Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Що краще плазмоліфтинг або мезотерапія?

Що краще плазмоліфтінг або мезотерапія? 1 Мезотерапія і плазмоліфтинг - популярні методики в сфері косметології. Обидві технології дозволяють скорегувати ознаки старіння, поліпшити колір шкіри, відновити баланс та активізувати природні процеси омолодження. Але плазмоліфтинг і мезотерапія мають і суттєві відмінності, знання яких дозволить вам підібрати методику, що підходить саме вам.

Про процедури

Обидві технології являють собою ін'єкційне введення активних речовин в дермальний шар шкіри на обличчі і в зоні декольте. Для проведення плазмоліфтингу використовується плазма власної крові пацієнта. Для цього з вени отримують необхідну кількість крові, у центрифузі відділяють червоні кров'яні тільця. Отримана плазма має багатий вміст вітамінів і амінокислот, які потрібні для усунення ознак старіння.

При проведенні мезотерапії роль плазми виконує вітамінний коктейль зі збагаченим складом. Розчини можуть включати гіалуронову кислоту, вітаміни групи В і С, кислоти, колаген та еластин.

Показання та протипоказання

Плазмоліфтинг проводиться не тільки на обличчі, його використовують для зони декольте, також він популярний для лікування шкіри голови.

Показання до проведення ін'єкцій плазми:

  • усунення випадіння волосся, нормалізація роботи сальних залоз голови, позбавлення від лупи і грибка;
  • лікування акне;
  • мінімізація зморшок на обличчі і в зоні декольте;
  • позбавлення від розтяжок і шрамів;
  • відновлення водного балансу шкіри.

Що краще плазмоліфтінг або мезотерапія? 2 Мезотерапія не має на увазі ефективного усунення облисіння і боротьби з вираженими проблемами шкіри голови, але вона дає більше можливостей для роботи з тілом.

Показання до мезотерапії:

  • усунення целюліту, розтяжок;
  • мінімізація зморшок;
  • усунення пігментації;
  • відновлення водного балансу шкіри, нормалізація її кольору;
  • підвищення природного тургору шкіри.

<Обидві технології мають загальний список протипоказань. До протипоказань відносяться герпетичні запалення, нещодавно проведений пілінг, гемофілія, вагітність та період лактації./ p>

Принципи проведення процедур

Плазмоліфтінг вимагає більшого підготовчого періоду. Перед проведенням процедури пацієнту призначається загальний і біохімічний аналіз крові, аналіз на інфекції (ВІЛ, сифіліс, гепатит). Якщо аналіз дасть хороші результати, процедуру проводити допустимо. Для цього з вени беруть до 100 мл крові, яку після очищення вводять методом ін'єкцій в проблемні зони.

Для проведення мезотерапії не потрібна така обширна підготовка, так як для ін'єкцій використовується спеціальний вітамінний коктейль.

Вартість

За рівнем вартості плазмоліфтинг перевищує мезотерапию в два рази. При цьому варто враховувати, що для досягнення хорошого результату в обох випадках може знадобитися курс, що збільшує підсумкову вартість.

Побічні ефекти

Будь-яка з технологій має список побічних ефектів, які проявляються в утворенні невеликих гематом в місцях проколів. У випадку з плазмоліфтингом виключена ймовірність розвитку алергії, так як в дермальний шар шкіри вводяться власні клітини організму. При проведенні мезотерапії використовуються коктейлі з компонентів синтетичного та рослинного походження, тому є імовірність розвитку алергії. Перед проведенням сеансу лікар повинен врахувати ці моменти, щоб виключити алергічні реакції.

Щоб обрати для себе кращу технологію омолодження, рекомендуємо відвідати лікаря, який після огляду допоможе вам прийняти вірне рішення. Також ми пропонуємо широкий список інших технологій безопераційної пластики: ін'єкції гіалуронової кислоти, контурна пластика.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
08-01-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Ліпофілінг або імплантати? 1
Опущення грудей: способи відновлення природної форми фото 1
Консервативні та хірургічні методи зменшення грудей фото 1
Асиметрія грудей: причини і методи лікування фото 1
Міфи про ринопластику фото 1