Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Ліпофілінг або імплантати?

Ліпофілінг або імплантати? 1 Для збільшення об `єму різних ділянок тіла та обличчя: сідниць, вилиць, грудей, корекції гомілки, губ широко використовуються дві методики: ліпофілінг та пластика. Кожна з цих технологій має список показань і дозволяє усунути недоліки різного ступеню вираженості.

Процедура ліпофілінгу

Суть методики полягає у введенні власного жиру в ділянки з недоліком об `єму. Для цього тканини беруть у самої жінки в зонах, де є надлишок жиру. Найчастіше це область живота і сідниць. Після цього жирові тканини піддають очистці та за допомогою ін'єкцій вводять в проблемну область.

Хірургічна імплантація

Для корекції форми і компенсації об`єму використовуються силіконові імпланти. Для їх введення, наприклад, в молочні залози, може проводитися розріз в області ареоли соска, під грудними залозами або в пахвовій западині. Імплант встановлюється за грудну залозу, в результаті абсолютно не відрізняється від природних грудей і при цьому не перешкоджає годуванню. Після установки імпланту накладається косметичний шов.

Переваги та недоліки процедур

Ліпофілінг або імплантати? 2 Плюсом проведення ліпофілінгу є низька імовірність відторгнення матеріалів за рахунок використання аутожиру і мінімальний список протипоказань. Матеріал повністю споріднений організму пацієнта, тому період реабілітації після процедури мінімальний. Операція не вимагає розрізів, так як введення матеріалу проводиться шляхом ін'єкцій. Згодом власний жир проростає кровоносними судинами і нервовими закінченнями і стає повноцінною частиною організму.

З відносних недоліків варто відзначити менш виражений результат. За допомогою ліпофілінгу можна збільшити груди не більше ніж на 1-1,5 розміру. При цьому в разі зміни ваги або інших стресових впливів на організм ефект від процедури може зійти нанівець. Після ліпофілінгу потрібно відновлення не тільки на місці введення жиру, але і на ділянках, де він був отриманий. Після введення засвоюється не вся кількість матеріалу, в середньому приживається від 25 до 99%. Тому з часом результат може відхилитися від початкового.

При використанні імплантів пацієнт може отримати будь-який результат. Пластична операція дозволяє значно змінити розмір і форму області, що корегується. При цьому, незалежно від змін в організмі, розмір і форма після пластики збережуться назавжди.

З недоліків варто відзначити більш високу складність операції з імплантами, тривалий період реабілітації, більш широкий список протипоказань та ризик відторгнення організмом чужорідного тіла. Після накладення швів на місцях введення імплантів залишаються непомітні рубці, які з часом можуть розсмоктатися або залишити ледь помітний білий слід.

Жодна з методик не перешкоджає здатності жінки годувати дитину.

Що вибрати?

Вибір залежить від ваших очікувань за результатами операції і готовності перенести складності, пов'язані з періодом відновлення. Якщо вам не потрібні кардинальні зміни, варто зупинити свій вибір на проведенні ліпофілінгу. Для досягнення більш виражених результатів кращим вибором стане пластика. Прийняти правильне рішення вам допоможе кваліфікований пластичний хірург.