Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Що краще плазмоліфтинг або мезотерапія?

Що краще плазмоліфтінг або мезотерапія? 1 Мезотерапія і плазмоліфтинг - популярні методики в сфері косметології. Обидві технології дозволяють скорегувати ознаки старіння, поліпшити колір шкіри, відновити баланс та активізувати природні процеси омолодження. Але плазмоліфтинг і мезотерапія мають і суттєві відмінності, знання яких дозволить вам підібрати методику, що підходить саме вам.

Про процедури

Обидві технології являють собою ін'єкційне введення активних речовин в дермальний шар шкіри на обличчі і в зоні декольте. Для проведення плазмоліфтингу використовується плазма власної крові пацієнта. Для цього з вени отримують необхідну кількість крові, у центрифузі відділяють червоні кров'яні тільця. Отримана плазма має багатий вміст вітамінів і амінокислот, які потрібні для усунення ознак старіння.

При проведенні мезотерапії роль плазми виконує вітамінний коктейль зі збагаченим складом. Розчини можуть включати гіалуронову кислоту, вітаміни групи В і С, кислоти, колаген та еластин.

Показання та протипоказання

Плазмоліфтинг проводиться не тільки на обличчі, його використовують для зони декольте, також він популярний для лікування шкіри голови.

Показання до проведення ін'єкцій плазми:

  • усунення випадіння волосся, нормалізація роботи сальних залоз голови, позбавлення від лупи і грибка;
  • лікування акне;
  • мінімізація зморшок на обличчі і в зоні декольте;
  • позбавлення від розтяжок і шрамів;
  • відновлення водного балансу шкіри.

Що краще плазмоліфтінг або мезотерапія? 2 Мезотерапія не має на увазі ефективного усунення облисіння і боротьби з вираженими проблемами шкіри голови, але вона дає більше можливостей для роботи з тілом.

Показання до мезотерапії:

  • усунення целюліту, розтяжок;
  • мінімізація зморшок;
  • усунення пігментації;
  • відновлення водного балансу шкіри, нормалізація її кольору;
  • підвищення природного тургору шкіри.

<Обидві технології мають загальний список протипоказань. До протипоказань відносяться герпетичні запалення, нещодавно проведений пілінг, гемофілія, вагітність та період лактації./ p>

Принципи проведення процедур

Плазмоліфтінг вимагає більшого підготовчого періоду. Перед проведенням процедури пацієнту призначається загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз на інфекції (ВІЛ, сифіліс, гепатит). Якщо аналіз дасть хороші результати, процедуру проводити допустимо. Для цього з вени беруть до 100 мл крові, яку після очищення вводять методом ін'єкцій в проблемні зони.

Для проведення мезотерапії не потрібна така обширна підготовка, так як для ін'єкцій використовується спеціальний вітамінний коктейль.

Вартість

За рівнем вартості плазмоліфтинг перевищує мезотерапию в два рази. При цьому варто враховувати, що для досягнення хорошого результату в обох випадках може знадобитися курс, що збільшує підсумкову вартість.

Побічні ефекти

Будь-яка з технологій має список побічних ефектів, які проявляються в утворенні невеликих гематом в місцях проколів. У випадку з плазмоліфтингом виключена ймовірність розвитку алергії, так як в дермальний шар шкіри вводяться власні клітини організму. При проведенні мезотерапії використовуються коктейлі з компонентів синтетичного та рослинного походження, тому є імовірність розвитку алергії. Перед проведенням сеансу лікар повинен врахувати ці моменти, щоб виключити алергічні реакції.

Щоб обрати для себе кращу технологію омолодження, рекомендуємо відвідати лікаря, який після огляду допоможе вам прийняти вірне рішення. Також ми пропонуємо широкий список інших технологій безопераційної пластики: ін'єкції гіалуронової кислоти, контурна пластика.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
08-01-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Для збільшення об `єму різних ділянок тіла та обличчя: сідниць, вилиць, грудей, корекції гомілки, губ широко використовуються дві методики: ліпофілінг та пластика. Кожна з цих технологій має список показань і дозволяє усунути недоліки різного ступеню вираженості. Процедура ліпофілінгу Суть методики полягає у введенні власного жиру в ділянки з недоліком об `єму. Для цього тканини беруть у самої жінки в зонах, де є надлишок жиру. Найчастіше це область живота і сідниць.
Мастоптоз - опущення тканин молочної залози. Цей процес є неминучим і може розвинутися з віком, при вагітності, заняттях спортом та інших факторах. Сучасні методики дозволяють повністю усунути птоз за допомогою різних методик. Причини та ступені обвисання грудей Мастоптоз може розвинутися в будь-якому віці, що буває пов'язано зі способом життя, особливостями організму, неправильним доглядом за молочними залозами. Причини мастоптозу: вікові зміни.
Великі груди можуть викликати у жінки безліч проблем. Це може бути пов'язано як з практичною стороною, такою як вибір нижньої білизни, навантаження на спину, так і психологічними факторами, коли декольте викликає багато небажаної уваги. Існує кілька безопераційних і хірургічних методів зменшення молочних залоз. Навіщо зменшувати груди Багатьох дівчат може турбувати співвідношення пропорцій молочних залоз і комплекції тіла.
Природна асиметрія грудей може бути присутня у будь-якої жінки. Але в нормальному стані відхилення становить менше одного розміру. Якщо різниця в розмірі і формі виражена більш явно, це може приносити великий дискомфорт. Існує кілька способів корекції диспропорції шляхом зменшення або збільшення однієї з молочних залоз, в результаті чого можна досягти повної гармонії в образі.
Ринопластика - ефективний спосіб усунути дефекти носа. Вона дозволяє вирішити проблеми дихання, виправити наслідки травм і вроджені недосконалості форми або розміру носа. Операція може проводитися двома способами: відкритим і закритим. При відкритому способі корекції проводиться надріз і відшаровування тканин, що полегшує доступ. При закритій методиці проводиться невеликий надріз в області ніздрів.