Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Міжнародний науково-практичний семінар «Аугментаційна маммопластика», 4-5 вересня 2010 р

4-5 вересня 2010 р. ТОВ "Клініка пластичної і косметичної хірургії" м. Полтави спільно з клубом пластичних хірургів і корпорацією "Allergan", США провела Міжнародний науково-практичний семінар "Аугментаційна мамопластика (пластика грудей)".

Міжнародний науково-практичний семінар 'Аугментаційна мамопластика' фото 1

До програми семінару увійшла теоретична частина, що складається з лекцій і доповідей по базисним знанням аугментації молочних залоз, інноваційним технологіям в пластиці молочних залоз, обміну досвідом.

Крім теоретичних сесій в програмі симпозіуму було проведено практичний майстер-клас, що включив в себе операцію аугментації молочних залоз, успішно проведену д. мед. н., професором НМУ ім. О.О. Богомольця Храпачем В.В., м Київ.

Дружня атмосфера заходу сприяла обміну досвідом серед колег, адже основне завдання, поставлене організаторами, було досягнуте - це підвищення професійного рівня фахівців в області естетичної медицини. Семінар відвідали понад 50 фахівців, що працюють в області пластичної і реконструктивної хірургії та онкології.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
16-11-2010
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Науково – практичний семінар 4-6 квітня 2009р. в рамках спільно-наукового проекту Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця і Української Медичної стоматологічної Академії на базі Клініки пластичної та косметичної хірургії м. Полтави було проведено науково - практичний семінар на тему «Аугментаційна пластика сідниць і гомілок». Показові операції: Аугментаційна пластика сідничної області. Корекція медіальної поверхні гомілки за допомогою імплантації даної області.
20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки. Директор клініки Слюсарєв І. Ю. озвучив доповідь «Спосіб задньої мастопексії з краніальним перенесенням субмамарної складки за рахунок перефіксаціі нижніх 2/3 задньої капсули на передній грудній стінці», що викликав непідробний інтерес серед колег з усієї України.
30, 31 жовтня і 1 листопада 2008 р. провідний хірург клініки пластичної і косметичної хірургії Слюсарєв І. Ю. і Слюсарєва Л. Ф. взяли участь у роботі II міжнародного симпозіума, присвяченого проблемам риносептопластики. Проходив захід на базі Українського інститута пластичної і косметичної хірургії «Віртус», м. Одеса.
29 жовтня 2008 р. на базі клініки пластичної і косметичної хірургії відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості комплексного підходу у лікуванні в'янучої шкіри обличчя за допомогою косметичних препаратів «Dr. Spiller», Німеччина».. У заході взяли участь лікарі і косметологи ТОВ «Міжнародна медична група», м. Київ, співробітники медико-косметологічного салону «Афродита» і більше 20 косметологів м. Полтави.
3-4 жовтня 2008 року. в м. Київ відбувся II з'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) за участю провідних фахівців Європи та Америки. У роботі з'їзду приймали участь і співробітники клініки пластичної і косметичної хірургії: завідувач хірургічним відділенням Слюсарєв І. Ю., лікарі клініки Слюсарєва Л. Ф., Фомін В. Г., Дрога А. І.