Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Нитковий ліфтинг: правда і міфи

Нитковий ліфтинг: правда і міфи Для збереження краси та молодості жінки готові на будь-які хитрощі. Але якщо одні методики омолодження вже давно перевірені і не викликають у пацієнтів побоювань, інші ж обростають павутинням із міфів. Однією з новітніх процедур, навколо якої ходить безліч чуток - є нитковий ліфтинг. Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві готові розповісти, чому не варто боятися, і наскільки ефективна підтяжка нитками.

Підтяжка нитками - це небезпечно

Одним з основних міфів, які відштовхують пацієнтів від можливості швидкого і результативного омолодження шкіри обличчя, є небезпека процедури. Насправді, травматичність операції залежить від обсягу вікових змін, області корекції, використовуваного матеріалу. Впровадження імплантів з насічками більш складне, ніж проведення контурної пластики, а й ефект від нього помітний навіть при виражених вікових змінах.

Особливою популярністю в косметології користуються матеріали Aptos. Їх різні види використовують для стимуляції відновних процесів в шкірі, щадить тимчасової підтяжки або стійкого ліфтингу лицьових тканин.

Нитки - це дорого

Ще один поширений серед пацієнтів міф - висока вартість безопераційної підтяжки. Одноразове введення ниток Aptos дає більший результат, ніж кілька курсів ін'єкцій краси. Це означає, що процедура дасть більш помітний ефект при меншх загальних витратах, ніж альтернативні методи.

Пластика нитками можлива до певного віку

Нитковий ліфтинг: правда і міфи Міфом є ​​і чіткі вікові рамки для проведення естетичної безопераційної корекції. Нитковий метод омолодження більш ефективний в молодому віці, але показує хороші результати при боротьбі зі зморшками навіть після 60 років.

Нитковий ліфтинг проводять під загальним наркозом

Багато пацієнтів побоюються загального наркозу, овіяного міфами більше, ніж сама операція. Але для ниткової корекції вікових змін досить місцевого знеболювання. Єдине, що потрібно для безпечного ліфтингу - це повна стерильність.

Залишаться помітні рубці

Обов'язкова поява шрамів після процедури - теж всього лише міф. Серед ниток Aptos є атравматичні варіанти, після введення яких на шкірі пацієнта залишається 2-6 крихітних проколів, що затягуються за півгодини.

При великому обсязі корекції в ході процедури можуть наноситися мікророзрізи з накладанням швів, які загояться за пару днів.

Самі ж нитки виготовляються зі спеціального біорозсмоктуючої речовини і розчиняються з часом, не залишаючи слідів. Незважаючи на розсмоктування, вони стимулюють вироблення колагену і еластину, а також сприяють постійному зволоженню шкіри, що призводить до омолодження тканин.

Нитковий ліфтинг не довгостроковий

Основне завдання трендліфтинга не в усуненні ознак старіння, а в його уповільненні, тому міф про короткостроковість ефекту цього методу корекції також невиправданий. Процедура дозволяє надати форму підборіддю після ліпосакції, позбутися від зморшок і складок на обличчі, виправити форму носа пацієнта без ризиків, які супроводжують операцію. А стимуляція власних механізмів регенерації тканин допоможе поліпшити стан шкіри і на роки відсунути старіння.

Нитки можуть ламатися

Нитковий ліфтинг: правда і міфи Імпланти Aptos поміщаються в підшкірну жирову клітковину, забезпечуючи перерозподіл обсягу тканин. Тому ризик поломки через скорочення мускулатури - не більше, ніж міф. До того ж нитки створюються досить гнучкими, щоб підлаштовуватися під анатомічні вигини обличчя.

Єдине, що може пошкодитися - спеціальні насічки, що забезпечують надійну фіксацію імпланта під шкірою. Щоб уникнути цього, пацієнту достатньо кілька днів після процедури стежити за мімікою.

Для хорошого результату потрібно багато ниток

Багато хто побоюється використання великої кількості ниткових імплантів, ризику сильного набряку або появи синців, які будуть довго сходити. Такий страх виправданий тільки при застосуванні мезониток. Для всіх інших видів ниткової корекції необхідність імплантації десятків ниток - міф.

Імпланти Aptos зі спеціальними насічками допомагають активно боротися з проявами віку, закріплюючись в лицьових тканинах. Самі насічки «розкриваються» після імплантації. Така фіксація дозволяє перерозподілити потрібні обсяги і підтягнути шкіру меншим числом імплантів і з мінімальним дискомфортом.

Мала кількість ниток призводить до зниження травматизації шкіри. Основні пошкодження, що викликають набряк, наносяться при введенні в шкіру спеціальної канюлі і анестетики. Легка набряклість без сліду проходить за кілька днів.

У «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві вам допоможуть повернути молодість за допомогою безпечного і ефективного ниткового ліфтингу.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
07-02-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Блефаропластика – це одна з найбезпечніших і малотравматичних операцій у пластичній хірургії, що викликає непослаблюючий інтерес. Але, як і будь-яка інша пластика, підтяжка повік пов'язана з ризиком виникнення ускладнень. Особливо лякає пацієнтів ймовірність появи шрамів на шкірі. Лікарі Клініки пластичної косметичної хірургії в Полтаві знають, як запобігти виникненню небажаних ефектів після блефаропластики і боротися з ними в разі виникнення.
Обрізання або циркумцизія обов'язкова процедура, яку проходять чоловіки, які сповідують іудейську релігію або іслам. Але не тільки релігійні причини змушують чоловіків позбуватися крайньої плоті. Багато хто проходять операцію під впливом медичних чинників, гігієнічних причин або естетичних уподобань до виду статевого члену. При правильному виконанні циркумцизії ризик ускладнень мінімальний, відновлення після операції проходить швидко і майже не доставляє болісних відчуттів.
Сучасна естетична медицина пропонує безліч способів зберегти молодість і красу шкіри. Однією з найпоширеніших омолоджуючих методик по праву вважається біоревіталізація, що успішно конкурує з плазмоліфтингом, ботоксом, мезотерапією та іншими ін'єкційними методиками. Але перш ніж записуватися на процедуру, варто дізнатися, що вона собою являє і якого ефекту можна очікувати.
Хірургічна підтяжка давно вважається найбільш ефективним способом омолодження, що дозволяє позбутися зморшок, повернути обличчю чіткі красиві контури. Але жодна операція не обходиться без розрізів, швів, а значить і шрамів. Одним із основних завдань, яке стоїть перед хірургом при проведенні втручання, стає необхідність зробити рубці максимально непомітними після загоєння.
Красиве обличчя має правильні пропорції та тонкий баланс між лобовою, середньою частиною і підборіддям. Якщо баланс порушений в області підборіддя, проблему можна виправити. Для цього необов'язково лягати під ніж пластичного хірурга. Сучасна естетична медицина пропонує ряд безопераційних методик корекції форми підборіддя, спрямованих на його збільшення або зменшення.