Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Омолодження та підтяжка обличчя без скальпеля

Омолодження та підтяжка обличчя без скальпеля Сьогодні естетична пластична хірургія знаходиться на небувалому підйомі й здатна виправити будь-який зовнішній недолік. Процедури омолодження дозволяють легко скинути пару десятків років. І якщо раніше для цього потрібно було лягати на стіл хірурга, зараз досягти бажаного ефекту можна неінвазивними методами.

Сліди віку по-різному проявляються на обличчях людей. Деякі старіють повільно і поступово, спостерігаючи за появою все більшої кількості зморшок. Інші довго залишаються моложавими, але потім старіють швидше більшості людей. Саме тому підбір методик для боротьби з ознаками старіння повинен бути окремим для кожного пацієнта. Досвідчені косметологи легко визначають тип старіння шкіри і знають, які процедури дають при ньому виражений ефект.

Стомлене обличчя

Цей тип старіння названий так тому, що супроводжується поступово зростаючою млявістю мімічної мускулатури і шкірних покривів, що приводить до птозу куточків рота і очей. Крім цього, обличчя сильно стариться глибокими носогубними складками та нососльозними залозами. Шкіра стає тьмяною, пастозною, м'які тканини частково втрачають обсяг. Такий тип старіння відзначається у жінок з овальним або круглим обличчям, помірно-вираженою підшкірною жировою клітковиною і нормальним або жирним типом шкірних покривів.

Омолодження та підтяжка обличчя без скальпеля Особливість подібного старіння: виражений контраст між свіжістю вранці і втомою ввечері. Але позбутися ненависних ознак старіння досить легко, так як омолодження проводиться:

  1. Методиками, спрямованими на підвищення тонусу мімічних м'язів, поліпшення кровопостачання тканин обличчя, зняття пастозності. Ці процедури представлені мікрострумовим лімфодренажем, міостимуляцією, апаратним масажем
  2. Нитковим ліфтингом, софт-ліфтингом, контурної пластикою з введенням філерів на основі гіалуронової кислоти, векторним ліфтингом.
  3. Процедурами, які сприяють збільшенню синтезу власного колагену і еластину, активізації ділення клітин, поліпшенню кольору шкіри. Досягти цих цілей можна з ін'єкціями реструктуризуючих препаратів, плацентарною терапією, плазмоліфтингом, біоревіталізацією.

Дрібні зморшки

Омолодження та підтяжка обличчя без скальпеля Стрункі жінки з тонкою шкірою рано стикаються з першими зморшками. Горезвісні «гусячі лапки», зморшки навколо рота, «пергаментна шкіра», стрімка втрата обличчям колишніх об’ємів свідчать про дрібнозморшковий тип старіння. Незважаючи на велику кількість дрібних мімічних зморшок, жінки з таким обличчям можуть не боятися глибоких носогубних і нососльозних борозен, появи брилів або втрати чітких контурів шиї і підборіддя. Боротися з віком їм також неважко, так як всі зморшки досить поверхневі. Для уповільнення цього типу старіння достатньо:

  • процедур для зволоження і ущільнення шкіри, що включають ін'єкції препаратів для реструктуризації, плазмоліфтингу, біоревіталізації гіалуроновою кислотою;
  • відновлення втрачених об’ємів тканин із застосуванням софт-ліфтингу, контурної пластики;
  • процедур, що сприяють усуненню дрібних зморшок і підвищенню шкірної еластичності (алмазне шліфування, лазерне шліфування обличчя).

Але пам'ятайте, що при такому типі старіння застосування ниткового ліфтингу для боротьби за повернення молодості марне.

Деформація обличчя

Омолодження та підтяжка обличчя без скальпеля Схильні до повноти жінки, з досить щільними шкірними покривами і вираженим підшкірно-жировим шаром, часто стикаються з деформаційним типом старіння. З віком спостерігається поглиблення носогубних складок, поява мішків під очима, набряків, виникнення брилів, другого підборіддя, птоз м'яких тканин і шкіри. До недавнього часу з такими проблемами справлялися тільки хірургічні методики омолодження. Але тепер виправити вікові недоліки такого типу можна за допомогою:

  1. введення препаратів для зменшення об’єму підшкірно-жирової клітковини. Рекомендується використовувати засоби, створені спеціально для ліполізу жиру на обличчі. Вони сприяють перетворенню «білого» жиру в «коричневий», що відрізняється більшою щільністю і компактністю. Така процедура підходить для корекції овалу обличчя, зменшення грудок Біша, мішків під очима, видалення жирових надлишків з підборіддя.
  2. Підтяжки 4D-нитками з насічками. Такий ліфтинг дозволить підняти тканини, сформувати красиві контури обличчя на тривалий термін.
  3. Мікрострумовий лімфодренаж, LPG, RF- ліфтинг для зменшення набряклості тканин.

Індивідуальні особливості

Вищеописані типи старіння далеко не повністю описують варіанти змін, що можуть спіткати жінку з віком. Унікальність кожного організму накладає свій відбиток на процеси старіння, що відбуваються в ньому. Саме тому потрібно звертатися до досвідчених косметологів і хірургів, здатних чітко оцінити наявні наслідки старіння, визначити комплекс методик, необхідних для їх ефективної корекції і призначити курс процедур.

Довірившись фахівцям «Клініки естетичної пластичної хірургії» в Полтаві, ви надовго забудете про старість, будете насолоджуватись здоров'ям і квітучим виглядом обличчя!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
18-01-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Сьогодні чоловіки і жінки не жаліють ніяких коштів, щоб зберегти молодість і красу, адже приваблива зовнішність - не тільки запорука ставлення оточуючих, популярності у протилежної статі, але і одна з основ збереження впевненості в собі. Однією з частих проблем, які змушують невдоволено кривитися при погляді в дзеркало, стає друге підборіддя. Дрібна недосконалість вносить дисгармонію в чіткі лінії обличчя і шиї, а прибрати її самостійно виявляється непросто.
За статистикою тільки в 2-5% випадків підтяжка обличчя завершується будь-якими ускладненнями. Кваліфікований пластичний хірург завжди попереджає своїх пацієнтів про ймовірність настання негативних наслідків пластики, адже кожен організм індивідуальний і жоден фахівець не здатний виключити ризики на всі 100%. Які ж ускладнення може викликати кругова підтяжка обличчя і шиї або інші методи ліфтингу? 1. Гематоми Діагностика наявності гематом здійснюється досить просто.
Зниження чутливості після маммопластики - проблема, що хвилює більшість пацієнток, які вже пройшли операцію і тих, хто тільки готується до корекції грудей. Звичайно, краще заздалегідь запитати у свого пластичного хірурга про потенційні ускладнення. Адже маммопластика відноситься до категорії складних операцій. Процедура передбачає повне розсічення всіх верств молочних залоз. Хірург проходить через нервові закінчення і найдрібніші судини, що може стати причиною повного або часткового оніміння.
Непомітно для нас, наша шкіра постійно оновлюється. Мертві клітини рогового шару епідермісу злущуються, а на їх місці з'являються нові. Однак під впливом агресивних чинників навколишнього середовища і з огляду на порушення регенераційних процесів відмерлі клітини скупчуються на поверхні шкіри. Новоутворений шар являє собою ідеальне середовище для розмноження бактерій, а відповідно і розвитку запальних процесів.
Зовсім не кожен наділений природою аристократичними рисами обличчя. Тонкий акуратний ніс, мигдалевидна форма очей і пухкі губки бантиком - неперевершене поєднання, про яке мріють мільйони жінок. Невдоволення собою все частіше змушує їх вдаватися до контурної пластики або послуг пластичних хірургів (ринопластики).