молочних залоз Якщо зміни пов'язані з природним старінням жіночого організму, то хірурги рекомендують боротися з проблемою з естетичними показаннями.

У разі, коли пружність і еластичність втрачають тканини у молодих пацієнток, які не здійснювали годування дітей, важливо якомога швидше звернутися до гінеколога, ендокринолога і хірурга. Зміни залозистої структури можуть свідчити про серйозні порушення в роботі організму, що проявляються хронічними ендокринними захворюваннями або гінекологічними проблемами.

Два в одному: лікування інволюції і збільшення грудей

Особливості збільшення грудей при інволюції молочних залоз Якщо діагноз ранньої інволюції молочної залози підтверджується, то проводяться додаткові процедури, здатні виявити хід подальшого лікування. У разі відсутності новоутворень або кіст, вдаються до спостереження. Операції з відновлення грудей за допомогою імплантатів можливі тільки після повного аналізу і при відсутності протипоказань до проведення маніпуляцій.

Для відновлення втраченої еластичності, об’єму і зовнішнього вигляду молочних залоз використовують імплантати, які застосовуються для збільшення грудей. Їх підбирають відповідно до ступеня втрати первинних функцій і побажань пацієнтки щодо розміру грудей після операції.

Важливу роль при інволюції грає підбір ваги ендопротезів. Якщо тканини молочної залози втратили пружність, загрублі або ж стоншалися, то встановлювати масивні і важкі імпланти недоцільно. У разі, коли у пацієнтки діагностовано мастопатоз 2 або 3 ступеня, то разом з ендопротезуванням обов'язково проводять підтяжку.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-08-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Замислюючись над питанням корекції грудей, жінки обов'язково шукають інформацію про сумісність імплантатів з природними тканинами залози і про те, як організм відреагує на чужорідне тіло всередині себе. Грудні імплантати: особливості сприйняття Як і будь-який сторонній предмет, грудні силіконові імпланти будуть схильні до відторгнення організмом. Це є природною захисною реакцією. Імпланти, які встановлювалися лікарями до недавнього часу, були недосконалі.
Очі це дзеркало душі, і саме тому відкритий погляд, красиві вії і відсутність промінчиків є заповітним бажанням багатьох представниць прекрасної половини людства. Усунути вікові зміни або природні анатомічні недоліки під силу лікарям-офтальмологам, практикуючим в сфері блефаропластики. Блефаропластика: види і свідчення Сучасна пластична хірургія дозволяє зробити підтяжку повік декількома способами, серед яких виділяють: Кантопексію.
Бути красивою і привабливою мріє кожна жінка. Важливою ознакою сексуальності і краси всього обличчя є форма і об’єм губ. Не всіх природа наділила пухкими вустами які притягають погляди чоловіків. Та й вік бере своє. Процес старіння не залишає осторонь і цю деталь обличчя. З роками губи втрачають свою яскравість, стають тоншими. Мода на пухкі губи, введена на початку нульових років Анджеліною Джолі, залишається актуальною і сьогодні.
Мода дама примхлива. Це стосується не тільки одягу, взуття, аксесуарів, а й зовнішності людини. Особливо чутливі до її віянням юні леді. Багато з них готові на будь-які жертви, аби бути, як Анджеліна Джолі, Дженніфер Лопес або Вікторія Бекхем. Нині в тренді не кругле обличчя, а гострі виражені скули. Але що робити, якщо природа не наділила вас такими? Багато пані бачать вихід в операції з видалення так званих грудок Біша резекції жирового тіла щоки. Грудки Біша це не патологія.
У всі часи жінки хотіли бути якомога довше молодими і привабливими. Сьогодні естетична медицина має можливість продовжувати молодість безліччю способами. Коли вже не допомагає найдієвіший крем, необхідно вдаватися до інших косметологічних процедур. При їх виборі жінки віддають перевагу безопераційним методиками, що носять назву уколи краси. Вони безпечні, мають яскраво виражений ефект, доступну ціну.