Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Чи варто робити ліпофілінг обличчя і які його переваги

Краса - велика сила. Проте з віком підтримувати її стає все важче. Всьому виною старіння, що викликає незворотні зміни шкіри, м'язів і підшкірно-жирової тканини. І як би не старалися представниці прекрасної статі, якими б косметичними засобами не користувалися, але обвислу шкіру, зморшки і незграбні вилиці замаскувати практично неможливо.

До недавніх пір ця ситуація для багатьох була великою проблемою. Адже ні косметичним, ні пластичним способами усунути її не було можливо. Косметика не давала належного ефекту, а методики пластичної хірургії які застосовувалися до цього, не завжди були безпечними. На щастя, на сьогоднішній день ситуація в даній сфері кардинально змінилася.

Сучасна пластична хірургія в своєму арсеналі має такий метод як ліпофілінг, який є безпечним і дає відмінний результат. Сутність методики полягає в трансплантації власних жирових відкладень пацієнта з проблемних місць на зону обличчя. Ефективність даної методики забезпечується кількома чинниками.

На відміну від інших методів пластичної хірургії ліпофілінг практично не має протипоказань і побічних дій, добре переноситься і не вимагає тривалого обмеження життєвої і фізичної активності. Крім того, пересадка жиру, донором якого є сам пацієнт, набагато ефективніша, ніж використання штучно створених філерів.

Технологія даного пластичного втручання передбачає індивідуальний підхід до вибору місць забору і введення жиру, а також ретельну обробку отриманого матеріалу, тому його приживлюваність на новому місці - лише питання часу і майстерності хірурга. На щастя, в нашій клініці працюють професіонали, які добре знають і люблять свою роботу.

Тому вже через невеликий проміжок часу клієнт нашої клініки отримує можливість позбутися від в’ялої шкіри на щоках, замаскувати вилиці, що випирають, поправити овал обличчя. Але найголовніше в тому, що змінюється вираз обличчя, пропадає виснажений і втомлений вигляд, обличчя молодшає і буквально випромінює здоров'я. І все це завдяки ліпомоделюванню.

Основні плюси ліпомоделювання

Здебільшого, ліпофілінг на сьогоднішній день є одним з найбільш вдалих досягнень сучасної пластичної хірургії. Даний метод має масу переваг, перерахувати які не так і важко:

  1. Гарантований результат. Корекція обличчя із застосуванням техніки ліпомоделювання дозволяє відразу змінити вигляд людини - скорегувати овал обличчя, зробити більш чуттєвими губи, прибрати зморшки і в’ялу шкіру;
  2. Тривалість збереження досягнутого результату. Після приживання жирові тканини забезпечують молодість і квітучий вигляд на тривалий термін;
  3. Повна безпека. Під час забору і введення жиру використовуються спеціальні інструменти, що попереджають травмування нервів і судин, тому парези лицьового нерва і гематоми при правильно виконаному ліпофілінгу відсутні;
  4. Унікальність технології. У жирі містяться стовбурові клітини. Тому жирові ін'єкції, по своїй суті, об'єднують в собі плюси методик контурної пластики і біоревіталізації. За рахунок них досягається моделюючий і омолоджуючий ефект;
  5. Відсутність побічних ефектів. Під час ліпомоделювання використовується стерильний інвентар, а отримана жирова маса проходить ретельну обробку, що виключає можливість інфікування та сприяє кращому приживленню;
  6. Рішення проблем з надлишком жирових відкладень. Оскільки під час операції жир беруть з областей, де його багато, то це дозволяє вирішити відразу 2 проблеми - омолодити обличчя і зробити стрункішим тіло;
  7. Короткий реабілітаційний період. Вже через пару годин після проведення ліпомоделювання пацієнт може йти додому;
  8. Біоінертність методу. При застосуванні біофілера відторгнення практично неможливе. Завдяки цьому, ліпомоделювання не викликає алергічних реакцій, добре переноситься і гарантує стабільний результат.

Завдяки ліпофілінгу можна уникнути більш серйозних хірургічних втручань. Адже омолоджуючий і корекційний ефект від операції буде стабільним, тривалим (до 5 - 7 років) і на 100% натуральним. Тому не дивно, що даний метод дуже популярний. Додаткову інформацію про операції ви зможете знайти на нашому сайті. Бажаємо успіхів!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
31-01-2014
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Підтяжка обличчя (face-lifting) - це різновид косметичного хірургічного втручання, при якому підтягується шкіра обличчя, шиї, ліквідується надлишок шкіри і жирової тканини, здійснюються дії, внаслідок яких волокна тканин обличчя стають більш пружними. Операція, власне, як в більшості випадків пластики (збільшення грудей, покращення форми носа) відбувається під загальною анестезією, триває від півтори до чотирьох годин.
Спільно з компанією «Vertical Explorer», Islamabad в рамках гуманітарної місії співробітники медичного центру ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» надали посильну медичну допомогу жителям високогірного села Chulab-pur, розташованого на висоті 2 тис. метрів над рівнем моря, гірський масив Каракорум, Пакистан .
4-5 вересня 2010 р. ТОВ "Клініка пластичної і косметичної хірургії" м. Полтави спільно з клубом пластичних хірургів і корпорацією "Allergan", США провела Міжнародний науково-практичний семінар "Аугментаційна мамопластика (пластика грудей)". До програми семінару увійшла теоретична частина, що складається з лекцій і доповідей по базисним знанням аугментації молочних залоз, інноваційним технологіям в пластиці молочних залоз, обміну досвідом.
Науково – практичний семінар 4-6 квітня 2009р. в рамках спільно-наукового проекту Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця і Української Медичної стоматологічної Академії на базі Клініки пластичної та косметичної хірургії м. Полтави було проведено науково - практичний семінар на тему «Аугментаційна пластика сідниць і гомілок». Показові операції: Аугментаційна пластика сідничної області. Корекція медіальної поверхні гомілки за допомогою імплантації даної області.
20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки. Директор клініки Слюсарєв І. Ю. озвучив доповідь «Спосіб задньої мастопексії з краніальним перенесенням субмамарної складки за рахунок перефіксаціі нижніх 2/3 задньої капсули на передній грудній стінці», що викликав непідробний інтерес серед колег з усієї України.