Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Можливі ускладнення після підтяжки обличчя

Можливі ускладнення після підтяжки обличчя За статистикою тільки в 2-5% випадків підтяжка обличчя завершується будь-якими ускладненнями. Кваліфікований пластичний хірург завжди попереджає своїх пацієнтів про ймовірність настання негативних наслідків пластики, адже кожен організм індивідуальний і жоден фахівець не здатний виключити ризики на всі 100%. Які ж ускладнення може викликати кругова підтяжка обличчя і шиї або інші методи ліфтингу?

1. Гематоми

Діагностика наявності гематом здійснюється досить просто. Клієнт відчуває біль, через лінії швів може просочуватися кров, а в області вух збільшується об`єм тканин. Гематоми можна діагностувати вже в перші 4-6 годин після пластики. І чим раніше лікар вживе заходів, тим краще. В іншому випадку, може розвинутися некроз шкіри, наслідки якого ліквідувати значно складніше.

Якщо гематома невеликого розміру, вона може бути видалена шляхом аспірації або через шов. Якщо ж вона напружена і продовжує прогресувати, то необхідно термінове хірургічне втручання.

На практиці, обстеження, яке проходить пацієнт перед пластикою, являє собою профілактику гематом. Саме тому потрібно відповідально підійти до підготовчого етапу.

2. Некроз шкіри

Як правило, причиною некрозу є недостатнє живлення тканин через їх натяг і надмірне відшарування під час підтяжки. Ускладнення такого роду виникає в області найбільшого натягу, тобто за вухами.

3. Нагноєння

Можливі ускладнення після підтяжки обличчя Такі наслідки виникають вкрай рідко і можуть бути викликані, наприклад, пучком волосся, який потрапив в розріз в момент накладення лінії швів у волосистій частині голови. Нагноєння може стати наслідком і вищезгаданих ускладнень (некрозу шкіри та гематом).

4. Гіпертрофічні рубці

При ущільненні швів після операції, хірурги, як правило, призначають препарати, що покращують мікроциркуляцію крові. У деяких випадках можлива корекція шляхом операційного втручання. Гіпертрофія рубців може бути викликана індивідуальними особливостями організму пацієнта. Тому, якщо ви знаєте, що ймовірність таких наслідків є, віддайте перевагу щадній ендоскопічній підтяжці обличчя.

Пігментація тканин може з'явитися після внутрішньошкірних кровотеч у пацієнтів з чутливою шкірою обличчя. Але вона не залишається назавжди, а безслідно зникає протягом року після пластики.

Деформація контурів обличчя. Вона може проявитися через нерівномірну ліпосакцію, надмірне видалення жиру в певній ділянці або неправильний перетин поверхневого шийного м'язу. Тільки якісне планування процедури і точна робота пластичного хірурга здатні звести ймовірність виникнення деформації контурів до нуля.

5. Випадіння волосся

Як правило, воно носить локальний характер і проявляється тільки в області скронь і за вухами, тобто там, де через великий натяг шкіри пошкоджується шар, що містить в собі волосяні цибулини. Якщо така проблема виникла, то, як правило, вона вирішується сама і вже через 3-4 місяці волосся відновлюється. Якщо ж ні, то необхідне оперативне втручання.

Іноді випадіння волосся приймає генералізовану форму і є наслідком перенесеного стресу. Таке ускладнення виникає у жінок, у яких і до чек-ліфтингу або іншого типу підтяжки волосяні цибулини були ослаблені. Але кожне із перелічених ускладнень обговорюється з лікарем ще на етапі консультування, а заходи щодо їх попередження мають бути вжиті до пластики.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
09-01-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Зниження чутливості після маммопластики - проблема, що хвилює більшість пацієнток, які вже пройшли операцію і тих, хто тільки готується до корекції грудей. Звичайно, краще заздалегідь запитати у свого пластичного хірурга про потенційні ускладнення. Адже маммопластика відноситься до категорії складних операцій. Процедура передбачає повне розсічення всіх верств молочних залоз. Хірург проходить через нервові закінчення і найдрібніші судини, що може стати причиною повного або часткового оніміння.
Непомітно для нас, наша шкіра постійно оновлюється. Мертві клітини рогового шару епідермісу злущуються, а на їх місці з'являються нові. Однак під впливом агресивних чинників навколишнього середовища і з огляду на порушення регенераційних процесів відмерлі клітини скупчуються на поверхні шкіри. Новоутворений шар являє собою ідеальне середовище для розмноження бактерій, а відповідно і розвитку запальних процесів.
Зовсім не кожен наділений природою аристократичними рисами обличчя. Тонкий акуратний ніс, мигдалевидна форма очей і пухкі губки бантиком - неперевершене поєднання, про яке мріють мільйони жінок. Невдоволення собою все частіше змушує їх вдаватися до контурної пластики або послуг пластичних хірургів (ринопластики).
Ні дорогі креми від іменитих брендів, ні найвитонченіші рецептури лосьйонів домашнього приготування не здатні позбавити вас від зморшок швидко і надовго. Їх регулярне використання і правильний системний догляд за шкірою, звичайно, роблять зморшки менш помітними, але не усувають їх. Багатьох жінок такий результат не влаштовує і тоді на допомогу приходить контурна пластика. Філери і їх застосування в косметології Філери (від англ.
Висока, чітка лінія щік завжди вважалася однією з ознак жіночої краси, а виступаючі, рельєфні горби вилиць - чоловічої. Але похвалитися ідеальними обрисами контурів обличчя може похвалитися далеко не кожен. Виправити недолік природи допоможе контурна пластика або естетична хірургія. В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві активно застосовуються різні методики зміни контурів обличчя.