Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Як виправити форму підборіддя без операції?

Як виправити форму підборіддя без операції? Красиве обличчя має правильні пропорції та тонкий баланс між лобовою, середньою частиною і підборіддям. Якщо баланс порушений в області підборіддя, проблему можна виправити. Для цього необов'язково лягати під ніж пластичного хірурга. Сучасна естетична медицина пропонує ряд безопераційних методик корекції форми підборіддя, спрямованих на його збільшення або зменшення.

Як зменшити підборіддя без операції?

Найчастіше причиною масивності і неправильних контурів нижньої частини обличчя стає друге підборіддя. Скупчення жиру під нижньою щелепою найчастіше виникає через неправильне харчування, уповільнення метаболізму з віком. Позбутися жирових відкладень в цій області можна за допомогою ліпосакції, вправ, дієти, мезотерапії і введення ботоксу.

Домашні методи

Регулярне виконання спеціальних вправ, спрямованих на тренування шийних, під'язикової, жувальних м'язів, дозволяє позбутися жиру, одночасно підтягнувши шкіру під нижньою щелепою без операції. Робити вправи для корекції форми цієї області слід по кілька разів на день, виконуючи кожне по 5-7 разів.

Корекція раціону також сприяє зменшенню зони підборіддя. Перестаньте їсти смажене, борошняне і жирне, солодке або солоне і через кілька тижнів друге підборіддя зникне. Винятком вважається жирна морська риба. Особливий склад 3- і 6-омега кислот дозволяє благотворно впливати на стан шкіри, підвищуючи її пружність.

Ліпосакція

Як виправити форму підборіддя без операції? Якщо домашні методи корекції не допомагають, зменшити об’єм жирових відкладень в області підборіддя і змінити її форму допоможе ліпосакція. Процедура передбачає руйнування жирової тканини під дією спеціальних препаратів або дозованого ультразвукового випромінювання з подальшим видаленням спеціальним шприцом або вакуумним методом.

Малоінвазивна процедура корекції дозволяє за один раз отримати бажану форму і підтягнути контури нижньої частини обличчя.

Мезотерапія

Під мезотерапією розуміють ін'єкційну методику, що включає курс введення ін'єкцій вітамінних препаратів. Вони сприяють розчиненню жирової тканини з її подальшим виведенням через лімфоток, збільшенню тургору шкіри, зволоженню шкірних покривів. В результаті процедури покращуються форми підборіддя і підтягуються контури обличчя без операції.

Ін'єкції ботоксу

Введення ботулінічного токсину також дозволяє істотно зміцнити підборіддя, додати чіткості його контурам без операції. Особливістю даної зони є велика кількість дрібних м'язів, що підвищує ризик міграції препарату. Тому проводити процедуру корекції ботулотоксином повинен досвідчений лікар, якому точно відоме розташування м'язів обличчя.

Параліч м'язів ботоксом дозволяє поліпшити контури обличчя, прибрати дрібні зморшки під губою, скорегувати форму бугристого підборіддя.

Як збільшити підборіддя без імплантів?

Занадто вузька нижня третина обличчя з неправильними контурами і обвислою шкірою також не сприяє підвищенню впевненості в собі. Проте для корекції маленького підборіддя серйозна пластика з використанням імплантів не є аж такою необхідною. Гарною альтернативою можуть стати малотравматичні методи: ліпофілінг і контурна пластика.

Ліпофілінг

Як виправити форму підборіддя без операції? Однією з найбільш безпечних та ефективних методик корекції форми зони підборіддя без операції вважається ліпофілінг. Суть процедури полягає у введенні власного очищеного жиру в проблемну область. Переваги такого методу полягають у:

  • цілковитій безпеці для організму і відсутності алергічних реакцій;
  • можливості корекції в широких межах;
  • довгостроковості ефекту.

Така процедура дозволяє додати підборіддю об’єму, та одночасно позбутися жиру в проблемній області. Завдяки введенню власного жиру шкіра в області пересадки стає більш підтягнутою, пружною, радуючи здоровим, свіжим виглядом.

Введення філерів

Найбільш популярною альтернативою хірургічній пластиці підборіддя вважається введення в проблемні зони філерів. Ця методика корекції дозволяє замінити імпланти препаратами на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію, що заповнюють проблемні місця і довго підтримують потрібну форму.

Как исправить форму подбородка без операции? Філери на основі гіалуронової кислоти вважаються більш безпечними, оскільки активний компонент виробляється клітинами шкіри. Крім того, гіалуронова кислота сприяє відновленню, зволоженню шкіри в зоні введення, підтягує і омолоджує її.

Філери на основі гідроксиапатиту кальцію базуються на неорганічній речовині, що входить до складу кісткової тканини. Важка речовина підходить для більш тривалої корекції форми нижньої частини обличчя, оскільки вона біодеградує на 3-6 місяців довше ніж гіалуронова кислота.

Під час контурної пластиці зони підборіддя допускається введення філерів об’ємом не більше 2 мл. Процедура проводиться під місцевим знеболенням і триває близько півгодини.

Перевагою цього методу безопераційної пластики є можливість швидко повернути природну форму підборіддя за рахунок введення препарату, який нейтралізує дію філера. Таким чином вам не доведеться чекати місяці, щоб позбутися форми, яка вам не до вподоби або знову проводити корекцію.

Безопераційна пластика підборіддя все більше витісняє хірургічні методики. Вона є більш безпечною, не вимагає тривалого відновлення і дозволяє насолоджуватися оновленою формою нижньої частини обличчя майже відразу після процедури.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
25-02-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Тонка, витончена шия, гордо розправлені плечі змушують звертати увагу на людину, відзначаючи її впевненість і привабливість. Але правильна постава - не тільки один з критеріїв краси, але й запорука міцного здоров'я. Збереження фізіологічного положення хребта, підтримання нормального м'язового тонусу, адекватне навантаження на плечі - це природна профілактика атеросклерозу, це сприяє збереженню нормального кровопостачання шиї і голови.
Незважаючи на свою популярність, інтимна пластика досі викликає навколо себе безліч суперечок і пересудів. Когось бентежить можливість хірургічної зміни форми статевих органів, хтось з презирством називає таку процедуру «шарлатанством» або «викачуванням грошей», а хтось бачить у проведенні операції єдину можливість налагодити сексуальне життя і позбутися комплексів з приводу непривабливості геніталій.
Сьогодні естетична пластична хірургія знаходиться на небувалому підйомі й здатна виправити будь-який зовнішній недолік. Процедури омолодження дозволяють легко скинути пару десятків років. І якщо раніше для цього потрібно було лягати на стіл хірурга, зараз досягти бажаного ефекту можна неінвазивними методами. Сліди віку по-різному проявляються на обличчях людей. Деякі старіють повільно і поступово, спостерігаючи за появою все більшої кількості зморшок.
Сьогодні чоловіки і жінки не жаліють ніяких коштів, щоб зберегти молодість і красу, адже приваблива зовнішність - не тільки запорука ставлення оточуючих, популярності у протилежної статі, але і одна з основ збереження впевненості в собі. Однією з частих проблем, які змушують невдоволено кривитися при погляді в дзеркало, стає друге підборіддя. Дрібна недосконалість вносить дисгармонію в чіткі лінії обличчя і шиї, а прибрати її самостійно виявляється непросто.
За статистикою тільки в 2-5% випадків підтяжка обличчя завершується будь-якими ускладненнями. Кваліфікований пластичний хірург завжди попереджає своїх пацієнтів про ймовірність настання негативних наслідків пластики, адже кожен організм індивідуальний і жоден фахівець не здатний виключити ризики на всі 100%. Які ж ускладнення може викликати кругова підтяжка обличчя і шиї або інші методи ліфтингу? 1. Гематоми Діагностика наявності гематом здійснюється досить просто.