Наші акціі

Страх перед пластикою

Багато пацієнтів відчувають страх перед пластичною операцією. Це нормальна реакція організму на складну ситуацію. Не варто ігнорувати свій тривожний стан, зважте всі причини, які могли викликати страх і зберіть максимум інформації про майбутню процедуру.

Причини страху перед пластикою

Щоб позбутися страхів, необхідно з'ясувати їх природу. Багато пацієнтів бояться лягати на операційний стіл, тому що побоюються не прокинутися після наркозу або прокинутися під час операції. Джерелом хвилювання і тривоги стає тривалий період реабілітації, болючість і виражені сліди втручання на прооперованій ділянці.

У мережі існує велика кількість знімків до і після, що ілюструють невдалі зміни в зовнішності після збільшення грудей, ринопластики або ліпосакції. Але варто знати, що такий результат виходить найчастіше при недотриманні пацієнтом рекомендацій по догляду за прооперованою областю або зверненні до недосвідченого хірурга.

Як подолати страх?

Перед тим, як зважитися на пластику, оцініть всі за і проти. Чи дійсно вам потрібна серйозна корекція, порадьтеся з родичами і близькими, при необхідності відвідайте психолога. Можливо, психолог допоможе вам подолати комплекси, пов'язані із зовнішністю, або недоліки, які ви хочете змінити, можна приховати за допомогою косметики і правильно підібраного одягу. Якщо ви впевнені в необхідності пластики, варто зібрати максимум інформації про пластичну операцію. Страх, пов'язаний із наркозом, повністю позбавлений підстав. Сучасні препарати, які використовуються для загальної анестезії, не приносять шкоди організму, раннє пробудження або невихід з-під наркозу повністю виключені. Підійдіть уважно до вибору клініки, проконсультуйтеся з пластичним хірургом, вивчіть відгуки про його роботу, знімки пацієнтів до і після.

Важливо чітко уявляти бажаний результат. Повідомте про свої побажання лікаря, щоб він зміг оцінити можливість отримання такого результату. Пластичний хірург визначить методику проведення операції, розповість вам про підготовку, техніку проведення, тривалість реабілітаційного періоду, можливі ускладнення. Важливо враховувати, що складно передбачити реакцію організму на втручання, навіть дуже досвідчений лікар не зможе захистити вас від деяких ускладнень. Після пластичної операції завжди слідує період реабілітації, протягом якого вам доведеться обмежити фізичну активність, доглядати за місцем втручання, відмовитися від шкідливих звичок.

Також хвилювання можуть викликати можливі шрами і дефекти після втручання. Це залежить від складності корекції. Сучасні методики припускають мінімальне висічення тканин на непомітних ділянках, роботу з тонкими інструментами, накладення косметичних швів. Тому в інтересах лікаря зробити сліди втручання повністю непомітними. Відповісти на питання про можливість утворення і типі шрамів та дефектів може тільки пластичний хірург.

Не бійтеся ставити всі ваші запитання в процесі підготовки. Повна поінформованість про всі нюанси проведення пластики дозволить вам зважити всі за і проти і позбутися страху.