Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Інтимна пластика: примха чи необхідність?

Інтимна пластика: примха чи необхідність? Незважаючи на свою популярність, інтимна пластика досі викликає навколо себе безліч суперечок і пересудів. Когось бентежить можливість хірургічної зміни форми статевих органів, хтось з презирством називає таку процедуру «шарлатанством» або «викачуванням грошей», а хтось бачить у проведенні операції єдину можливість налагодити сексуальне життя і позбутися комплексів з приводу непривабливості геніталій. Так чи потрібна жінкам інтимна пластика або проблеми існують тільки в жіночій голові?

Наявність проблеми: реальність чи вигадка?

На сьогоднішній день більшість жінок соромляться зізнаватися в наявності інтимних проблем і роками дивляться на них крізь пальці. Частково проблема полягає у вихованні. В Радянському Союзі сексу не було - і замовчування питань, що стосуються статевої сфери, стало усталеною нормою, яку не так легко викорінити.

Багато жінок відчувають вельми сумнівні відчуття під час сексу, швидко втрачають інтерес до статевого життя і прирікають себе на самотність в молодому віці. В більшості випадків негаразди в інтимній сфері починаються після пологів або при наближенні клімаксу:

  • здавлення нервових вузлів від швів;
  • сухості і втрати пружності піхви;
  • зниження чутливості, відчуття, що занадто широко в піхві через перерозтягнення стінок і розбіжність м'язів дна тазу.

Для вирішення цих питань може знадобитися лікарська допомога, так як незначні на вигляд проблеми при неуважному ставленні можуть закінчуватися нетриманням сечі або випаданням матки.

На поведінку жінок в сексі, їх розкутість і здатність отримати задоволення також впливає задоволення формою, розмірами, об’ємом статевих губ. Якщо дівчина відчуває сильний психологічний дискомфорт через недостатньо привабливий вигляд інтимних органів, пластика допоможе впоратися з проблемою, хоча і буде потрібен деякий час на післяопераційне відновлення.

Що потрібно знати про інтимну пластику?

Інтимна пластика: примха чи необхідність? Інтимна пластика включає цілий комплекс операцій, що дозволяють усунути фізіологічні або естетичні проблеми в зоні статевих органів. До таких процедур відносять:

Пластикою піхви називають процедуру, яка передбачає зменшення піхви, усунення післяпологових рубців, підвищення пружності стінок. Операція дозволяє усунути відчуття «широкої» піхви, знизити ризик опущення матки, нетримання сечі, повернути чутливість в сексі. Підтяжку лігатурними нитками застосовують, коли треба звузити або закрити «зяючу» піхву.

До гіменопластики вдаються жінки, які вирішили відновити невинність.

Процедуру проводять заради релігійних чи моральних переконань, або в якості сюрпризу коханій людині.

Лабіопластика включає операції зі зміни форми та об'єму малих статевих губ. В більшості випадків на цей вид пластики йдуть з естетичних міркувань. Але в деяких випадках подовження статевих губ може викликати фізичний дискомфорт при сексі і сприяти розмноженню патогенної мікрофлори, тому лабіопластика стає вимушеним рішенням. Деякі жінки хочуть не зменшити, а збільшити об’єм малих статевих губ. Для цього можна використовувати власну жирову тканину або дозволені філери.

Після інтимної пластики організму жінки потрібен час на відновлення. Після деяких операцій (наприклад, підтяжки лігатурними нитками або гіменопластики) реабілітація займає короткий час. Серйозніші втручання вимагають більше часу на загоєння і наносять обмеження на інтимну сферу життя.

Інтимна пластика: примха чи необхідність? Після зміни форми статевих губ на відновлення йде близько місяця. Перший час в зоні хірургічної корекції може відчуватися біль. Особливо важливо під час реабілітації дотримання гігієни:

  •  регулярна обробка швів розчином марганцю після походів в туалет;
  • забезпечення доступу повітря для кращого загоєння ран;
  • підтримка сухості.

В період загоєння рекомендується обмежити фізичні навантаження і відмовитися від занять сексом. Зате оцінити нову форму жіночих органів можна відразу після спадання набряку.

Альтернативи хірургічній інтимній пластиці

Не завжди для вирішення проблем з «нижнім поверхом» жінці потрібно зважитися на хірургічне втручання. Деякі питання вирішуються:

Контурна пластика стане в нагоді і при бажанні змінити форму геніталій, і при бажанні збільшити точку G. Остання являє собою скупчення нервових закінчень, чутливість яких підвищується після ін'єкції препарату на основі гіалуронової кислоти. Крім того, ін'єкція філерів в зону клітора допоможе досягти кліторального оргазму, підвищивши сприйнятливість жінки до стимуляції.

Введення збагаченої тромбоцитами плазми в піхву сприяє усуненню сухості, що виникає з віком, поверненню пружності, зовнішньому омолодженню геніталій.

Лазерні процедури можуть стимулювати вироблення колагену, що сприяє підвищенню пружності і нормалізації зволоження.

Не соромтеся своїх проблем! Інтимна пластика допоможе вам позбавитися комплексів і знову відчути себе щасливою жінкою, яка насолоджується радощами повноцінного сексуального життя!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
23-01-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Сьогодні естетична пластична хірургія знаходиться на небувалому підйомі й здатна виправити будь-який зовнішній недолік. Процедури омолодження дозволяють легко скинути пару десятків років. І якщо раніше для цього потрібно було лягати на стіл хірурга, зараз досягти бажаного ефекту можна неінвазивними методами. Сліди віку по-різному проявляються на обличчях людей. Деякі старіють повільно і поступово, спостерігаючи за появою все більшої кількості зморшок.
Сьогодні чоловіки і жінки не жаліють ніяких коштів, щоб зберегти молодість і красу, адже приваблива зовнішність - не тільки запорука ставлення оточуючих, популярності у протилежної статі, але і одна з основ збереження впевненості в собі. Однією з частих проблем, які змушують невдоволено кривитися при погляді в дзеркало, стає друге підборіддя. Дрібна недосконалість вносить дисгармонію в чіткі лінії обличчя і шиї, а прибрати її самостійно виявляється непросто.
За статистикою тільки в 2-5% випадків підтяжка обличчя завершується будь-якими ускладненнями. Кваліфікований пластичний хірург завжди попереджає своїх пацієнтів про ймовірність настання негативних наслідків пластики, адже кожен організм індивідуальний і жоден фахівець не здатний виключити ризики на всі 100%. Які ж ускладнення може викликати кругова підтяжка обличчя і шиї або інші методи ліфтингу? 1. Гематоми Діагностика наявності гематом здійснюється досить просто.
Зниження чутливості після маммопластики - проблема, що хвилює більшість пацієнток, які вже пройшли операцію і тих, хто тільки готується до корекції грудей. Звичайно, краще заздалегідь запитати у свого пластичного хірурга про потенційні ускладнення. Адже маммопластика відноситься до категорії складних операцій. Процедура передбачає повне розсічення всіх верств молочних залоз. Хірург проходить через нервові закінчення і найдрібніші судини, що може стати причиною повного або часткового оніміння.
Непомітно для нас, наша шкіра постійно оновлюється. Мертві клітини рогового шару епідермісу злущуються, а на їх місці з'являються нові. Однак під впливом агресивних чинників навколишнього середовища і з огляду на порушення регенераційних процесів відмерлі клітини скупчуються на поверхні шкіри. Новоутворений шар являє собою ідеальне середовище для розмноження бактерій, а відповідно і розвитку запальних процесів.