Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Як прибрати друге підборіддя?

Як прибрати друге підборіддя? Сьогодні чоловіки і жінки не жаліють ніяких коштів, щоб зберегти молодість і красу, адже приваблива зовнішність - не тільки запорука ставлення оточуючих, популярності у протилежної статі, але і одна з основ збереження впевненості в собі. Однією з частих проблем, які змушують невдоволено кривитися при погляді в дзеркало, стає друге підборіддя. Дрібна недосконалість вносить дисгармонію в чіткі лінії обличчя і шиї, а прибрати її самостійно виявляється непросто.

Прибираємо друге підборіддя без операції

Позбутися зайвого жиру, повернути колишню еластичність шкірі під нижньою щелепою без хірургічного втручання важко, але можливо. Успіх неінвазивних процедур залежить від віку людини і ступеня дефекту.

В легких випадках, що виникають у підлітків або молодих людей, щоб прибрати жирові відкладення з шиї достатньо перейти на правильний раціон і зайнятися спортом. Жінкам або чоловікам старшого віку для боротьби з ненависною вадою переходу на здоровий спосіб життя може виявитися недостатньо. Тоді на допомогу приходять малоінвазивні методи косметології.

Якщо друге підборіддя не дуже виражене, а стан шкіри ще дозволяє їй повернутися до попереднього стану без серйозного втручання хірурга, косметологи рекомендують ліпосакцію або нитковий ліфтинг.

Як прибрати друге підборіддя? Пацієнтам зрілого віку, які зіткнулися з проблемою, для корекції об'єму підборіддя призначають хірургічну пластику з видаленням тканин шиї. Сучасна косметологія дозволяє боротися з відкладеннями жирової тканини під нижньою щелепою, не витрачаючи багато часу або зусиль, навіть в самих запущених випадках.

Основною причиною появи другого підборіддя стає скупчення жиру, викликане неправильним харчуванням, метаболічними порушеннями або віковим уповільненням обміну речовин. Крім того, причиною появи негарних складок на шиї в зрілому віці стає гравітаційний птоз, що супроводжується ослабленням м'язово-зв'язкового апарату з його частковим опущенням. В рідкісних випадках, щоб позбавитися цієї вади досить регулярного виконання спеціальних фізичних вправ або проведення фізіотерапевтичних процедур. Але досить часто ефект від занять і фізіотерапії сходить нанівець, як тільки ви їх припиняєте.

Ліпосакція як метод позбавлення від другого підборіддя

Найбільш ефективною процедурою в боротьбі з жировими відкладеннями на шиї вважається ліпосакція. Завдяки мінімальному втручанню, процедура не вимагає тривалої реабілітації після пластики або зміни звичного способу життя, але дозволяє делікатно і ефективно прибрати жир з проблемної області.

Ліпосакція підборіддя хоч і не передбачає розрізів, але проводиться під загальним наркозом. Стінки жирових клітин руйнуються за допомогою ультразвукового випромінювання або спеціальних препаратів, а їх вміст видаляється через тонкі канюлі. Проколи від введення канюль практично непомітні і не залишають рубців.

Як прибрати друге підборіддя? Після ліпосакції відсмоктаний жир в області шиї заміщується сполучною тканиною, яка надає додаткову підтримку м'яким тканинам. При нормальному стані шкірні покриви після зменшення об'єму жирової клітковини самостійно скорочуються, а овал обличчя стає більш чітким.

Інші методи видалення другого підборіддя

Іноді прибрати жирову клітковину з шиї недостатньо для повернення їй красивого, молодого виду. Якщо шкіра в проблемній області надмірно ослаблена, може знадобитися векторний ліфтинг. Зміцнення нитками заповнює брак еластичності, надаючи чіткість ліній нижньої частини обличчя і шиї.

Крім ниткової пластики, позитивно впливають на стан шкірних покривів омолоджуючі процедури. Лазерне або інші види апаратного омолодження запускають в організмі процеси регенерації, активізують обмінні процеси, приводячи до відновлення еластичності шкіри і підтяжки контурів обличчя.

Якщо ж прибрати проблему не вдасться ні за допомогою малоінвазивної ліпосакції, ні апаратними методами, пацієнтам залишається вдатися до операції: імплантації ендотінів або інших видів хірургічної підтяжки. Підібравши оптимальну методику корекції, ви надовго приберете ненависне друге підборіддя і зможете милуватися бездоганним відображенням у дзеркалі!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
14-01-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Можливі ускладнення після підтяжки обличчя
Реабілітація після пластики грудей: втрата чутливості
Чому зима - найкращий час для пілінгів і шліфування шкіри?
Ніс картоплею - як виправити форму?
Огляд філерів для контурної пластики