Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Підтяжка і омолодження обличчя

Підтяжка і омолодження обличчя Підтяжка обличчя (face-lifting) - це різновид косметичного хірургічного втручання, при якому підтягується шкіра обличчя, шиї, ліквідується надлишок шкіри і жирової тканини, здійснюються дії, внаслідок яких волокна тканин обличчя стають більш пружними. Операція, власне, як в більшості випадків пластики (збільшення грудей, покращення форми носа) відбувається під загальною анестезією, триває від півтори до чотирьох годин. Вся госпіталізація триває лише один день, пов'язки знімаються через 4-6 днів, процес відновлення триває, як правило, 1-2 тижні, а давати помірне фізичне напруження дозволяється вже через один місяць.

Отже, що собою становить підтяжка і омолодження обличчя?

Зморшки можуть з'являтися в різних частинах обличчя, незалежно від віку і статі людини. Деякі люди скаржаться на складки між ротом і носом, інші ж бачать в’ялу власну шкіру навколо щелепи, наслідком чого відбувається слабшання м’язів шкіри на шиї. Дані зміни можуть ефективно видалятися після косметичної операції, яка більш відома як підтяжка обличчя. Усуваючи зайві частини шкіри разом із зайвою кількістю жиру, стискаючи певну частину тканин і м'язів, можна отримати гарні результати в зміні вигляду і стану шкіри на обличчі. Також за допомогою такої операції можна видалити (або замаскувати) вищезгадані ознаки старіння організму. Підтяжки обличчя можуть бути зроблені у вигляді однієї операції, або в сукупності з іншими процедурами (наприклад, блефаропластика (хірургія повік)). Ще одним рішенням може стати легша хірургічна підтяжка без використання скальпеля - підтяжка нитками. У разі, якщо ви серйозно налаштувалися зробити підтяжку, то наступна інформація дозволить вам зрозуміти суть процедури, відповість на питання, чи зможе ця терапія допомогти саме вам, яким способом це буде зроблено і які результати можна очікувати.

Чи дійсно ви є кандидатом для проведення підтяжки?

Підтяжки шкіри обличчя популярні, перш за все, серед жіночої половини, однак, останнім часом пильний інтерес до даної косметичної процедури з'являється і серед чоловіків. Основною ознакою необхідності підтяжки шкіри саме для вас виступає її провисання на обличчі і шиї. Головною умовою для проведення лікування є гарне здоров'я пацієнта. Більшість людей, що вдаються до даної операції, перебувають у віці від 45 до 65 років. Підтяжки обличчя можна робити і молодшим пацієнтам, якщо вищезазначені ефекти старіння шкіри проявилися раніше очікуваного терміну. Також пластична хірургія буває корисною старшим людям, схильним до додержання медичних рекомендацій. Підтяжки обличчя буквально змусять вас виглядати молодше, проте результат не повинен надавати вашому зовнішньому вигляду неприродність.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
04-10-2013
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Спільно з компанією «Vertical Explorer», Islamabad в рамках гуманітарної місії співробітники медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» надали посильну медичну допомогу жителям високогірного села Chulab-pur, розташованого на висоті 2 тис. метрів над рівнем моря, гірський масив Каракорум, Пакистан .
4-5 вересня 2010 р. ТОВ "Клініка пластичної і косметичної хірургії" м. Полтави спільно з клубом пластичних хірургів і корпорацією "Allergan", США провела Міжнародний науково-практичний семінар "Аугментаційна мамопластика (пластика грудей)". До програми семінару увійшла теоретична частина, що складається з лекцій і доповідей по базисним знанням аугментації молочних залоз, інноваційним технологіям в пластиці молочних залоз, обміну досвідом.
Науково – практичний семінар 4-6 квітня 2009р. в рамках спільно-наукового проекту Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця і Української Медичної стоматологічної Академії на базі Клініки пластичної та косметичної хірургії м. Полтави було проведено науково - практичний семінар на тему «Аугментаційна пластика сідниць і гомілок». Показові операції: Аугментаційна пластика сідничної області. Корекція медіальної поверхні гомілки за допомогою імплантації даної області.
20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки. Директор клініки Слюсарєв І. Ю. озвучив доповідь «Спосіб задньої мастопексії з краніальним перенесенням субмамарної складки за рахунок перефіксаціі нижніх 2/3 задньої капсули на передній грудній стінці», що викликав непідробний інтерес серед колег з усієї України.
30, 31 жовтня і 1 листопада 2008 р. провідний хірург клініки пластичної і косметичної хірургії Слюсарєв І. Ю. і Слюсарєва Л. Ф. взяли участь у роботі II міжнародного симпозіума, присвяченого проблемам риносептопластики. Проходив захід на базі Українського інститута пластичної і косметичної хірургії «Віртус», м. Одеса.