Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Міфы про ринопластику

Міфи про ринопластику фото 1 Ринопластика - ефективний спосіб усунути дефекти носа. Вона дозволяє вирішити проблеми дихання, виправити наслідки травм і вроджені недосконалості форми або розміру носа.

Операція може проводитися двома способами: відкритим і закритим. При відкритому способі корекції проводиться надріз і відшаровування тканин, що полегшує доступ. При закритій методиці проводиться невеликий надріз в області ніздрів. Для корекції може проводитися видалення кісткової і хрящової тканини, установка імплантів, що дозволяє усунути будь-які недосконалості. В результаті через 6-10 місяців можна отримати цілком природний результат.

Поширені міфи про ринопластику:

  1. Це дуже болюча процедура

    Всі маніпуляції проводяться пластичним хірургом під загальним наркозом. Незначна болючість може спостерігатися протягом 7 днів, поки в зоні втручання не зійшли набряки і гематоми. Працездатність відновлюється через 7-10 днів після ринопластики.

  2. Міфи про ринопластику фото 2 За допомогою ринопластики можна надати носу будь-який розмір і форму

    При виконанні пластики існують обмеження, які пов'язані з особливостями кісткової і м'яких тканин носа. Також при плануванні змін враховується загальний вигляд обличчя, з метою дотримання пропорцій.

  3. Після пластичної операції не залишається шрамів.

    Якщо корекція проводилася відкритим способом, то залишається невеликий рубець в нижній частині колумели. Але навіть він стає практично непомітним або повністю зникає через рік після ринопластики.

  4. Результат вийде неприродним

    При плануванні бажаної форми пластичний хірург враховує побажання пацієнта і параметри його обличчя, тому якісно зроблена робота виглядає природно і гармонує із зовнішнім виглядом пацієнта.

  5. Міфи про ринопластику фото 3

    Після пластики ніс вимагає особливої уваги та догляду

    Відразу після втручання потрібно носити пов'язки, використовувати мазі і креми для прискорення загоєння, але після завершення реабілітаційного періоду будь-яких особливих заходів з догляду не потрібно.

  6. Після операції залишаються синці під очима

    Якщо проводиться ринопластика відкритим способом, то після втручання утворюються синці під очима. Це одна з природних реакцій на травмування тканин, після завершення періоду реабілітації синці повністю сходять.

Як зважитися на операцію?

В першу чергу потрібно почати з консультації у пластичного хірурга. Саме вона дозволить вам отримати правдиву інформацію. Для цього обирайте відповідну клініку, важливо, щоб пластичний хірург мав досвід виконання операції на кінчику, крилах і спинці носа. Зверніть увагу на те, щоб були представлені правдиві знімки пацієнтів до і після. Під час огляду фахівець оцінить стан вашого носа, встановить необхідність втручання і можливість досягнення бажаних результатів. Після того, як пластичний хірург визначиться зі способом проведення операції, детально розповість вам про особливості втручання, тривалість реабілітаційного періоду, ви зможете прийняти остаточне рішення.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
01-12-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Багато пацієнтів відчувають страх перед пластичною операцією. Це нормальна реакція організму на складну ситуацію. Не варто ігнорувати свій тривожний стан, зважте всі причини, які могли викликати страх і зберіть максимум інформації про майбутню процедуру. Причини страху перед пластикою Щоб позбутися страхів, необхідно з'ясувати їх природу. Багато пацієнтів бояться лягати на операційний стіл, тому що побоюються не прокинутися після наркозу або прокинутися під час операції.
Ліпосакція - ефективний спосіб позбавлення від підшкірного жиру в області живота. В результаті пластичної операції можна отримати чіткий силует, без шрамів та слідів втручання. Види ліпосакції зони живота Корекція може проводитися двома методами: вакуумним і тумесцентним. При використанні вакуумної методики через проколи на шкірі діаметром 0,3-0,5 см хірург вводить спеціальні канюлі, які під'єднані до вакуумного апарату.
Гінекомастія - зростання грудних залоз за жіночим типом у чоловіків. Ступінь вираженості грудних залоз може варіюватися від 1 см до досягнення розмірів повноцінної жіночої молочної залози. Порушення не приносить чоловікові фізичного дискомфорту, але вносить дисбаланс у чоловічий образ і викликає психологічний дискомфорт. Анатомічні типи гінекомастії Гінекомастія має три типи: Справжня патологія - утворюється в результаті зростання залозистої тканини.
Хімічний пілінг обличчя - видалення верхніх, відмерлих шарів тканин за допомогою кислотних розчинів. Сама процедура являє собою обробку верхнього шару шкірних покривів засобами, що мають у складі кислоту, але при неправильному проведенні роз'їдаюча дія може бути надмірною і призвести до опіків і набряклості.
Одним з побічних ефектів ін'єкційного збільшення губ є утворення ущільнень. Вони можуть сформуватися в результаті неправильного дотримання техніки процедури збільшення або через особливості організму. Причини появи ущільнень Ущільнення бувають кількох видів. Вони можуть проявлятися у вигляді скупчень гіалуронової кислоти під шкірою губ. Також наслідком може бути гранульома, яка проявляється у вигляді вузликів на поверхні шкіри. Фіброма легко прощупується руками і формує асиметрію губ.