Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Вагітність після ліпосакції живота

Вагітність після ліпосакції живота фото 1 Ліпосакція - ефективний спосіб позбавлення від підшкірного жиру в області живота. В результаті пластичної операції можна отримати чіткий силует, без шрамів та слідів втручання.

Види ліпосакції зони живота

Корекція може проводитися двома методами: вакуумним і тумесцентним.

При використанні вакуумної методики через проколи на шкірі діаметром 0,3-0,5 см хірург вводить спеціальні канюлі, які під'єднані до вакуумного апарату. Канюлі просувають поступальними рухами, що забезпечує механічне пошкодження жирової тканини з паралельним її відкачуванням. За допомогою даної методики хірург за один раз може видалити 1-3 л жиру з живота.

Тумесцентна ліпосакція передбачає попереднє введення в зону підшкірного жиру розчину Кляйна. Він сприяє руйнуванню клітин, в результаті чого вони розчиняються і набувають рідкої консистенції. Після цього їх набагато легше відкачати за допомогою вакуумного апарату. Це знижує травматичність процедури і скорочує період реабілітації. Вагітність після ліпосакції живота фото 2

Протипоказання:

  • цукровий діабет;
  • гемофілія;
  • ожиріння, спричинене гормональними порушеннями;
  • захворювання печінки, нирок, виразка шлунку;
  • онкологія;
  • гіпертонія;
  • виражена форма ожиріння;
  • запалення в місці втручання.

Реабілітаційний період

Одразу після процедури в області втручання спостерігається біль, порівняний із болем у м'язах після сильних фізичних навантажень. Якщо процедура проводилася під загальним наркозом, больові відчуття можуть бути більш вираженими. Одразу на місці втручання спостерігається набряк, який спадає протягом 4-12 тижнів.

Для запобігання зараження і більшої набряклості використовується відкритий дренаж і прописується носіння компресійної білизни. Це накладає певні обмеження на рухову активність пацієнта.

Повернутися до роботи і помірних навантажень можна через тиждень після ліпосакції. Перші результати будуть видимі через 2-3 тижні. Згодом рубці стають світлішими і повністю розсмоктуються. Час загоєння залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта і може варіюватися від 6 до 12 місяців.

Чи можна жінці вагітніти і народжувати після процедури?

Щоб уникнути ускладнень, ліпосакцію проводять за 2-3 роки до вагітності. Це необхідно для повного загоєння і відновлення, нормалізації кровопостачання в області відкачування зайвих тканин. Нерідко паралельно з ліпосакцією живота проводять абдомінальну пластику для видалення надлишків шкіри, які утворилися після відкачування. Зайві тканини висікаються, м'язи живота зшивають і накладають косметичні шви. Якщо вагітність настала раніше, ніж через 2-3 роки після пластики, то можливе розходження швів на останніх термінах або під час пологів, недолік шкіри призведе до її сильного розтягування. Також варто врахувати, що при вагітності відбувається гормональна перебудова, що відбивається на масі тіла жінки, тому такі зміни можуть суттєво трансформувати отриманий після пластичної операції результат. Тому важливо або дотримуватися термінів повного відновлення тканин перед вагітністю або відмовитися від операцій до пологів.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-11-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Гінекомастія - зростання грудних залоз за жіночим типом у чоловіків. Ступінь вираженості грудних залоз може варіюватися від 1 см до досягнення розмірів повноцінної жіночої молочної залози. Порушення не приносить чоловікові фізичного дискомфорту, але вносить дисбаланс у чоловічий образ і викликає психологічний дискомфорт. Анатомічні типи гінекомастії Гінекомастія має три типи: Справжня патологія - утворюється в результаті зростання залозистої тканини.
Хімічний пілінг обличчя - видалення верхніх, відмерлих шарів тканин за допомогою кислотних розчинів. Сама процедура являє собою обробку верхнього шару шкірних покривів засобами, що мають у складі кислоту, але при неправильному проведенні роз'їдаюча дія може бути надмірною і призвести до опіків і набряклості.
Одним з побічних ефектів ін'єкційного збільшення губ є утворення ущільнень. Вони можуть сформуватися в результаті неправильного дотримання техніки процедури збільшення або через особливості організму. Причини появи ущільнень Ущільнення бувають кількох видів. Вони можуть проявлятися у вигляді скупчень гіалуронової кислоти під шкірою губ. Також наслідком може бути гранульома, яка проявляється у вигляді вузликів на поверхні шкіри. Фіброма легко прощупується руками і формує асиметрію губ.
Одним з щадних і ефективних способів корекції вікових змін є контурна пластика з використанням гіалуронової кислоти. Якщо довірити виконання процедури досвідченим лікарям і дотримуватися всіх правил догляду, ви зможете позбутися від виражених зморшок і зробити вилиці або губи більш вираженими. Процедура контурної пластики Суть процедури полягає у введенні спеціального наповнювача - філера в область під зморшками.
Успішність пластики грудей та естетичність результату багато в чому залежать від післяопераційного догляду. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то ви отримаєте саме той результат, якого бажали, і не зіткнетеся з ускладненнями. Реабілітаційний період В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько 6 тижнів. Цей термін може змінюватися в залежності від складності проведеної операції.