Наші акціі

Міфы про ринопластику

Міфи про ринопластику фото 1 Ринопластика - ефективний спосіб усунути дефекти носа. Вона дозволяє вирішити проблеми дихання, виправити наслідки травм і вроджені недосконалості форми або розміру носа.

Операція може проводитися двома способами: відкритим і закритим. При відкритому способі корекції проводиться надріз і відшаровування тканин, що полегшує доступ. При закритій методиці проводиться невеликий надріз в області ніздрів. Для корекції може проводитися видалення кісткової і хрящової тканини, установка імплантів, що дозволяє усунути будь-які недосконалості. В результаті через 6-10 місяців можна отримати цілком природний результат.

Поширені міфи про ринопластику:

 1. Це дуже болюча процедура

  Всі маніпуляції проводяться пластичним хірургом під загальним наркозом. Незначна болючість може спостерігатися протягом 7 днів, поки в зоні втручання не зійшли набряки і гематоми. Працездатність відновлюється через 7-10 днів після ринопластики.

 2. Міфи про ринопластику фото 2 За допомогою ринопластики можна надати носу будь-який розмір і форму

  При виконанні пластики існують обмеження, які пов'язані з особливостями кісткової і м'яких тканин носа. Також при плануванні змін враховується загальний вигляд обличчя, з метою дотримання пропорцій.

 3. Після пластичної операції не залишається шрамів.

  Якщо корекція проводилася відкритим способом, то залишається невеликий рубець в нижній частині колумели. Але навіть він стає практично непомітним або повністю зникає через рік після ринопластики.

 4. Результат вийде неприродним

  При плануванні бажаної форми пластичний хірург враховує побажання пацієнта і параметри його обличчя, тому якісно зроблена робота виглядає природно і гармонує із зовнішнім виглядом пацієнта.

 5. Міфи про ринопластику фото 3

  Після пластики ніс вимагає особливої уваги та догляду

  Відразу після втручання потрібно носити пов'язки, використовувати мазі і креми для прискорення загоєння, але після завершення реабілітаційного періоду будь-яких особливих заходів з догляду не потрібно.

 6. Після операції залишаються синці під очима

  Якщо проводиться ринопластика відкритим способом, то після втручання утворюються синці під очима. Це одна з природних реакцій на травмування тканин, після завершення періоду реабілітації синці повністю сходять.

Як зважитися на операцію?

В першу чергу потрібно почати з консультації у пластичного хірурга. Саме вона дозволить вам отримати правдиву інформацію. Для цього обирайте відповідну клініку, важливо, щоб пластичний хірург мав досвід виконання операції на кінчику, крилах і спинці носа. Зверніть увагу на те, щоб були представлені правдиві знімки пацієнтів до і після. Під час огляду фахівець оцінить стан вашого носа, встановить необхідність втручання і можливість досягнення бажаних результатів. Після того, як пластичний хірург визначиться зі способом проведення операції, детально розповість вам про особливості втручання, тривалість реабілітаційного періоду, ви зможете прийняти остаточне рішення.