Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Мастоптоз - опущення тканин молочної залози. Цей процес є неминучим і може розвинутися з віком, при вагітності, заняттях спортом та інших факторах. Сучасні методики дозволяють повністю усунути птоз за допомогою різних методик.
Мастоптоз може розвинутися в будь-якому віці, що буває пов'язано зі способом життя, особливостями організму, неправильним доглядом за молочними залозами.
У визначенні ступеню мастоптозу орієнтуються на субмамарну область - складку під грудьми і положення соска.
Ви можете визначити приблизну ступінь мастоптозу самостійно в домашніх умовах. Для цього встаньте прямо, покладіть долоню під груди і перевірте, скільки пальців закриває їх тіло. Якщо до 2 пальців, можна судити про перший ступінь, 2-4 пальці - другий ступінь, вся долоня - третій ступінь.
Безопераційними методами лікування можна відстрочити птоз або знизити швидкість його розвитку. Але на II-III стадії дані методики будуть неефективними і не принесуть ніякого косметичного ефекту.
Якщо ви хочете повністю усунути птоз, варто вдатися до пластичної операції.
Пластика дозволяє ефективно усунути будь-яку стадію птозу і повернути грудям їх правильну форму. За бажанням пацієнтки така пластична операція може бути поєднана зі збільшенням молочних залоз. Мастопексія може проводитися за різними напрямками в залежності від ступеню обвисання.
Ареолярна мастопексія
Пластика проводиться для лікування I і ранньої II стадії порушення. Робиться розріз у вигляді півмісяця на верхній частині ареоли або по всій її окружності. Зайві тканини висікаються, проводиться підтяжка області соска, після чого накладають косметичний шов. Ареолярна мастопексія примітна тим, що не залишає виражених рубців, може бути поєднана з пластичною операцією по збільшенню і має мінімальний ризик ускладнень. Такий вид мастопексії дає хороші результати, але з мінусів даного виду пластики відзначимо довший рубець від вертикального розрізу.
Якірна мастопексія.
Така пластична операція використовується при вираженому обвисанні. Хірург проводить розтин тканин в субмамарній області і перпендикулярно їй від соска. Це дозволяє прибрати максимально можливу частину тканин і зробити підтяжку сосково-ареолярної зони. В результаті якірної мастопексії молочні залози набувають правильної форми, за бажанням пацієнта може бути проведено встановлення імплантів.
Пластична операція з підтяжки має ряд переваг. В першу чергу тому що не існує подібних по ефективності аналогів. За допомогою мастопексії можна скорегувати форму молочних залоз, навіть якщо від природи вони не були у вас ідеальними, змінити розмір і положення сосково-ареолярної зони, за бажанням збільшити груди. У порівнянні з консервативними методами корекції, мастопексія є більш травматичною, можливе зниження чутливості сосків протягом декількох місяців, за прооперованої областю буде потрібний догляд. Але в майбутньому ви зможете насолоджуватися досконалою формою своїх грудей і при правильному догляді не боятися повторних змін мінімум 10 років.