Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика обличчя - це примха чи необхідність?

Пластика обличчя - це примха чи необхідність?

У наш час операції по усуненню негативних вікових змін обличчя і шиї є одними з найбільш затребуваних. У житті урбаністичного суспільства конкуренція за привабливу зовнішність набуває все більшого розмаху. Виглядати молодо і красиво - одна з найважливіших складових життєвого успіху.

Для багатьох людей пластична операція - єдиний спосіб позбавлення від будь-яких візуальних недоліків, можливість повернути молодий і привабливий вигляд. І коли передопераційні побоювання і часом складний і тривалий реабілітаційний період залишаються позаду, відображення в дзеркалі радує довгі і довгі роки. Статистичні дослідження вказують на те, що люди, які зробили собі антивікову пластику обличчя живуть на 7-10 років довше. Та й сама якість життя впевненої в собі людини стає значно вище. Ці люди довше і продуктивніше працюють, займають активну життєву позицію.

Давно вже минули часи, коли в арсеналі пластичного хірурга було всього лише кілька операцій на обличчі, а діагноз і план лікування ставилися «з вхідних дверей».

В кінці ХХ століття вже було запропоновано безліч базисних операцій. Ще в 1996 році Оскар Рамірес писав, що їх комбінація, окремі модифікації, поєднання або виключення різних прийомів породили величезну безліч хірургічних варіантів підтяжки обличчя. Та й зараз пропонується безліч нових, цікавих хірургічних процедур і операцій. Весь цей арсенал дозволяє досягати більш цілісних і гармонійних результатів омолодження обличчя.

Професіоналізм хірурга полягає в умінні помічати і оцінювати сукупність анатомічних, фізіологічних і психологічних особливостей кожного окремого пацієнта і мати в своєму арсеналі достатньо способів вирішення кожного окремого завдання. Сьогодні професійний хірург не обмежується однією пластичною операцією на обличчі. Він повинен індивідуалізувати план лікування. Найчастіше це комбінація одномоментних операцій або серія втручань, які важко розділити на облігатні та паліативні.

Пластика носа

Ринопластика - операція спрямована на надання носу досконалої форми, яка підкреслює гармонію індивідуального образу. Дане втручання включає одномоментну корекцію всіх ділянок зовнішнього носа, і, за необхідності, зміна його внутрішньої структури. Кожна операція має свої особливості, і передбачає або зменшення структури носа (редукційна ринопластика), збільшення його проекції в зацікавлених ділянках (аугментаційна ринопластика), виправлення набутих або вроджених деформацій (реконструктивна ринопластика), відновлення якісного дихання (функціональна ринопластика). Операція може виконуватися як відкритим, так і закритим способом.

Ринопластика - одна з найбільш затребуваних операцій. Причини звернення пацієнтів до клініки пластичної хірургії найрізноманітніші. Перш за все, це анатомічна форма носа, яка не влаштовує пацієнта. Це вроджені чи набуті деформації, функціональні порушення.

Арсенал засобів пластичного хірурга при пластиці носа дуже великий. При грамотному підході і високому професіоналізм можна вирішити практично будь-яке хірургічне завдання.

Через відносно невеликий період після операції пацієнт отримує бажаний результат, який збережеться назавжди і позбавить від комплексів і невпевненості в собі.

Пластика чола

У більшості людей після 35-40 років вже помітні перші вікові зміни. І, звичайно, ці зміни зачіпають найбільш рухливі ділянки обличчя з найбільш тонкою шкірою. Нависання шкіри в області верхніх повік, дрібні складки шкіри в області зовнішнього краю орбіти, які часом заходять на скроневу зону, чітка візуалізація нижнього краю орбіти, надмірне контурування жирової клітковини на нижній повіці, депресія (опущення) зовнішнього краю ока.

Статичні поперечні борозни чола виникають внаслідок постійної напруги лобового м'язу. Підсвідомо люди з анатомічно низькою позицією брів напружують лобовий м'яз і таким чином стабілізують брову в естетично сприятливому положенні. «Відкритий» таким чином погляд має свою ціну - це поодинокі або множинні горизонтальні зморшки чола. Чоловіки з вираженим блефарохалазисом частіше вирішують проблему обмеження вертикального розміру поля зору за допомогою деякого закидання голови. Зазвичай такий погляд характерний для чоловіків з надмірністю жирової клітковини на обличчі, і особливо в області верхніх повік. Для літніх жінок більш природно піднімати брови. Це значно «полегшує» погляд, дає можливість накладати макіяж на повіки і фарбувати вії. Утворення зморшок чола для них, по суті, є меншою проблемою, їх просто можна приховати під чубчиком. Але процес птозування тканин невблаганно прогресує, і скоротливі можливості м'язів не компенсують птозу брів. В такому випадку візит до пластичного хірурга - єдиний можливий шлях вирішення проблеми.

Пластика повік

У більшості людей після 35-40 років вже помітні перші вікові зміни. І, звичайно, ці зміни зачіпають найбільш рухливі ділянки обличчя з найбільш тонкою шкірою. Нависання шкіри в області верхніх повік, дрібні складки шкіри в області зовнішнього краю орбіти, які часом заходять на скроневу зону, чітка візуалізація нижнього краю орбіти, надмірне контурування жирової клітковини на нижній повіці, депресія (опущення) зовнішнього краю ока.

Тим, хто бажає обдурити невблаганну природу на допомогу готова прийти пластична хірургія з найбільш затребуваною операцією - блефаропластика. За допомогою цього оперативного втручання можна ефективно омолодити переорбітальну область. Результатом операції є помолоділе обличчя і ясний погляд.

Пластика вушних раковин

Основним показанням для отопластики є невдоволення пацієнта зовнішнім виглядом своїх вушних раковин. Завдяки вмілим діям пластичного хірурга операція зазвичай протікає швидко і без особливих ускладнень. І хоча повністю оцінити підсумки втручання можна буде тільки через місяць, перший результат буде помітний вже в перший тиждень.

Завдяки малотравматичності операції можна позбутися істотного недоліку зовнішності.

Наостанок варто відзначити, що пластика обличчя проводиться під наркозом, тому пацієнт не відчуває жодних больових відчуттів під час операції. Протягом реабілітаційного періоду можливі неприємні відчуття, але зазвичай це відносно недовгий період, який допомагають полегшити фахівці клініки.

Таким чином, пластика обличчя - це сучасний спосіб, який дозволяє вирішити безліч естетичних проблем, отримати бажану зовнішність, впевненість в собі і своїх силах. Позитивний ефект цих операцій найчастіше перевищує навіть найсміливіші очікування. Тому пластика обличчя - це реальний шанс позбутися комплексів і почати жити повним і яскравим життям!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
28-02-2014
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Краса - велика сила. Проте з віком підтримувати її стає все важче. Всьому виною старіння, що викликає незворотні зміни шкіри, м'язів і підшкірно-жирової тканини. І як би не старалися представниці прекрасної статі, якими б косметичними засобами не користувалися, але обвислу шкіру, зморшки і незграбні вилиці замаскувати практично неможливо. До недавніх пір ця ситуація для багатьох була великою проблемою. Адже ні косметичним, ні пластичним способами усунути її не було можливо.
Підтяжка обличчя (face-lifting) - це різновид косметичного хірургічного втручання, при якому підтягується шкіра обличчя, шиї, ліквідується надлишок шкіри і жирової тканини, здійснюються дії, внаслідок яких волокна тканин обличчя стають більш пружними. Операція, власне, як в більшості випадків пластики (збільшення грудей, покращення форми носа) відбувається під загальною анестезією, триває від півтори до чотирьох годин.
Спільно з компанією «Vertical Explorer», Islamabad в рамках гуманітарної місії співробітники медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» надали посильну медичну допомогу жителям високогірного села Chulab-pur, розташованого на висоті 2 тис. метрів над рівнем моря, гірський масив Каракорум, Пакистан .
4-5 вересня 2010 р. ТОВ "Клініка пластичної і косметичної хірургії" м. Полтави спільно з клубом пластичних хірургів і корпорацією "Allergan", США провела Міжнародний науково-практичний семінар "Аугментаційна мамопластика (пластика грудей)". До програми семінару увійшла теоретична частина, що складається з лекцій і доповідей по базисним знанням аугментації молочних залоз, інноваційним технологіям в пластиці молочних залоз, обміну досвідом.
Науково – практичний семінар 4-6 квітня 2009р. в рамках спільно-наукового проекту Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця і Української Медичної стоматологічної Академії на базі Клініки пластичної та косметичної хірургії м. Полтави було проведено науково - практичний семінар на тему «Аугментаційна пластика сідниць і гомілок». Показові операції: Аугментаційна пластика сідничної області. Корекція медіальної поверхні гомілки за допомогою імплантації даної області.