Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Огляд філерів для контурної пластики

Огляд філерів для контурної пластики Ні дорогі креми від іменитих брендів, ні найвитонченіші рецептури лосьйонів домашнього приготування не здатні позбавити вас від зморшок швидко і надовго. Їх регулярне використання і правильний системний догляд за шкірою, звичайно, роблять зморшки менш помітними, але не усувають їх. Багатьох жінок такий результат не влаштовує і тоді на допомогу приходить контурна пластика.

Філери і їх застосування в косметології

Філери (від англ. «Fill» - наповнювати) - дермальні наповнювачі на основі активних речовин. У контурній пластиці вони виступають в якості ін'єкційних препаратів, які здатні не тільки згладити зморшки на обличчі, але і провести корекцію невеликих вад на тілі.

Багато людей відносять до філерів диспорт і ботокс, які сьогодні користуються величезною популярністю. Однак, насправді, результат від них проявляється тільки через тиждень, в той час як ефективність контурної пластики ви зможете оцінити вже після першої процедури.

Огляд філерів для контурної пластики Сьогодні на ринку косметологічних послуг представлена ​​величезна кількість найрізноманітніших філерів. І їх асортимент регулярно поповнюється. Але найбільш затребуваними серед лікарів-косметологів залишаються препарати: Принцес, Ювідерм і Сурджідерм.

Саме фахівець повинен вибрати не тільки сам філер, але і його дозування. Перш ніж проходити процедуру ви можете вивчити інформацію про препарат, який вибрав косметолог. Якщо виявиться, що засіб для корекції застосовується в країнах Європи і Америки, то ви можете бути впевнені в його високій якості. Там перш ніж ввести філери в оборот, вони проходять ряд серйозних клінічних випробувань. На попередній консультації не соромтеся задавати лікареві питання. Дуже важливо з'ясувати протипоказання до процедури і перевірити ліцензію лікаря на проведення подібних маніпуляцій.

Безпосередньо перед процедурою корекції попросіть лікаря показати вам сам препарат, стерильні голки та шприци. На упаковці має бути вказано термін придатності речовини, серія і номер партії. Всі ці дані необхідно записати.

Які препарати для контурної пластики популярні сьогодні?

  1. Принцес. Делікатні наповнювачі Princess австрійського виробництва є одними з найбільш затребуваних серед прихильників контурної пластики. Цей засіб здатний перетворити мрію клієнта в реальність. Уже понад 10 років він користується позитивними відгуками як лікарів-косметологів, так і їх пацієнтів. Ви можете зіткнутися з чотирма різними найменуваннями препарату, при виробництві кожного з яких використовується фірмова технологія S.M.A.R.T. Істотною перевагою речовини є натуральність ефекту, який він дає. До того ж, щоб скористатися філером Princess зовсім не обов'язково чекати поки повністю розсмокчеться попередній наповнювач. Наповнювач Princess сумісний з іншими препаратами. А єдиним його мінусом є нетривалий термін утримання гелю в порівнянні з показниками аналогічних засобів.
  2. Огляд філерів для контурної пластики Сурджідерм. Препарати серії Surgiderm були розроблені відомою французькою компанією Corneal Group і призначені для підшкірних ін'єкцій. Сурджідерм - це гель гіалуронової кислоти нетваринного походження, який на 100% сумісний з людськими тканинами. Поперечні зв'язки молекули гіалуронової кислоти роблять її стійкішою до різких перепадів температур і допомагають утримувати отриманий результат в його первісному вигляді більш тривалий час. Ці молекули, потрапляючи в шкіру, акумулюють інтенсивне виділення вологи, викликаючи тим самим синтез еластину і колагену. Ці речовини стимулюють вироблення еластину і колагену, перешкоджаючи тим самим появі нових зморшок і розгладжуючи старі.
  3. Ювідерм. Juvederm - незмінний лідер серед філерів. Розробка американсько-канадського бренду Allergan базується на синтезі гіалуронової кислоти VYCROSS. Вона відома своєю унікальною здатністю створювати додаткові поперечні зв'язки між молекулами. Ще однією відмінною особливістю препарату є використання лідокаїну в серії Ultra. Саме Ювідерм поклав початок повсюдного застосування цього анестетика.

Чому контурна пластика така популярна?

Кожна жінка в більшій чи меншій мірі турбується про збереження своєї краси і молодості шкіри. Раніше були доступні тільки креми та інші засоби для догляду з нетривалим строком збереження ефекту, а також кардинальний метод - пластична хірургія. У другому випадку, бажаний результат занадто дорого коштує як з точки зору фінансів, так і з психологічної. Це величезний стрес для організму і ризик для здоров'я. До того ж, не варто забувати і про досить довгий список протипоказань до оперативного втручання.

Огляд філерів для контурної пластики З усіх перерахованих причин кращі науковці з усього світу працювали над створенням альтернативного препарату. В результаті, сучасні філери вирішують проблеми старіння шкіри, є безпечними для людини і мають ряд інших переваг:

  • не лишають рубців;
  • не вимагають анестезії;
  • процедура корекції є малоболісною;
  • дають моментальний ефект;
  • сумісні з іншими способами омолодження.

Контурна пластика - це можливість усунути не тільки дрібні, але і глибокі зморшки, зробити овал обличчя виразнішим і навіть відновити об`єм, втрачений з роками. А в більш молодому віці філери дозволяють зберегти природну красу шкіри і подовжити молодість, а іноді - змінити риси обличчя.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
06-12-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Висока, чітка лінія щік завжди вважалася однією з ознак жіночої краси, а виступаючі, рельєфні горби вилиць - чоловічої. Але похвалитися ідеальними обрисами контурів обличчя може похвалитися далеко не кожен. Виправити недолік природи допоможе контурна пластика або естетична хірургія. В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві активно застосовуються різні методики зміни контурів обличчя.
Сучасна естетична медицина включає безліч методик омолодження, що дозволяє максимально довго зберігати молодість і красу. Однією з них є нитковий ліфтинг, навколо якого утворилося безліч міфів. В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві також активно використовується ця методика.
З плином років багато жінок відкладають подалі одяг з декольте, драпуючи щільними тканинами складки і зморшки, що з’явилися. Але чи обов'язково відмовлятися миритися перед неминучою старістю? Чи сучасна косметика, салонні процедури, підтяжка грудей дозволять ще поборотися? Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві дають свої рекомендації для збереження молодості шиї і грудей.
Ін'єкційні методики омолодження користуються заслуженим попитом в Україні. Вони дозволяють позбутися ненависних мімічних зморшок без ризиків, що виникають під час пластичних операцій, і довгого, важкого відновлення. В контурній пластиці активно використовуються препарати на основі ботулінічного токсину типу А. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві довіряють препарату «Диспорт».
Незважаючи на малу травматичність і мінімальну кількість побічних явищ після використання ін'єкційних методик корекції мімічних зморшок, вони все ж є. Так введення «Диспорту» може стати причиною косметичного дефекту - птозу верхньої повіки. Засобів, щоб повністю убезпечитися від неприємного наслідку ін'єкцій нейротоксину, немає. Але зменшити ризик розвитку ускладнення можна, якщо скористатися рекомендаціями лікарів «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві.