Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Спільний науковий проект НМУ ім. Богомольця «Аугментаційна пластика», 4-6 квітня 2009

Науково – практичний семінар

4-6 квітня 2009р. в рамках спільно-наукового проекту Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця і Української Медичної стоматологічної Академії на базі Клініки пластичної та косметичної хірургії м. Полтави було проведено науково - практичний семінар на тему «Аугментаційна пластика сідниць і гомілок».

Показові операції:

  1. Аугментаційна пластика сідничної області.
  2. Корекція медіальної поверхні гомілки за допомогою імплантації даної області.

Виконав дані операції д.м.н., професор Храпач Василь Васильович, Національний Університет ім. Богомольця за участю доцента УМСА Ксьонза Ігора Володимировича, м. Полтава.

Активну участь в семінарі приймав заслужений лікар України, головний лікар Харківської косметичної лікарні - Гліченко Олександр Іванович.

Дані зустрічі на базі клініки пластичної і косметичної хірургії м. Полтави є вже традиційними і спрямовані на підвищення професійного рівня пластичних хірургів.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
13-04-2009
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки. Директор клініки Слюсарєв І. Ю. озвучив доповідь «Спосіб задньої мастопексії з краніальним перенесенням субмамарної складки за рахунок перефіксаціі нижніх 2/3 задньої капсули на передній грудній стінці», що викликав непідробний інтерес серед колег з усієї України.
30, 31 жовтня і 1 листопада 2008 р. провідний хірург клініки пластичної і косметичної хірургії Слюсарєв І. Ю. і Слюсарєва Л. Ф. взяли участь у роботі II міжнародного симпозіума, присвяченого проблемам риносептопластики. Проходив захід на базі Українського інститута пластичної і косметичної хірургії «Віртус», м. Одеса.
29 жовтня 2008 р. на базі клініки пластичної і косметичної хірургії відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості комплексного підходу у лікуванні в'янучої шкіри обличчя за допомогою косметичних препаратів «Dr. Spiller», Німеччина».. У заході взяли участь лікарі і косметологи ТОВ «Міжнародна медична група», м. Київ, співробітники медико-косметологічного салону «Афродита» і більше 20 косметологів м. Полтави.
3-4 жовтня 2008 року. в м. Київ відбувся II з'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) за участю провідних фахівців Європи та Америки. У роботі з'їзду приймали участь і співробітники клініки пластичної і косметичної хірургії: завідувач хірургічним відділенням Слюсарєв І. Ю., лікарі клініки Слюсарєва Л. Ф., Фомін В. Г., Дрога А. І.
З 1 по 10 серпня 2008 р. у Франції, в м Пеймпул (Бретань) відбулась 10, ювілейна, зустріч пластичних хірургів «Осінній клуб» на тему «Інноваційні технології в пластиці молочних залоз». Активну участь у зустрічі взяли Слюсарєв І.Ю. і Слюсарєва Л.Ф. Під час симпозіуму була проведена маса цікавих профессіональних зустрічей, прослухані доповіді на тему збільшує маммопластики, контурної пластики обличчя з використанням молярних і виличні імплантів.