Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Плазмоліфтінг, відповідаємо на часті питання

Плазмоліфтинг, відповідаємо на часті питання 1 Плазмоліфтинг дозволяє ефективно скорегувати вікові зміни: усунути дрібні зморшки, повернути шкірі тонус, відновити водний баланс. При цьому для проведення процедури не використовуються синтетичні філери і компоненти.

Методика передбачає введення власної плазми крові, що дозволяє уникнути побічних ефектів і значно скоротити список протипоказань. Плазма містить великий набір вітамінів і амінокислот, які беруть участь у всіх процесах організму.

Крім усунення зморшок на обличчі і в зоні декольте методика дозволяє значно поліпшити стан волосся і шкіри голови. Плазмоліфтинг дозволяє скоротити випадіння волосся, збільшує щільність волосся, усуває лупу та свербіж, нормалізує активність секреції сальних залоз.

Відповідаємо на найчастіші запитання про плазмоліфтінг.

Чи можна за допомогою плазмоліфтингу підтягнути шкіру?

За допомогою даної методики можна домогтися незначного ліфтинг-ефекту в межах 2-3 мм. Омолоджуючий ефект досягається за рахунок підвищення зволоженості, поліпшення еластичності і кольору тканин.

Чи може плазмоліфтінг підтягнути груди?

Ні. Для отримання бажаного ефекту ліфтингу недостатньо ін'єкцій, необхідна пластика грудей.

Як часто потрібно повторювати лікувальний курс?

Плазмоліфтинг, відповідаємо на часті питання 2 Рекомендована частота проведення курсу плазмоліфтингу становить 2 рази в рік.

Чи можна під час процедури заразитися ВІЛ, сифілісом, герпесом або гепатитом?

Так як для ін'єкцій використовується плазма власної крові пацієнта, ризик захворювання виключений. Всі маніпуляції проводяться стерильними інструментами.

Чи потрібно здавати аналізи?

Перед проведенням процедури пацієнт здає аналіз крові. Для цього необхідно здати загальний аналіз, біохімічний, на маркери інфекційних захворювань (ВІЛ, сифіліс, гепатит).

Чи болюча процедура?

Так як для введення ін'єкцій використовуються тонкі голки, дискомфорт під час сеансу зведений до мінімуму. Анестезія може бути проведена за бажанням пацієнта.

Чи можна проводити в період вагітності та лактації?

Плазмоліфтинг, відповідаємо на часті питання 3 Не існує точних досліджень впливу процедури на розвиток дитини. Тому проводити плазмоліфтинг в період вагітності або лактації не рекомендується.

Чи залишаються дефекти на шкірі після плазмоліфтингу?

Після проколів на місці впливу можуть спостерігатися невеликі набряки та гематоми, які проходять самостійно.

Що станеться, якщо не повторювати процедуру?

Ефект ліфтингу від курсу процедур триває в середньому 2 роки. Якщо після цього ви не захочете повторювати сеанси, то шкіра з часом буде втрачати життєві сили і повернеться до колишнього стану.

За умови проведення плазмоліфтингу в спеціалізованій клініці процедура дає хороший омолоджуючий ефект без ускладнень.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
17-01-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Мезотерапія і плазмоліфтинг - популярні методики в сфері косметології. Обидві технології дозволяють скорегувати ознаки старіння, поліпшити колір шкіри, відновити баланс та активізувати природні процеси омолодження. Але плазмоліфтинг і мезотерапія мають і суттєві відмінності, знання яких дозволить вам підібрати методику, що підходить саме вам. Про процедури Обидві технології являють собою ін'єкційне введення активних речовин в дермальний шар шкіри на обличчі і в зоні декольте.
Для збільшення об `єму різних ділянок тіла та обличчя: сідниць, вилиць, грудей, корекції гомілки, губ широко використовуються дві методики: ліпофілінг та пластика. Кожна з цих технологій має список показань і дозволяє усунути недоліки різного ступеню вираженості. Процедура ліпофілінгу Суть методики полягає у введенні власного жиру в ділянки з недоліком об `єму. Для цього тканини беруть у самої жінки в зонах, де є надлишок жиру. Найчастіше це область живота і сідниць.
Мастоптоз - опущення тканин молочної залози. Цей процес є неминучим і може розвинутися з віком, при вагітності, заняттях спортом та інших факторах. Сучасні методики дозволяють повністю усунути птоз за допомогою різних методик. Причини та ступені обвисання грудей Мастоптоз може розвинутися в будь-якому віці, що буває пов'язано зі способом життя, особливостями організму, неправильним доглядом за молочними залозами. Причини мастоптозу: вікові зміни.
Великі груди можуть викликати у жінки безліч проблем. Це може бути пов'язано як з практичною стороною, такою як вибір нижньої білизни, навантаження на спину, так і психологічними факторами, коли декольте викликає багато небажаної уваги. Існує кілька безопераційних і хірургічних методів зменшення молочних залоз. Навіщо зменшувати груди Багатьох дівчат може турбувати співвідношення пропорцій молочних залоз і комплекції тіла.
Природна асиметрія грудей може бути присутня у будь-якої жінки. Але в нормальному стані відхилення становить менше одного розміру. Якщо різниця в розмірі і формі виражена більш явно, це може приносити великий дискомфорт. Існує кілька способів корекції диспропорції шляхом зменшення або збільшення однієї з молочних залоз, в результаті чого можна досягти повної гармонії в образі.