Наші акціі

Спільний науковий проект НМУ ім. Богомольця «Аугментаційна пластика», 4-6 квітня 2009

Науково – практичний семінар

4-6 квітня 2009р. в рамках спільно-наукового проекту Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця і Української Медичної стоматологічної Академії на базі Клініки пластичної та косметичної хірургії м. Полтави було проведено науково - практичний семінар на тему «Аугментаційна пластика сідниць і гомілок».

Показові операції:

  1. Аугментаційна пластика сідничної області.
  2. Корекція медіальної поверхні гомілки за допомогою імплантації даної області.

Виконав дані операції д.м.н., професор Храпач Василь Васильович, Національний Університет ім. Богомольця за участю доцента УМСА Ксьонза Ігора Володимировича, м. Полтава.

Активну участь в семінарі приймав заслужений лікар України, головний лікар Харківської косметичної лікарні - Гліченко Олександр Іванович.

Дані зустрічі на базі клініки пластичної і косметичної хірургії м. Полтави є вже традиційними і спрямовані на підвищення професійного рівня пластичних хірургів.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
13-04-2009

Схожі новини

20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки.
30, 31 жовтня і 1 листопада 2008 р. провідний хірург клініки пластичної і косметичної хірургії Слюсарєв І. Ю. і Слюсарєва Л. Ф. взяли участь у роботі II міжнародного симпозіума, присвяченого проблемам риносептопластики.
29 жовтня 2008 р. на базі клініки пластичної і косметичної хірургії відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості комплексного підходу у лікуванні в'янучої шкіри обличчя за допомогою косметичних препаратів «Dr. Spiller», Німеччина»..
3-4 жовтня 2008 року. в м. Київ відбувся II з'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) за участю провідних фахівців Європи та Америки.
З 1 по 10 серпня 2008 р. у Франції, в м Пеймпул (Бретань) відбулась 10, ювілейна, зустріч пластичних хірургів «Осінній клуб» на тему «Інноваційні технології в пластиці молочних залоз». Активну участь у зустрічі взяли Слюсарєв І.Ю. і Слюсарєва Л.Ф.